"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Kadınlara Armaggan

Londra Moda Haftası’nda dört yıl üst üste “En Başarılı Genç Moda Tasarımcısı” ödülünü alan, başarılarıyla Kraliçe Elizabeth’in de dikkatini çekerek Buckingham Sarayı’na davet edilen tasarımcı Bora Aksu, Armaggan markası için hazırladığı 40 parçalık özel koleksiyonu geçtiğimiz gün tanıttı.

Sınırlı sayıda üretilen “Bora Aksu for Armaggan” koleksiyonu, 15 Aralık’tan itibaren Armaggan’ın Nişantaşı ve Nuruosmaniye mağazalarında satışa sunulacak.

Adada kutlama

Kuruçeşme’deki Hotel Les Ottomans’ın sahibi Ahu Aysal, 53’üncü doğum gününü kızları Ceyla Aysal ve Ala Şirin ile Marakeş’te kutlamıştı. Ahu Aysal ikinci kutlamayı da eski eşi Ünal Aysal’ın başkanı olduğu Galatasaray Spor Kulübü’nün adası SuAda Club’da hizmet veren G Balık’ta yaptı. Mehmet Koçarslan’ın ev sahipliğinde düzenlenen geceye Selma Türkeş ve Ece Şirin’in yanı sıra eski Ürdün kralının kızı Haya Al Fayez ve Zain Al Majali de katıldı.

Terör yası

Hakkari’deki hain terör saldırısı, Türkiye’yi yasa boğdu. Birçok gece kulübü de acı haberle birlikte kapılarını kapadı. Billionare ve Blackk sezon açılışlarını ertelerken, sadece yemek servisi yapan birçok mekan kapılarına Türk bayrağı astı. Günay Restoran bu akşamki Hülya Avşar konserini, Coşkun Sabah da Kalamata’daki programını iptal etti. Nahide kapılarını kapatırken, Anjelique de girişe astığı açıklamayla kapalı olduğunu duyurdu.

AJANDA

Zaz ile müzik ziyafeti

Fransız şarkıcı Zaz, 21. Akbank Caz Festivali kapsamında konser vermek için Türkiye’ye geldi. Pozitif’in organizasyonuyla düzenlenen konserlerin ilki bu akşam. İstanbullu hayranlarıyla Lütfi Kırdar Uluslar-arası Kongre ve Sergi Sarayı’nda buluşacak olan Zaz, yarın da İzmir Arena’da olacak.

X