Yazarlara göre

Nilüfer PAZVANTOĞLU187Yalçın BAYER59Uğur CEBECİ57Bülent KATARCI44Ayşe ARMAN30Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU23Erkan ÇELEBİ19Mesude ERŞAN16Pako'nun Sayfası12Ayşe ARAL11Kubilay KESKİN11Emin ÇÖLAŞAN10Güzin Abla8Osman MÜFTÜOĞLU8Melda Narmanlı ÇİMEN7Adnan KAYA6Dr. Nuri Soysal6Ertuğrul ÖZKÖK6Nurten ERK TOSUNER6Cengiz SEMERCİOĞLU5Dr. Gündüz TEZMEN5Nora ROMİ5Vahap MUNYAR5Yalçın DOĞAN5Ayşegül DOMANİÇ YELÇE4Leyla ATAMAN4Noyan Doğan4Onur BAŞTÜRK4Pınar REYHAN4Sedat ERGİN4Yılmaz ÖZDİL4Şenay DÜDEK4Bekir COŞKUN3Cenker TEZEL3Deniz SİPAHİ3Fatih Tekeci3Gila BENMAYOR3Gökhan KİMSESİZCAN3Kadir KIR3Nilüfer KAS3Oktay EKŞİ3Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU3Sibel Arna3Yener SÜSOY3Yorgo KIRBAKİ3Ömür GEDİK3Ayçe DİKMEN2Ayşen GÜR2Bahar AKINCI2Doğan ULUÇ2Duygu Sedefoğlu2Esra MİDİLLİ2Figen BATUR2Kanat ATKAYA2Mehmet Y. YILMAZ2Mehmet ÖZ2Melike Karakartal2Mete Tamer OMUR2Nil KARAİBRAHİMGİL2Oya ARMUTÇU2Reşit ÇAĞLAYANGİL2Serdar TURGUT2Yaşar SÖKMENSÜER2İpek DURKAL2İsmet SOLAK2Şenol Kalyoncu2Şükrü KIZILOT2Ali Atıf BİR1Altan Tanrıkulu1Aylin Anne1Ayşe ÖZEK KARASU1Banu TUNA1Banu ŞEN1Cemal TÜKEL1Cengiz ÇANDAR1Deniz BAYRAMOĞLU1Dr.Başak DEMİRİZ1Dursun GÜNDOĞDU1Ege CANSEN1Enis BERBEROĞLU1Erdal İPEKEŞEN1Erdem SEVGİ1Eyüp CAN1Ferai TINÇ1Feriha Dildar ŞENKAYA1Gamze CİZRELİ1Hadi ULUENGİN1Hakan Durgun1Mehmet Ali BİRAND1Musa Dede1Nihat DEMİRKOL1Nihat HATİPOĞLU1Nilgün GEDİKOĞLU1Oğuz ARAL1Pakize SUDA1Reşat KUTUCULAR1Sevil ATASOY1Seçim AYDIN1Tufan TÜRENÇ1Tuna KİREMİTÇİ1

yogun bakim

haberleri ve son dakika gelişmeleri
6.865  adet haber bulundu.

Mısır Ligi’nde korkunç sakatlık

Mısır Ligi’nde korkunç sakatlık

Mısır Ligi takımlarından AC Leopards ile Zamalek'in karşılaşmasında Rodi N'Daye'nin omurgası 5 yerinden kırıldı!

28.07.2015Futbol
Sağlıkta her ihmal AİHM’ye takılıyor

Sağlıkta her ihmal AİHM’ye takılıyor

Türkiye, Avrupa İnsan Hakları Sözmeşmesi’nin en önemli maddesi sayılan ‘yaşam hakkı garantisi’ konusunda 2015’te şimdiden 3 vakada sınıfta kaldı.AİHM, 3 can alan bu 3 vakada Türkiye’yi mahkûm etti.

26.07.2015Dünya
Sağlıklı saçlar için 10 ipucu

Sağlıklı saçlar için 10 ipucu

Kadın, erkek herkes sağlıklı saçların peşinde.Kepeksiz, nemini kaybetmemiş ve parlak saçlar… Peki, yoğun bir şekilde güneş ışınlarına maruz kaldığımız yaz aylarında saçları nasıl koruyabiliriz? Uzmanlar anlatıyor.

25.07.2015Sağlık
Yapay akciğerle yaşama tutundu

Yapay akciğerle yaşama tutundu

Antalya’da 46 yaşındaki Hamide Akgün, yapay akciğer nakliyle yaşama tutundu.

24.07.2015Sağlık
Filmleri aratmayan

Filmleri aratmayan "kalp nakli"

Balıkesir'de ateşli silahla yaralanması nedeniyle beyin ölümü gerçekleşen 35 yaşındaki gencin bağışlanan kalbi, ambulans uçakla getirildiği Antalya'da 32 yaşındaki bir hastaya nakledildi.

23.07.2015Sağlık
Eylem, patlamadan 5 dakika önce sarıldığı arkadaşı Ezgi’ye ağlıyor

Eylem, patlamadan 5 dakika önce sarıldığı arkadaşı Ezgi’ye ağlıyor

ŞANLIURFA’nın Suruç İlçesi’ndeki Amara Kültür Merkezi bahçesindeki basın açıklamasını dinleyen kalabalık içinde yer alan Eylem Onat, canlı bomba saldırısında can veren 32 kişi arasındaki arkadaşı Aydan Ezgi Şalcı ile patlamadan 5 dakika önce birbirlerine sarıldıklarını anlattı.

22.07.2015Gündem
Suruç'ta hayatını kaybedenler öyküleriyle gittiler

Suruç'ta hayatını kaybedenler öyküleriyle gittiler

Kimisi gencecik üniversite öğrencisi, kimisi daha önce Kobani’de kaybettiği çocuğunun ardından, o toprakları görmek için giden baba, kimisi topladığı oyuncakları dağıtmak için yola koyulan çocuklu bir anne.Türkiye’nin dört bir yanından otobüslerle, özel araçlarla yola çıkıp Suruç’ta buluşmuşlardı.Kobani’ye yardım planlarken cansız bedenleri dün tabutlar içinde memleketlerine gönderildi.Hayatlarını kaybettikleri yer dün oyuncaklar ve çiçeklerle bezendi.Şanlıurfa’nın Suruç ilçesindeki canlı bomba saldırısında can veren 32 kişiden geriye dramatik hikâyeler kaldı.Samsunlu Ali Can Vural'ın 2 yıl önce Twitter'da paylaştığı mesaj okuyanların gözlerini yaşarttı.

22.07.2015Gündem
Suruç'taki patlamanın simgesi olan Çağla Seven yaşıyor

Suruç'taki patlamanın simgesi olan Çağla Seven yaşıyor

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesindeki patlamada ağır yaralanan ve yanında yatan Gökçe Çetin’le el ele tutuşmuş fotoğrafı dün Hürriyet’in birinci sayfasında yer alan Dr.Çağla Seven, hayata tutundu.

21.07.2015Gündem
IŞİD'den Suruç'ta katliam

IŞİD'den Suruç'ta katliam

Topladıkları yardımları Kobani’ye götürmek için Şanlıurfa Suruç’ta buluşan SGDF üyesi yaklaşık 300 genç, Amara Kültür Merkezi önünde basın toplantısı düzenlerken patlayan bomba Türkiye’yi yasa boğdu.18 yaşlarında olduğu sanılan bir kadın canlı bombanın yol açtığı patlamada, aralarında canlı bombanın da bulunduğu 32 kişi yaşamını yitirdi, 104 kişi yaralandı.Korkunç patlama, bir görgü tanığının kamerasıyla saniye saniye tespit edildi.Hain saldırı duyulur duyulmaz terörü lanetleyen vatandaşlar sokaklara koştu.

21.07.2015Gündem
Rüyasında annesini görünce bu kararı verdi

Rüyasında annesini görünce bu kararı verdi

Nevşehir'in Avanos ilçesinde meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan ve dün yaşam savaşını kaybeden 42 yaşındaki 2 çocuk annesi Sedakat Köksal'ın karaciğeri ve korneası, kızının gördüğü rüya üzerine bağışlandı.

20.07.2015Sağlık
Düğün mağandası dua okuyan hocayı yaraladı

Düğün mağandası dua okuyan hocayı yaraladı

SAKARYA’nın Adapazarı İlçesi’nde düğünde dua okuyan 46 yaşındaki Adem Aslan, havaya ateş eden N.P.adlı düğün magandasının tabancasından çıkan kurşunla yaralandı.Kalbinin üzerine isabet eden kurşunla ağır yaralanan Aslan hastanede tedaviye alınırken, düğün mağandası N.P.ise gözaltına alındı.

20.07.2015Gündem
Hayat kurtaran ‘klima’ ürettiler

Hayat kurtaran ‘klima’ ürettiler

İZMİR Menderes İTOB’da 60’ı beyaz yakalı olmak üzere 250 çalışanıyla sektörüne hizmet veren Doğu İklimlendirme, Türkiye’de yerli olarak üretilmeyen ancak ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinde mutlaka olması gereken “Hepa Filtre Kutuları ve Laminar Akışlı Tavanlar”ın üretimini kendisi gerçekleştirmeyi başardı.

20.07.2015Ege
5 yaşındaki Hale alkollü sürücü kurbanı oldu

5 yaşındaki Hale alkollü sürücü kurbanı oldu

ÇORUM’da otomobil çarpması sonucu ağır yaralanan 5 yaşındaki Hale Bayar’in beyin ölümü gerçekleşti.

19.07.2015Gündem
Evsizler ABD'nin başını ağrıtıyor

Evsizler ABD'nin başını ağrıtıyor

ABD sokaklarındaki evsizlerin sayısı uygulanan farklı yardım ve iyileştirme programlarına rağmen bir çok eyalette artarken, ülkede çözüm bekleyen evsizlik ve çadır kent problemi gün geçtikçe kronik bir krize dönüşüyor.Uluslararası askeri operasyonlara katılmış gazi evsizlerle birlikte evsiz çocukların sayısındaki büyük artış endişe yaratıyor.

19.07.2015Ekonomi
Rumeysa'nın kalbi zayıflama ilacı yüzünden durdu iddiası

Rumeysa'nın kalbi zayıflama ilacı yüzünden durdu iddiası

Batman'da internet üzerinden satın aldığı zayıflama ilacını kullandığı öne sürülen Rumeysa Doğu (16), rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

19.07.2015Gündem
Eroğlu: Daha fazla vekil olsa, daha fazla müjde olurdu

Eroğlu: Daha fazla vekil olsa, daha fazla müjde olurdu

ORMAN ve Su İşleri Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Veysel Eroğlu, partisinin düzenlediği bayramlaşmada, maliyeti 30 milyon TL’yi bulan 8 proje açıkladı.AK Parti’nin İzmir’den 8 milletvekili çıkarttığını belirten Eroğlu, "8 vekil, 8 müjde.Daha çok vekil olsaydı, daha fazla müjde olurdu.İki dini ve iki resmi bayramda 8 vekil olarak müjdelerimizi açıklayacağız" dedi.

18.07.2015Gündem
Akrebin soktuğu kadın yoğun bakıma alındı

Akrebin soktuğu kadın yoğun bakıma alındı

Hasankeyf ilçesinde, mutfakta yemek hazırlarken akrebin soktuğu kadın, yoğun bakım ünitesine alındı.

17.07.2015Gündem
İpsala Sınır Kapısı iptal!

İpsala Sınır Kapısı iptal!

Bayramda karayolu ile yurt dışına gidecekler dikkat, yolda çalışma var.

16.07.2015Avrupa
Can katan veda

Can katan veda

Kütahya'da tedavi gördüğü hastanede beyin ölümü gerçekleşen 71 yaşındaki emekli polis memurundan alınan karaciğer ve böbrekler, organ bekleyen hastalara nakledilmek üzere İstanbul'a götürüldü.

15.07.2015Sağlık
Sağlık Bakanlığı bayramda özel tedbirler uygulayacak

Sağlık Bakanlığı bayramda özel tedbirler uygulayacak

Sağlık Bakanlığı, Ramazan Bayramı süresince hastane ve acil servislerde alınması gereken tedbirlerle ilgili genelge yayımladı.Genelgede bayram süresince sağlık hizmetlerinin aksatılmayacağı ve alınan tedbirler yayınlandı.

15.07.2015Sağlık
Sağlıkçının personel azlığına isyan

Sağlıkçının personel azlığına isyan

İZMİR’de, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde çalışan hemşireler, personel sayısının az olmasından dolayı zor çalışma koşullarına tepki gösterdi.Türk Sağlık Sen İzmir Üniversiteler Şube Başkanı Yasemin Zengin, seslerine kulak verilmesini istedi.

14.07.2015Ege
Bayram tatili çilesi başladı

Bayram tatili çilesi başladı

Arefe olan Perşembe günü için de kamu çalışanlarının idari izinli sayılmasıyla 4 güne çıkan Ramazan Bayramı tatilini İstanbul dışında geçirmek isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu.Bütün İstanbul'da trafik felç oldu.İstanbul'da sürücüler, 33 kilometrelik Bahçeşehir-FSM Köprüsü arasındaki mesafeyi 3.5 saatte kat edebilirken, İBB Trafik Radyo Yayın ve İdari Koordinatörü Murat Kazanasmaz attığı tweetle durumu özetledi: Anadolu yakasına nereden geçerim diye sorulmaz.Çünkü bu saatten sonra karşıya geçilmez.

14.07.2015Gündem
Mide küçültme ameliyatı hayatına mal oldu

Mide küçültme ameliyatı hayatına mal oldu

İZMİR’de, mide küçültme ameliyatı olan, operasyon sonrasında evine gönderilen, ancak ağrılarının artması üzerine ikinci kez gittiği hastanede, yeniden ameliyata alınan ve yaşamını yitiren 35 yaşındaki Ceyda Yanık, düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.

13.07.2015Ege
16 yaşındaki genç çakmak gazı kurbanı

16 yaşındaki genç çakmak gazı kurbanı

SAMSUN’da çakmak gazı soluduktan sonra komaya girdiği ve arkadaşlarının bırakıp kaçtığı iddia edilen lise öğrencisi 16 yaşındaki Kayra Durak, tedavi gördüğü hastanede kurtarılamadı

11.07.2015Gündem
Bayram temizliği

Bayram temizliği

Elmadağ’da mezarlıklar Ramazan öncesi bakımdan geçti.

11.07.2015Ankara
Malatya'da 2 yaşındaki çocuk süs havuzunda ölü bulundu

Malatya'da 2 yaşındaki çocuk süs havuzunda ölü bulundu

Malatya'da 2 yaşındaki çocuk, evlerinin önündeki süs havuzunda ölü bulundu.

10.07.2015Gündem
'22 milyon ton buğday bekliyoruz'

'22 milyon ton buğday bekliyoruz'

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, bazı yörelerde yağışın geç gelmesinin ya da aşırı yağışın, hububatta üretim, verimlilik ve kaliteyi etkilediğini belirterek, "Buğdayda 23 milyon civarında rekolte bekliyorduk ama tahminlerimizi 22 milyon ton olarak revize ettik" dedi.

09.07.2015Ekonomi
Mutlu Kaya’yı vuran erkek arkadaşına ömür boyu hapis istemi

Mutlu Kaya’yı vuran erkek arkadaşına ömür boyu hapis istemi

Diyarbakır'ın Ergani İlçesi’nde 19 yaşındaki Mutlu Kaya’yı silahla vurarak ağır yaraladığı gerekçesiyle tutuklanan eski erkek arkadaşı 26 yaşındaki Veysi Ercan’ın, ’Tasarlayarak kasten öldürmeye teşebbüs’ suçundan ömür boyu hapisle cezalandırılması istendi.

09.07.2015Gündem
38 yıl sonra kavuşan iki kardeşi 1 yıl sonra ölüm ayırdı

38 yıl sonra kavuşan iki kardeşi 1 yıl sonra ölüm ayırdı

MUĞLA’da 38 yıl önce evlatlık verilen ve geçen yıl bir araya gelebilen iki kardeşi, ölüm ayırdı.Sosyal medya aracılığıyla kavuşan kardeşlerden 53 yaşındaki Mehmet Küçükdemirel, böbrek yetmezliğinden bu sabah yaşamını yitirdi.

08.07.2015Ege
Gülseren Öğretmen yaşam savaşını kaybetti

Gülseren Öğretmen yaşam savaşını kaybetti

Nevşehir’de hafta sonunda KPSS sınavına giderken nişanlısı ile geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan 23 yaşındaki genç öğretmen yaşam mücadelesini kaybetti.Ramazan Bayramı’nın 3.günü dünya evine girmeyi planlayan Gülseren öğretmenin ölümü ailesini ve meslektaşlarını yasa boğdu.

08.07.2015Gündem
5 dakika arayla ölen çiftin cenazeleri tabutla defnedilecek

5 dakika arayla ölen çiftin cenazeleri tabutla defnedilecek

Adana’da hayvandan geçen bir hastalık şüphesiyle 5 dakika arayla yaşamını kaybeden 53 yaşındaki Selahattin Özmen ve eşi 49 yaşındaki Mine Özmen’in cenazeleri bulaşıcı hastalık riskine karşı özel bir ekip tarafından dezenfekte edilip, izolasyonu sağlandıktan sonra tabuta yerleştirildi.Cenazeler kapakları çivilenen tabutla köylerinde toprağa verilecek.Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ise bugün gazetecilerin sorularını yanıtlarken sonuçlar gelince açıklanacağını belirtti.

08.07.2015Sağlık
Kızılcahamam’a hastane temeli

Kızılcahamam’a hastane temeli

Kızılcahamam Akçay Mahallesi’nde inşa edilecek olan Devlet Hastanesi binasının temeli törenle atıldı.

08.07.2015Ankara
Aynı aileden 3 kişi bu hastalıktan öldü

Aynı aileden 3 kişi bu hastalıktan öldü

Adana'nın Tufanbeyli İlçesi'nde hayvancılıkla uğraşan aileden 3 kişi, hayvandan insana bulaştığı düşünülen bir hastalık şüphesiyle yaşamını yitirdi.Hastalığın şu anda ne olduğu bilinmiyor ancak örnekler inceleniyor.

07.07.2015Sağlık
İlginç iddia: Bakanların attığı temel kayıp

İlginç iddia: Bakanların attığı temel kayıp

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın, seçimden 17 gün önce İzmit’te attıkları Şehir Hastanesi temelinin, kaybolduğunu söyledi.İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri ise temelin üzerinin neden kapatıldığını kendilerinin de bilmediklerini söyledi.

07.07.2015Gündem
Ankara’nın parlayan yıldızı

Ankara’nın parlayan yıldızı

O da, tıpkı birçok ünlü isim gibi Ankara’da doğup büyüdükten sonra İstanbul’un yolunu tutanlardan.

06.07.2015Ankara
Tercih heyecanına kalbi dayanamadı

Tercih heyecanına kalbi dayanamadı

Zonguldak'ta, Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih bildirimi yapmaya hazırlanan 18 yaşındaki Nurdan Bakır, karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.Bakır Ailesi, 3 hastane dolaştırıldıktan sonra ölen kızlarının kalp krizi geçirdiğini anlayamayan doktorlara tepki gösterdi.

05.07.2015Gündem
Tıp öğrencileri tercihlerini değiştirdi

Tıp öğrencileri tercihlerini değiştirdi

Türkiye’de tıp fakültelerinin sayısı 2003-2013 arasında 46’dan 73’e yükseldi.Bununla beraber eskiden kadın doğum, genel cerrahi gibi popüler olan dallar yerini fizik tedavi, dermatoloji, kulak burun boğaz gibi dallara bıraktı.

05.07.2015IK
Ambulansta lahmacun ziyafeti

Ambulansta lahmacun ziyafeti

Elazığ’da ortaya çıkan yoğun bakımda kebap partisinin ardından Adana 112 Acil Servis çalışanlarının ambulansta lahmacun ziyafeti de sosyal medyada günün konusu oldu.

04.07.2015Gündem
Kamyonun altında kaldı

Kamyonun altında kaldı

MUĞLA’da otomobilin kamyona arkadan çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.

04.07.2015Ege
Yıkılsın mı yoksa tamir mi edilsin

Yıkılsın mı yoksa tamir mi edilsin

ALMANYA’nın Köln kentinde yabancı kökenlilerin yoğun olarak yaşadığı Chorweiler semtindeki 1200 dairede iki binden fazla kişi yaşıyor.Devlete ait bu binalar, sadece yükseklikleri ile değil bakımsızlıkları ile de meşhur.Ancak son günlerde binaları özel bir şirketin satın aldığı haberi bina sakinlerini heyecanlandırdı.

04.07.2015Avrupa
AVM'de genç kızın inanılmaz ölümü

AVM'de genç kızın inanılmaz ölümü

KOCAELİ’nin Gebze İlçesi’ndeki bir alışveriş merkezine giden 20 yaşındaki Zeynep Uğuz, 3’üncü katta yaslandığı camın kırılması sonucu düşerek ağır yaralandı.Gebze Fatih Devlet Hastanesi’ne kaldırılan genç kız burada yapılan tüm müdahelelere rağmen yaşamını yitirdi.

03.07.2015Gündem
Ali Kahramanlı'nın kriz anı kameralarda

Ali Kahramanlı'nın kriz anı kameralarda

Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı'nın kalp krizi geçirme anı kameralarca saniye saniye görüntülendi.

03.07.2015Futbol
Aynı gün içinde 3 hastaya nakil

Aynı gün içinde 3 hastaya nakil

MANİSA’nın Akhisar İlçesi’nde beyin ölümü gerçekleşen 55 yaşındaki Hayati Aracı’nın organları bağışlandı.

01.07.2015Ege
Doktorlar bırakıp kaçtı iddiası

Doktorlar bırakıp kaçtı iddiası

Cebeci’de her gün yaklaşık bin kişiye hizmet veren Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi, tadilat gerekçesiyle kapatıldı.Doktorların iş yoğunluğuna dayanamayıp topluca izne çıkması sonucu acil servisin kapatıldığı iddia edilirken, Kamu Hastaneleri Kurumu’ndan yapılan açıklamada, “Doktor yoktu, kapatıldı diye bir şey söz konusu değildir” denildi.

29.06.2015Ankara
‘Önce eleştirdiler sonra beğendiler’

‘Önce eleştirdiler sonra beğendiler’

Eminönü-Kadıköy hattında hizmete giren ve büyük tartışma çıkaran yeni gemiye Şehir Hatları Genel Müdürü, eleştirilere maruz kalan yeni vapurlarla ilgili konuştu ve “Gemiyi eleştirenler, bindikten sonra çok beğendi” yorumunu yaptı.

26.06.2015Ekonomi
Bebeğini döverek öldürdüğü iddiasıyla sevgilisi ile gözaltına alındı

Bebeğini döverek öldürdüğü iddiasıyla sevgilisi ile gözaltına alındı

KAYSERİ’de dün 112 Acil Sağlık ekibinin ihbar üzerine gittiği evde baygın halde bulup hastaneye kaldırdığı 2 yaşındaki Adem Avşar yaşamını yitirdi.Polis, çocuğun annesi 24 yaşındaki M.A.ile sevgilisi 27 yaşındaki K.D.’yı işkenceyle ölüme neden oldukları iddiasıyla gözaltına aldı.

25.06.2015Gündem
7.kattan düşen bebeği birinci kata asılan halı kurtardı

7.kattan düşen bebeği birinci kata asılan halı kurtardı

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde 7.kattaki evin balkonunda oynarken dengesini kaybederek aşağı düşen 15 aylık Esma Nur bebeği 1.kata asılan halı kurtardı.Halıya çarpıp yavaşlayarak yere düşen Esma Nur, 4 günlük tedavinin ardından taburcu oldu.

25.06.2015Gündem
Hastanede yangın tatbikatı

Hastanede yangın tatbikatı

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi’nde, film sahnelerine benzeyen bir yangın tatbikatı yapıldı.

25.06.2015Ankara
Mutlu Kaya'dan ilk fotoğraf

Mutlu Kaya'dan ilk fotoğraf

Evinde uğradığı silahlı saldırı sonucu 37 gündür yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Mutlu Kaya'dan ilk fotoğraf.

24.06.2015Paparazzi