MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Onur BAŞTÜRK155Cengiz SEMERCİOĞLU149Kubilay KESKİN115Gökhan KİMSESİZCAN74Ömür GEDİK73Şenay DÜDEK48Ayşe ARMAN39Ahmet HAKAN36Tolga AKYILDIZ33Ertuğrul ÖZKÖK26Pakize SUDA24İzzet ÇAPA21Melike Karakartal20Kanat ATKAYA19Ebru ÇAPA18Ajda PEKKAN16Yalçın BAYER14Cenker TEZEL14Yaşar SÖKMENSÜER12Yener SÜSOY11Mehmet Y. YILMAZ11Doğan HIZLAN10Fatih ALTAYLI10Armağan ÇAĞLAYAN8Gamze CİZRELİ8Ali Atıf BİR7 Hikmet Demirkol7Serdar TURGUT6Bekir COŞKUN5Hadi ULUENGİN5Erdal İPEKEŞEN5Tekin ARAL5Lale Barçin İMER5Tuna KİREMİTÇİ5Güzin Abla4Banu TUNA4Mevlüt TEZEL4Yılmaz ÖZDİL4Melike Birgölge4Cüneyt ÜLSEVER3Gila BENMAYOR3Kurthan FİŞEK3Oya BERBEROĞLU3Tufan TÜRENÇ3Oğuz ARAL3Yurtsan ATAKAN3Pako'nun Sayfası3Niobe Aslı Temel3Gülçin TELCİ3Soner YALÇIN3Ahmet Arsan3Ayşe ARAL3Sibel Arna3İpek DURKAL3Nihat DEMİRKOL3Erdem KIRIM3Selim Türsen3Gülse BİRSEL3Savaş ÖZBEY3İsmet SOLAK2Şükrü KIZILOT2Nilüfer PAZVANTOĞLU2Yorgo KIRBAKİ2Rauf TAMER2Deniz SİPAHİ2Pınar REYHAN2Yeşim Çobankent2Ayçe DİKMEN2Köşem Sultan2Erkan ÇELEBİ1Ferai TINÇ1Tuğrul ŞAVKAY1Yasemin BORAN1Vahap MUNYAR1Nurten ERK TOSUNER1Sevgi'nin Diviti1Erman TOROĞLU1Figen BATUR1Osman MÜFTÜOĞLU1Nil KARAİBRAHİMGİL1 Esra MİDİLLİ1Selim AKÇİN1Yonca TOKBAŞ1Ayşe ÖZEK KARASU1Ateş Yalazan1Veli ŞAKIR1Eray GÖRGÜLÜ1Yaşar AKSOY1Emel Armutçu1Yonca TOKBAŞ - Kelebek1Melis ALPHAN1Ferzane ZENAN1Nusret CÖMERT1Hakan GENCE1Uğur VARDAN1Mete Tamer OMUR1Aynur TARTAN1Rıza Özel1Ebru Güzel1Haşim Kılıç1

Ajda Pekkan

Ajda Pekkan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ajda Pekkan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.652 Ajda Pekkan haberi bulunmuştur.

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul’da doğdu. Şarkıcı ve oyunculukla sanat dünyasına giriş yapan Ajda Pekkan, “Diva” ve “Süperstar” lakaplarıyla anılmaktadır. Çamlıca Kız Lisesi'nden eğitim gören Ajda Pekkan eğitimini yarıda bırakarak müzik ve sinema hayatına atılmış ve müzik üzerinde Leyla Demiriş’ten şan dersleri almaya başlamıştır.

Ajda Pekkan kendisi gibi ses sanatçısı olan kardeşi Semiramis Pekkan'ın büyük desteğini gördü. 1961 yılında İlham Gencer'e ulaşan Semiramis Pekkan, Ajda Pekkan’nın seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla müzik hayatının kapılarını aralamış ve Los Çatikos müzik topluluğuyla birlikte bir müddet sahne çalışması yapmıştır. 1963 yıllarında Ses Dergisi’nin açtığı "Ses Sinema Artisti Yarışması"na katılan Ajda Pekkan, Ediz Hun'un erkekler dalında birinci, Hülya Koçyiğit'in ikinci olduğu yarışmanın kadınlar kategorisinde birinci olmayı başarmıştır. Ses Dergisi’nde birinci olmasının en büyük sebebi ise dikkat çeken güzelliğiyle birlikte sanat hayatına yeni atılmış olmasıdır. Aynı yıllarda ilk sinema filmi olan Adanalı Tayfur’un başrolünde yer almıştır.

Sanat kariyerine, sinemada gösterdiği başarıyla adım atan Ajda Pekkan, 1964’te ilk parçası olan  Göz Göz Değdi Bana'nın ardından Her Yerde Kar Var'ın beğenilmesi üzerine müzik hayatında "Süperstar" olarak anılmaya başladı. Süperstar lakabıyla 3 albüm daha yayınladı ve Türkiye onu resmen Süperstar Ajda Pekkan olarak benimsedi. Geçmişten günümüze kadar gelen Süperstar büyük başarılar göstermiş, güzelliğinin yanı sıra azmi ve kendinden emin tavırlarıyla büyük ilgi gördü. Geçtiğimiz yıl Seni Seçtim albümünü yayınlayan Ajda Pekkan albümünde Şehrazat, Garo Mafyan ve Mustafa Sandal ile çalıştı.

17 Kasım 1973 tarihinde Coşkun Sapmaz'la evlilik yapan Ajda Pekkan, ikinci evliliğini 1979'ta  gazeteci Erol Yaraş ile birlikte yapmıştır. Uluslararası pek çok ülkede konserler veren Ajda Pekkan,Türkçe'nin yanı sıra İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Arapça ve Japonca olmak üzere pek çok dilde şarkılar söylemiştir.

Ajda Pekkan Haberleri

Yere iner mi gökteki yıldızlar

Yere iner mi gökteki yıldızlar?

Bu hafta hayatını konu alan bir filmle gündemde olan Dalida, yalnızca ünlendiği Fransa’da değil, hemen hemen dünyanın her yanında sevilen bir yıldızdı. Bizim buralarda da öyle...

28.4.2017Keyif
Türkiyenin en iyi 100 albümü

Türkiye'nin en iyi 100 albümü

Aşkımız da kahrımız da onlarla... Neşemizde de izleri var, hüznümüzde de... Birleşen kalplerimizde, ayrılan ellerimizde, alnımızdan dökülen terde, çaldığımız ıslıkta, bebeğimize söylediğimiz ninnide... İsyan çığlığımız, öfkemiz, hasretimiz, mağlubiyetimiz, zaferlerimiz, aşklarımız, acılarımız onlar... Şarkılar... Bu şarkıları içeren nice güzel albüm yapıldı ülkemizde. Sizi bugün Türkiye’nin müzikli yoluna çıkarıyoruz. Müzisyenlerden, yorumculardan, eleştirmenlerden, prodüktörlerden oluşan 100 kişilik dev jürimiz Türkiye’nin en iyi 100 albümünü seçti. Sadece içerdikleri değil, mecburen dışarıda kalanlarla bile muazzam bir liste bu. Bu seçkiyi meydana getirmek için Hürriyet Pazar’ın tüm editör ve muhabirleri müthiş bir emek verdi. Listeye katkı sunan jüri üyelerine ve gönlümüzde taht kuran bu şarkıların sahiplerine teşekkürlerimizle; işte Türkiye’nin müzikal mirası...

22.4.2017Keyif
Mustafa Ceceli:İrem benim kıymetlim

Mustafa Ceceli:İrem benim kıymetlim

Mustafa Ceceli’nin yeni albümünde İrem Derici ile düet yaptığı “Kıymetlim” şarkısı beklenenin üzerinde ilgi gördü. Klip ilk 2 haftada 20 milyonun üzerinde izlenme rakamına ulaştı. “Bu çok uzun zamandır planladığımız bir işti. İrem hakikaten benim kıymetlimdir” diyen Ceceli ile buluştuk, hem albümü, hem sektörü hem de planlarını konuştuk.

17.4.2017Magazin
İki kadının bir erkek için atışması...

İki kadının bir erkek için atışması...

Hakan Sabancı’nın eski sevgilisi Aslışah Alkoçlar, “Türk şarkıcıların tarzlarını beğenmiyorum” dedi. Adı Sabancı’yla anılan Hadise “Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek cevabım var. Lakin lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye” sözünü sosyal medyada paylaşarak sert bir karşılık verdi. Bu kavga nereye gider?

17.4.2017Magazin
Seçileceğime dair umudum yoktu

'Seçileceğime dair umudum yoktu'

Tüm zamanların en ünlü şarkıcılarından İtalyan asıllı yıldız Dalida’nın hayatı film oldu. Kahire’de doğan ve henüz 23 yaşındayken Paris’in Olympia salonunda ilk konserini vererek şöhret basamaklarını hızla tırmanan sanatçının hayatını konu alan “Dalida” filmi 28 Nisan’da vizyona girecek. Filmde başrolü üstlenen İtalyan oyuncu Sveva Alviti, Dalida ile yollarının nasıl kesiştiğini anlattı.

13.4.2017Keyif
Nihal Sandıkcı ‘Alavere Dalavere’yle kabinden çıkıyor

Nihal Sandıkcı ‘Alavere Dalavere’yle kabinden çıkıyor

Radyo programcılığı ve DJ kariyerini birlikte yürüten Nihal Sandıkcı, şimdi de ‘Alavere Dalavere’ adlı single’la müzik piyasasına yelken açtı. Söz ve müziği Mansur Ark’a ait olan şarkının klibi Ankara’da çekildi.

8.4.2017Ankara
Ajda Pekkan sahneye veda mı ediyor - Süperstar yanıt verdi

Ajda Pekkan sahneye veda mı ediyor - Süperstar yanıt verdi

'Ajda Pekkan sahneye veda ediyor.' haberlerine yanıt geldi. 1964 yılında çıkardığı ‘Her Yerde Kar Var’ isimli ilk 45’liğinden bu yana sahnelerde olan ve adını altın harflerle müzik dünyasına yazdıran Süperstar Ajda Pekkan iddiaları yanıtladı.

8.4.2017Magazin
D&R 20. yılında 200 milyon ziyaretçi ağırlayacak

D&R 20. yılında 200 milyon ziyaretçi ağırlayacak

D&R 20. yılında 200 milyon ziyaretçi ağırlayacak

5.4.2017İstanbul
Dalida sinemada

Dalida sinemada

Tüm zamanların en ünlü şarkıcılarından İtalyan asıllı yıldız Dalida’nın hayatı film oldu.

5.4.2017Keyif
Evetli ve Hayırlı renkli klipler

'Evet'li ve 'Hayır'lı renkli klipler

'Evet'li ve 'Hayır'lı renkli klipler

4.4.2017İstanbul
Kıbrısın tek finalisti

Kıbrıs'ın tek finalisti

TURİZMİN Oscar’ları kabul edilen ve bu yıl 5’incisi düzenlenen ACE of M.I.C.E Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde ilk kez Kıbrıs da dahil edildi. Girne’de geçen yıl faaliyete geçen Elexus Otel, Akdeniz-Kıbrıs en iyi toplantı oteli kategorisinde finale kaldı.

2.4.2017Magazin
Sen sarıl, o sana sarılmazsa

Sen sarıl, o sana sarılmazsa

Enrico Macias’ın Paris’in önde gelen canlı müzik mekânlarından Olympia’da verdiği Mart 1976 tarihli konserin kaydı albüm olarak piyasaya sürüldü. Popüler müziğimizin tarihi için ciddi bir belge olan bu albüm bizi çok ilgilendiriyor; çünkü bu konser kaydında Ajda Pekkan da var.

31.3.2017Keyif
DJ Burak Yeter kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır

DJ Burak Yeter kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

DJ Burat Yeter adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. En son Temmuz 2016'da yaptığı Tuesday adlı parçayla gündemde olan Burak Yeter'in kişisel bilgileri merak ediliyor. Peki Burak Yeter kimdir, kaç yaşındadır? İşte DJ Burak Yeter'in hakkında detaylı bilgiler

30.3.2017Kelebek
Ajda Pekkan’ın büyük hediyesi

Ajda Pekkan’ın büyük hediyesi

Müzik listelerindeki çıkışını sürdüren Aynur Aydın, son klibi “Anlatma Bana”nın gördüğü ilgiden dolayı mutlu.

28.3.2017Keyif
Defne Samyeli ve Behzat Gerçeker, Cengiz Semercioğlunun sorularını yanıtladı

Defne Samyeli ve Behzat Gerçeker, Cengiz Semercioğlu'nun sorularını yanıtladı

Defne Samyeli’ni 20 yaşından beri tanıyorum. Sektöre adımını attığı ilk yıllardan müzisyenliğe kadar kariyerinin her adımını yakından bilenlerdenim. Behzat Gerçeker derseniz, müzik alanında kazandırdıklarını saymaya kalksam röportaja yer kalmaz. Behzat’ın son ‘keşfinin’ Defne olduğunu öğrenince, birlikte hazırlayacakları single’ı konuşmaya gittim. Sohbet Defne’nin müzik tutkusundan oyunculukta çıtayı Hollywood olarak belirlemesine kadar uzandı...

25.3.2017Magazin
Biz her bahar aşık oluruz

Biz her bahar aşık oluruz

Yüzdük yüzdük, kuyruğuna geldik. Önümüz güneş, çiçek, kelebek; bereketi, bolluğu, neşesiyle bahar gelecek. Doğayla birlikte biz de yenileneceğiz. Yağmurdan, çamurdan yorgun ruhlarımız dinlenecek; fırtınadan, soğuktan üşümüş kalplerimiz titreşecek. Sanatla, sporla, edebiyatla ama en çok da aşkla. Vatan aşkı, renk aşkı, spor aşkı, seyahat aşkı... Buyurun size sinemadan televizyona, teknolojiden modaya, seyahatten spora bizi bizden alacak aşk trendleri...

18.3.2017Keyif
Son de Küba Orkestrası’ndan 400 kişiye konser

Son de Küba Orkestrası’ndan 400 kişiye konser

Son de Küba Orkestrası’ndan 400 kişiye konser

18.3.2017İstanbul
Aşkın kapıda kul olarak tarifi

Aşkın kapıda kul olarak tarifi

‘Bağdat Yolu’, emsalsiz solistlerimizden Sevim Tuna’nın en büyük hitiydi. İskender Paydaş bu şarkıyı, ana dokusunu bozmadan layıkıyla günümüze taşımış. Özge Eyüpoğlu da vokalini bu yeni tarza, zorlanmadan ve dozunda bir şekilde uyarlamış.

17.3.2017Keyif
Ozan Doğulu kimdir Ozan Doğulunun eşi kim

Ozan Doğulu kimdir? Ozan Doğulu'nun eşi kim?

Ozan Doğulu, sosyetik güzel Tuba Peksayar ile samimi görüntüleriyle gündeme geldi. Evli ve 3 çocuk babası olan Ozan Doğulu’nun eşi, yaşı ve özel yaşamı gibi bilgiler merak ediliyor. Peki, pek çok şarkının aranjörlüğünü yapmış olan Ozan Doğulu kimdir, kaç yaşında? İşte, hakkındaki detaylar!

16.3.2017Kelebek
Yaşasın plaklar

Yaşasın plaklar!

Yüzlerce şarkıya yeni bir can verildi. Bunu geçmişi temize çekmek olarak yorumlamak yanlış olmaz...

10.3.2017Keyif
Yeşim Salkımdan Ajda Pekkan’a yaş göndermesi

Yeşim Salkım'dan Ajda Pekkan’a yaş göndermesi

Yeşim Salkım'dan Ajda Pekkan’a yaş göndermesi

9.3.2017Edirne
Cenk Eren: Ünlü biriyle aşk yaşamam, Allah korusun

Cenk Eren: Ünlü biriyle aşk yaşamam, Allah korusun!

Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, Cenk Eren Maltepe Park AVM'de sevenleriyle buluştu.

9.3.2017Magazin
Magazin Konseyi haftanın olaylarını değerlendirdi

Magazin Konseyi haftanın olaylarını değerlendirdi

Ajda Pekkan anne olmak istiyor! Hindistan’da 72 yaşındaki bir kadının anne olduğu haberi, çocuk özlemi çeken sanatçıya umut verdi. Magazin Konseyi, haftanın magazin olaylarını masaya yatırdı..

5.3.2017Magazin
Ajda Pekkan 71 yaşında anne olmak istiyor

Ajda Pekkan 71 yaşında anne olmak istiyor

Hindistan’da 72 yaşındaki bir kadının anne olduğu haberi, çocuk özlemi çeken Ajda Pekkan’a umut verdi. Konuyu araştıran sanatçı, güvendiği doktorlarla görüştü.

1.3.2017Magazin
Ajda Pekkan başını kapıya çarptı

Ajda Pekkan başını kapıya çarptı

Ajda Pekkan, önceki akşam çıktığı yemeğin sonunda bir kaza atlattı. Başını aracın kapısına çarpan sanatçı, az daha düşüyordu.

21.2.2017Magazin
Ajda Pekkan neden vergi ödemeyecek

Ajda Pekkan neden vergi ödemeyecek?

Süper starımız Ajda Pekkan, Bahçeköy’deki villasını 30 milyon liraya satıyor. Peki diva bu satıştan elde ettiği gelir için vergi ödeyecek mi? Cevap, hayır. Çünkü alış tarihinden tam 5 yıl sonra satılan taşınmazlar için vergi ödenmiyor.

15.2.2017Ekonomi
Işıl Yücesoy plağını başının üstünde taşıdı

Işıl Yücesoy plağını başının üstünde taşıdı

Oyuncu ve yorumcu Işıl Yücesoy, geçtiğimiz akşam sahneye çıktığı Garaj İstanbul’da şarkıları ile olduğu kadar açıklamalarıyla da dikkat çekti.

14.2.2017Magazin
Hafız müzisyenle Rus balerinin film gibi aşk hikayesi

Hafız müzisyenle Rus balerinin film gibi aşk hikayesi

Yüzlerce belki binlerce Rus-Türk aşkından farklı onlarınki… Berkant ve Alexandra’nın siyasi krizlere, kültür farkına rağmen mutlu sonla noktalanan aşk hikayesi; aşkın sevginin; mesafeleri, farklılıkları hala yok edebildiğini gösteren, sonunda aynı ritimde buluşan gerçek bir masal gibi...

14.2.2017Gündem
Başak, Kıvanç’tan 5 yaş büyük olsa ne fark eder

Başak, Kıvanç’tan 5 yaş büyük olsa ne fark eder

Demet Şener’in Instagram hesabında paylaştığı, kendisi ve Başak Dizer 1 yaşındayken çekilmiş fotoğraf olay oldu.

12.2.2017Magazin
Bülent Ersoy ve Ajda Pekkanı ölüm bile barıştıramadı

Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan'ı ölüm bile barıştıramadı

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yuman usta yönetmen Ayşe Ersayın'ın cenazesinde yıllardır küs olan Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan yan yana gelmedi.

10.2.2017Magazin
Ayşe Ersayın son yolculuğuna uğurlandı

Ayşe Ersayın son yolculuğuna uğurlandı

Yakın dostu Ajda Pekkan'ın evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden yapımcı ve yönetmen Ayşe Ersayın bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Ayşe Ersayın'ın cenazesi Erenköy Galip Paşa Camisi’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Merdivenköy Mezarlığı’nda toprağa verildi.

9.2.2017Haber
Ajda Pekkan yakın dostu Ayşe Ersayını gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurladı

Ajda Pekkan yakın dostu Ayşe Ersayın'ı gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurladı

Ajda Pekkan yakın dostu Ayşe Ersayın'ı gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurladı

9.2.2017İstanbul
Ayşe Ersayın son yolculuğuna uğurlandı

Ayşe Ersayın son yolculuğuna uğurlandı

Dün sabah geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden yapımcı ve yönetmen Ayşe Ersayın bugün son yolculuğuna uğurlandı.

9.2.2017Magazin
Ayşe Ersayın hayatını kaybetti

Ayşe Ersayın hayatını kaybetti

Ünlü yapımcı ve yönetmen Ayşe Ersayın hayatını kaybetti. Ersayın'ın bu sabah Ajda Pekkan'ın evinde kalp krizi geçirdiği belirtiliyor. Ayşe Ersay'ın vefat haberi müzik dünyasını yasa boğdu.

8.2.2017Magazin
Demet Akalın: Aleyna 16 yaşında böyle ise 30unda ne olur

Demet Akalın: Aleyna 16 yaşında böyle ise 30'unda ne olur?

Demet Akalın: Aleyna 16 yaşında böyle ise 30'unda ne olur?

2.2.2017Bursa
Ziynet Sali ve Behzat Gerçeker merak edilenleri anlattı

Ziynet Sali ve Behzat Gerçeker merak edilenleri anlattı

Ziynet Sali ve ENBE Orkestrası’nın şefi Behzat Gerçeker üçüncü kez bir araya geldi, “Bir Melekten Hediye” şarkısına hayat verdi. Sözü Günay Çoban’a, bestesi Bülent Özdemir’e, aranjesi ise Ozan Doğulu’ya ait romantik şarkıyı konuşmak için ikiliyle buluştuk. Şarkı güzel, klip başarılı, ekip sevgi dolu derken aralarını biraz bozduk!

30.1.2017Magazin
İlyas Yalçıntaş Geleceğin Tarkan’ı

İlyas Yalçıntaş Geleceğin Tarkan’ı

Emre Saygı’nın şov programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü müzisyen Behzat Gerçeker oldu.

29.1.2017Magazin

Yazar Sonuçları

‘Koruma kurulu’ yine işbaşında

‘Koruma kurulu’ yine işbaşında

‘Marvel ailesi’nin az bilinen üyeleri ‘Galaksinin Koruyucuları’, sinemaseverlere üç yıl önce ‘Merhaba’ demişti. Ekibin ikinci macerasında Freudyen okumalar ve ‘aile bağları’ var. İlki kadar ışıltılı olmasa da 80’ler göndermeleri, enfes sountrack ve minik Groot’un varlığı ikinci filmi de izlenmeye değer kılıyor.

28.4.2017Uğur VARDAN
Alaçatı’da sezonu uzatmanın formülü basit

Alaçatı’da sezonu uzatmanın formülü basit

 Hani Bodrum ve Alaçatı için “Sezonu çok kısa, sadece iki ay” derler ya.

9.4.2017Onur BAŞTÜRK
Bir test sorusu: Bu fotoğraftakiler ne yapıyor olabilir

 Bir test sorusu: Bu fotoğraftakiler ne yapıyor olabilir?

FOTOĞRAFTAKİLER, aşağıdakilerden hangisini yapıyor olabilir?

8.4.2017Ahmet HAKAN
Klasik müzikteki yüz aklarımız

Klasik müzikteki yüz aklarımız

Klasik müzikte memleketin gururu olmuş müzisyenlerimizden Senem Demircioğlu ve İklim Tamkan’ın ‘İlk Atlas’ albümü çıktı. Fazıl Say’ın prodüktörlüğünü yaptığı albüm, Behçet Aysan, Metin Altıok, Cemal Süreya ile Edip Cansever’in dizeleri ve Ajlan Akyüz’ün besteleriyle şekilleniyor.

31.3.2017Tolga AKYILDIZ
Yakın gelecekten haberlerim var

Yakın gelecekten haberlerim var

 Dünya nereye gidiyor? Yanıtı uçsuz bucaksız bu sorunun yankısı, geçen hafta içi zihnimde daha çok çınlamış olabilir.

4.3.2017Onur BAŞTÜRK
Bu iş artık kurt ile kuzu hikâyesine döndü

Bu iş artık kurt ile kuzu hikâyesine döndü

LATİF Demirci’nin “Türk Silahlı Kuvvetleri’ni rahat bırakın” konulu bir karikatürü yayınlandı dün Hürriyet’te.

1.3.2017Ahmet HAKAN
Ajda Pekkan neden vergi ödemeyecek

Ajda Pekkan neden vergi ödemeyecek?

Süperstarımız Ajda Pekkan, Bahçeköy’deki villasını 30 milyon liraya satıyor. Peki diva bu satıştan elde ettiği gelir için vergi ödeyecek mi? Cevap, hayır. Çünkü alış tarihinden tam 5 yıl sonra satılan taşınmazlar için vergi ödenmiyor.

14.2.2017Ahmet KARABIYIK
Sadri Alışık’tan Ajda Pekkan’a

Sadri Alışık’tan Ajda Pekkan’a

Öztürk Serengil’i İzmir’de aylarca bir restorana davet etmişler. Rahmetli sonunda davete icabet etmiş. Gecenin sonunda da hesabı getirmişler...

13.2.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Dördüncü maymunun dili olsa da anlatsa

Dördüncü maymunun dili olsa da anlatsa

Kulağı olup da duymayan, gözü olup da görmeyen, dili olup da söylemeyen maymun…

11.2.2017Ertuğrul ÖZKÖK
“Huzursuzluk”un 250 bin satışını kutladık

“Huzursuzluk”un 250 bin satışını kutladık

Zülfü Livaneli’nin yeni kitabı “Huzursuzluk” üzerine geçen hafta yazmıştım.

10.2.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
GERGİNLİK TUZAĞI

GERGİNLİK TUZAĞI

DERBİYE iki takım da Ajda Pekkan kadar gergin başladı! Fenerbahçe maça ayrıca Beşiktaş orta 3’lüsüne adam adama markaj-pres yaparak başladı.

5.2.2017Ali ECE
Hiçbir şey olmamış gibi mi kalayım

Hiçbir şey olmamış gibi mi kalayım?

Bu yazı için Onur Baştürk ile ilk albümün hikayesini ve tüm perde arkası detaylarını enine boyuna konuştuk. Yazının başlığını atarken albümün adının bu yazıya en uygun başlık olacağını düşündüm. Tam adından da anlaşılacağı gibi olanı biteni anlatmak isteyen çok kişisel bir albüm var karşımızda.  Her yanıyla samimi hatta kendisinin de dediği gibi ‘fazlasıyla çıplak ve gerçek’ bir çalışma olmuş. 

31.1.2017Hikmet Demirkol