MENÜ
Arşiv

Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Acun Ilıcalı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.140 Acun Ilıcalı haberi bulunmuştur.

Acun, tam adıyla Ali Acun Ilıcalıdır. Yayın kuruluşu sahibi ve yönetmenidir. 

Televizyonculuğa Show Tv'de başlamıştır. İlk kez Beşiktaş muhabirliği yapmıştır. 2002 yılında "Acun Firarda" adlı gezi-eğlence içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. 2006 yılında program sona ermiştir. 2004 yılında "Acun Medya" adlı şirketi kurmuştur. 2004-2006 yılları arasında "Fear Factor" adlı korku-gerilim içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmıştır. 2007-2010 yılları arasında "Var mısın Yok musun" adlı yarışma içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmıştır. 2006 yılında "Survivor Türkiye" adlı yarışma içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. 2007-2008 yılları arasında "Yoksa Rüya mı?" adlı aktüel içerikli televizyon programının yapımcılığını yapmıştır. 2008-2014 yılları arasında "Söyle Söyleyebilirsen" adlı ses yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını yapmıştır. 2009 yılında "Devler Ligi" adlı futbol içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmıştır. 2009 yılında "Yetenek Sizsiniz Türkiye" adlı yetenek yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. 2010-2011 yılları arasında "Yok Böyle Dans" adlı dans yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmıştır. 2011 yılında; "O Ses Türkiye" adlı ses yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başlamış, çalışanlarıyla birlikte "Acunn.com" adlı portal İnternet sitesini kurmuştur. 2013 yılında Show Tv'den çıkıp, Star Tv'ye geçmiştir. 2013 yılında; "3 Adam" adlı televizyon programının yapımcılığını yapmaya başlamış, çalışanlarıyla beraber "Sekiz.com" adlı giyim içerikli İnternet sitesini kurmuş, "MNG Shop" (yeni adıyla Shop90) adlı televizyon kanalına %40 ortak olmuş ve Doğuş Yayın Grubu ortaklığında "Tv8" adlı televizyon kanalını satın almıştır (%70 sahibi). 2014 yılında; Star Tv'den çıkmış ve "Ninja Warrior Türkiye", "Para Bende", "Hülya Avşar Show", "Arda'nın Mutfağı", "Aileler Yarışıyor", "Ver Fırına", "Kel Alaka", "Akademi", "Ütopya" adlı televizyon programlarının yapımcılığını yapmaya başlamıştır. 2015 yılında "Rising Star Türkiye" adlı televizyon programının yapımcılığını yapmaya başlamıştır.

2005 yılında ilk kez Türkiye'de vergi rekortmenleri arasına girmiştir. 2011 yılında 2.836.191 gelir vergisi tahakkuk ederek, Türkiye'de gelir vergisi listesinde 62. olmuştur. Türkiye'de yer alan üniversiteler de ve Anadolu'nun farklı yerlerinde stand-up gösterileri yapmıştır. Gösterilerinde meslek hayatı boyunca başına gelenleri mizahi bir dille izleyicilere anlatmıştır.

Acun devamı...

Acun Ilıcalı Haberleri

Survivor eleme adayları belli oldu - Survivor 2017 eleme bölümü ne zaman

Survivor eleme adayları belli oldu - Survivor 2017 eleme bölümü ne zaman?

Survivor 2017’nin ilk eleme bölümü için geri sayım başladı. Ekran macerasına oldukça iddialı başlayan yarışmaya en erken veda edecek isim kısa süre sonra belli olacak. Eleme potasına kalan dört isimden biri hayallerine erken veda edecek. Peki, Survivor 2017 eleme bölümü ne zaman? İşte, Survivor eleme adayları!

23.1.2017Televizyon
Sadin kimdir Kaç yaşındadır

Sadin kimdir? Kaç yaşındadır?

Sadin Bakırcı, Survivor 2017 yarışmasına katılması muhtemel görünen isimler arasında yer alıyor. Acun Ilıcalı'nın getirdiği yeni kurallara göre yarışmaya yeni katılacak dört kişiden birisi olması beklenen Sadin Bakırcı, kendisini mücadeleci olarak tanımlıyor. Peki, Survivor Sadin kimdir? İşte, yarışmacı hakkında merak edilenler

23.1.2017Televizyon
Survivor Oğulcan kimdir

Survivor Oğulcan kimdir?

Oğulcan Üregül, Survivor 2017'nin yeni kurallarına göre adaya dahil olması beklenen 3 kişiden birisi olarak görülüyor. Survivor 2017 yarışmasına katılım için başvuruda bulunan fakat son tura kalmayı başaramayan Survivor Oğulcan Üregül, Acun Ilıcalı'nın getirdiği yeni kurallara göre yarışmaya dahil olabilecek. Peki, Survivor Oğulcan kimdir? İşte, yarışmacı hakkında detaylı bilgiler

23.1.2017Televizyon
Anıl Karakurt kimdir Survivor Anıl kaç yaşında

Anıl Karakurt kimdir? Survivor Anıl kaç yaşında?

Survivor 2017’inin ilk ada konseyinden Acun Ilıcalı’dan sürpriz bir haber geldi. Ilıcalı, Survivor’a 3 ismin daha katılacağını açıkladı. Yarışmacı adaylarından biri de Anıl Karakurt oldu. Sivil havacılık sektöründe çalışan Anıl Karakurt’un Survivor’a dahil olup olamayacağı bugünkü bölümünde netleşecek. Peki, Survivor yarışmacı adayı Anıl Karakurt kimdir?

23.1.2017Televizyon
Hülya Avşar’ın ilk konuğu Acun Ilıcalı olacak

Hülya Avşar’ın ilk konuğu Acun Ilıcalı olacak

Star TV'de sohbet programı yapacak Hülya Avşar'ın ilk fragmanı yayınlandı. Avşar'ın ilk konuğu Acun Ilıcalı oldu.

23.1.2017Televizyon
Hülya Avşar yeni programa başlıyor

Hülya Avşar yeni programa başlıyor!

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan 'Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin ilk konuğu Acun Ilıcalı olacak.

23.1.2017Ekran
Survivorda dün kimin adı yazıldı İşte ada konseyinde yaşananlar

Survivor'da dün kimin adı yazıldı? İşte ada konseyinde yaşananlar

Survivor 2017'inin dün akşam ekrana gelen bölümünde önce dokunulmazlık oyunu ardından konsey heyecan yaşandı. Nefes kesen bir mücadelenin ardından konseye gitmek zorunda kalan takım kendi aralarında oylama yaparak eleme adaylarını belirledi. Peki, Survivor'da dün kimin adı yazıldı? Acun Ilıcalı'nın sürprizi neydi? Survivor hangi günler var? İşte, yeni sezona iddialı başlayan yarışmanın en çok merak edilenleri ve konseyde yaşananların detayları!

23.1.2017Televizyon
Çılgın Sedat (Sedat Kapurtu) kimdir Sedat Kapurtu kaç yaşında

Çılgın Sedat (Sedat Kapurtu) kimdir? Sedat Kapurtu kaç yaşında?

Çılgın Sedat, Survivor 2017 yarışmasında günlük hayatta yaptığı sportif faaliyetlerin meyvelerini almak istiyor. Bir dönemin unutulmaz şarkıcısı Çılgın Sedat (Sedat Kapurtu), küçük yaşlarından bu yana futbola hep gönül vermiş, nihayetinde 35 yaşında profesyonel futbolculuğa adım atmıştır. Yaşına rağmen olağanüstü bir efor sarf eden Survivor Sedat, ünlüler takımında liderlik anlamındaki en önemli isimler arasında yer alıyor. Peki, Survivor Sedat kimdir?

22.1.2017Televizyon
Survivor 2017 yarışmacıları çok iddialı İşte Survivor Gönüllüler ve Ünlüler kadrosu

Survivor 2017 yarışmacıları çok iddialı! İşte Survivor Gönüllüler ve Ünlüler kadrosu

Survivor 2017 birbirinden iddialı yarışmacılarıyla ilk bölümden tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Her fırsatta yeni sezonun oldukça çetin geçeceğini ifade eden Acun Ilıcalı, günler öncesinden Gönüllüler ve Ünlüler kadrosunu duyurmuştu. Peki, Survivor 2017 yarışmacıları arasında kimler var? İşte, Survivor ünlüler ve gönüllüler takımı!

22.1.2017Kelebek
İşte Survivor 2017’den ilk kare

İşte 'Survivor 2017’den ilk kare

Acun Ilıcalı, sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasında ilk kareyi paylaştı.

19.1.2017Televizyon
Koray Avcı kimdir

Koray Avcı kimdir?

Koray Avcı, son dönemin en popüler isimlerinden oldu. Müzik kariyerine Ankara’da başlayan Koray Avcı, şarkıcı kimliğinin yanı sıra söz yazarı, bestekâr ve müzisyen kimliği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki, Sen ve Hoş geldin gibi parçalarla adından söz ettiren Koray Avcı kimdir?

18.1.2017Magazin
Survivor 2017 ne zaman başlıyor İşte, ünlüler ve gönüllüler

Survivor 2017 ne zaman başlıyor? İşte, ünlüler ve gönüllüler

Survivor 2017 ne zaman başlayacak sorusu, yarışmanın daha önceki serilerini yakından takip eden binlerce kişi tarafından merakla araştırılıyor. Ünlüler ve gönüllüler takımlarında bu yıl yer alan sürpriz isimlerle güzel bir yarışmaya tanık etmesi beklenen Survivor 2017'de, Tarık Mengüç ve İlhan Mansız gibi isimler yer alacak. Peki, izleyicilerin merakla beklediği Survivor 2017 ne zaman başlayacak? İşte, merakla beklenen o detaylar

17.1.2017Televizyon
O Ses Türkiye jüri üyeleri yenilendi mi O Seste Sibel Can olmayacak mı

O Ses Türkiye jüri üyeleri yenilendi mi? O Ses'te Sibel Can olmayacak mı?

O Ses Türkiye’nin bugünkü bölümüne dair ipuçları veren 44. bölüm fragmanı soru işaretlerine neden oldu. 9 Ocak Pazartesi günkü bölümde jüri koltuğunda görülen Hülya Avşar’ın O Ses Türkiye'nin bugünkü bölümünde de olması, bir yenilik olarak düşünüldü. Özellikle son bölümü kaçıranlar, 'Jüri üyeleri yenilendi mi? O Ses'te Sibel Can olmayacak mı?' gibi soruları gündeme getirdi. İşte, O Ses Türkiye son bölümünü kaçıranlar için detaylar!

13.1.2017Televizyon
Üniversitelilerden Hürriyet’e yılın yıldızı ödülü

Üniversitelilerden Hürriyet’e yılın yıldızı ödülü

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) öğrencilerinin oylarıyla belirlenen ‘Yılın Yıldızları Ödülleri’nde en beğenilen gazete Hürriyet oldu. 2016’nın en beğenilen iş kadını ise Arzuhan Doğan Yalçındağ seçildi.

13.1.2017Eğitim
Acun Ilıcalıdan bir ilk: Kızlarını sıraladı

Acun Ilıcalı'dan bir ilk: Kızlarını sıraladı

Acun Ilıcalı kızları ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

13.1.2017Magazin
Acun Ilıcalı ve Sneijderin uçağı Çorluya indi

Acun Ilıcalı ve Sneijder'in uçağı Çorlu'ya indi

Galatasaraylı Sneijder ile Acun Ilıcalı'nın içinde bulunduğu özel uçak, İstanbul'daki hava trafiğinin yoğun olması nedeniyle Çorlu Havalimanı'na indi.

12.1.2017Futbol
Galatasaraylı Sneijder ile Acun Ilıcalıyı taşayan uçak Çorlu Havalimanına indi

Galatasaraylı Sneijder ile Acun Ilıcalı'yı taşayan uçak Çorlu Havalimanı'na indi

Galatasaraylı Sneijder ile Acun Ilıcalı'yı taşayan uçak Çorlu Havalimanı'na indi

12.1.2017Tekirdağ
Survivor Gönüllüler yarışmacıları yenilendi İşte, yenilenen Survivor Gönüllüler Takımı

Survivor Gönüllüler yarışmacıları yenilendi! İşte, yenilenen Survivor Gönüllüler Takımı

Survivor Gönüllüler yarışmacıları netleşti. Göz6 şampiyonlarının belli olmasıyla birlikte kadro tamamlandı. Acun Ilıcalı, yeni Survivor Gönüllüler yarışmacılarını tanıtım fragmanını sosyal medya hesabından paylaştı. İşte, Ünlüler Takımı karşısında oldukça iddialı olan Survivor 2017 Gönüllüler Takımı'nın söyledikleri sözler...

12.1.2017Televizyon
Şeyma Subaşıdan Evleniyorum paylaşımı

Şeyma Subaşı'dan 'Evleniyorum' paylaşımı

Acun Ilıcalı'nın kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı'nın Instagram paylaşımı takipçilerini heyecanlandırdı.

12.1.2017Magazin
O Ses Türkiyede Hülya Avşar sürprizi

O Ses Türkiye'de Hülya Avşar sürprizi!

O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde izleyiciler büyük bir sürprizle karşılaştı. Jüri koltuğunda Sibel Can yerine Hülya Avşar'ın olması kafaları karıştırdı. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, Sibel Can'ın özel durumu nedeniyle çekimlere katılamayacağını ve yerine Hülya Avşar'ın jüri koltuğuna oturduğunu söyledi.

9.1.2017Magazin
O Ses Türkiyede Sibel Can yerine Hülya Avşar mı jüri üyesi olacak

O Ses Türkiye'de Sibel Can yerine Hülya Avşar mı jüri üyesi olacak?

O Ses Türkiye'nin tanıtım bölümü fragmanı soru işareti yarattı! O Ses Türkiye'nin jüri koltuğunda Sibel Can yerine Hülya Avşar'ın oturması, 'Jüri üyesi mi değişti?', 'O Ses Türkiye'de Sibel Can yerine Hülya Avşar mı geçiyor?' sorularına neden oldu. Peki, Sibel Can O Ses Türkiye jüriliği mi bıraktı?

9.1.2017Televizyon
Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı Pınar Saka kimdir

Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı Pınar Saka kimdir?

Survivor 2017 ünlüler takımı kadrosuna Pınar Saka dahil oluyor. Pınar Saka'nın Survivor ünlüler takımına dahil olmasıyla birlikte vatandaşlar yarışmacı hakkında detaylı bilgileri merak ediyorlar. Peki, Pınar Saka kimdir, kaç yaşındadır?

7.1.2017Televizyon
Survivor 2017nin şampiyon ismi Sabriye Şengül sosyal medyayı sallıyor

Survivor 2017'nin şampiyon ismi Sabriye Şengül sosyal medyayı sallıyor

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın Survivor 2017 Ünlüler Takımı'na aldığı Kickboks Dünya Şampiyonu Sabriye Şengül, başarılı spor kariyerinin yanı sıra, renkli kişiliğiyle dikkat çekiyor.

5.1.2017Diğer
Pınar Saka kimdir, kaç yaşında

Pınar Saka kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2017 kadrosunda yer alacağı kesinleşen isimlerden biri de Pınar Saka oldu. Milli Atlet Pınar Saka, Survivor 2017 Ünlüler kadrosunda yer alacak. Peki, ıssız adada ter dökecek sporcu kimliklerden biri olan Pınar Saka kimdir, kaç yaşındadır. İşte, Survivor yeni sezon isimlerinden Pınar Saka’nın kariyeri ve hakkında merak edilenler!

5.1.2017Magazin
2016nın en popüler ünlüleri belirlendi

2016'nın en popüler ünlüleri belirlendi

2016 yılında magazin ve sanat dünyasında öne çıkan ünlüleri belirledi. Rapora göre, en popüler isim ünlü yapımcı Acun Ilıcalı olurken, ünlü komedyen Cem Yılmaz ikinci ve megastar Tarkan üçüncü sırada yer aldı.

4.1.2017Magazin
Sabriye Şengül kimdir, kaç yaşındadır

Sabriye Şengül kimdir, kaç yaşındadır?

Sabriye Şengül Survivor 2017 kadrosuna ünlüler takımından dahil oluyor. Sabriye Şengül'ün Survivor'a dahil olması ile birlikte vatandaşlar Sabriye Şengül hakkında detaylı bilgileri merak etmeye başladı. Peki Sabriye Şengül kimdir, kaç yaşındadır?

3.1.2017Kelebek
O ses Türkiyede iki Antalyalı

O ses Türkiye'de iki Antalyalı

O ses Türkiye'de iki Antalyalı

2.1.2017Antalya
Survivor ne zaman başlayacak İşte, Survivor 2017 gönüllüler takımı

Survivor ne zaman başlayacak? İşte, Survivor 2017 gönüllüler takımı

Survivor 2017 ile ilgili beklenen haberler arka arkaya geldi. Yayınlanan tanıtım fragmanıyla hem Survivor'un ne zaman başlayacağı hem de Gönüllüler takımında yarışacak isimler belli oldu. Peki, birbirinden iddialı isimlerin ıssız adada yaşam mücadelesi vereceği Survivor ne zaman başlayacak?

2.1.2017Televizyon

Eser West Survivor Gönüllüler takımına dahil oldu! Eser West kimdir?

Tanıdık simalardan Eser West'in Survivor'ın yeni sezonunda yarışacağı ortaya çıktı. Evlilik programıyla adını duyuruan Eser West'in Survivor'da sergileyeceği performans şimdiden merak konusu oldu. Peki, Survivor 2017 tanıtım fragmanında en çok dikkat çeken isim Eser West kimdir?

1.1.2017Televizyon
Survivor 2017 Ünlüler Takımı açıklandı

Survivor 2017 Ünlüler Takımı açıklandı

Acun Ilıcalı, kendisine ait Twitter hesabından Survivor 2017'de yarışacak ünlüler takımını açıkladı.

31.12.2016Futbol
Survivor 2017 tarihi belli oldu İşte Survivor yeni sezon tarihi

Survivor 2017 tarihi belli oldu! İşte Survivor yeni sezon tarihi

Survivor 2017'de yarışacak isimlerle ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ederken bugün ekrana gelen O Ses Türkiye yılbaşı bölümünde önemli bir bilgi verildi. Survivor yeni sezon tarihi netleşti. Peki, pek çok ünlünün de içerisinde yer alacağı Survivor 2017 ne zaman başlayacak?

31.12.2016Televizyon
Tarık Mengüç kimdir

Tarık Mengüç kimdir?

Tarık Mengüç, Survivor 2017’de yer alacağı kesinleşen isimlerden biri oldu. Haberi, Acun Ilıcalı verdi. Daha önce de olduğu gibi yarışmacıları sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Acun Ilıcalı, Şakşuka Tarık olarak bilinen sevilen şarkıcı Tarık Mengüç’ün de kadroda yer alacağını yazdı. Peki, Tarık Mengüç kimdir?

30.12.2016Kelebek
Berna Öztürk kimdir, kaç yaşındadır

Berna Öztürk kimdir, kaç yaşındadır?

Berna Öztürk, Survivor 2017 ‘ünlüler’ kadrosunda yer alacak isimlerden biri oldu. Programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, haberi sosyal medya hesabı üzerinden verdi. Peki, ıssız adada mücadele edecek isimlerden biri olan Berna Öztürk kimdir, kaç yaşındadır?

30.12.2016Kelebek
Arda Turan sinema kapattı

Arda Turan sinema kapattı!

Arda Turan; Murat Boz, Burak Yılmaz, Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ile önceki akşam bir araya geldi.

30.12.2016Futbol
Beş ünlü isim şampiyonluk yarışındaki favorilerini açıkladı

Beş ünlü isim şampiyonluk yarışındaki favorilerini açıkladı

%100 Futbol Yılbaşı Özel programına konuk olan, Emre Belözoğlu, Arda Turan, Burak Yılmaz, Murat Boz ve Acun Ilıcalı şampiyonluk tahminlerini yaptı. Beş ünlü ismin de Beşiktaş oldu.

29.12.2016Spor
Serhat Akın Survivor 2017 kadrosundaki yerini aldı

Serhat Akın Survivor 2017 kadrosundaki yerini aldı

Serhat Akın'ın 2017 Survivor yarışmasına katılacağı programın yapımcısı Acun Ilıcalı tarafından duyuruldu. Programın yayınlandığı her sene farklı branşlardan yarışmacıları kadrosuna dahil eden Acun Ilıcalı, bu yıl futbolcu furyasına Serhat Akın'la devam edecek. Fenerbahçe'de oynadığı yıllarda ismini Avrupa futboluna duyuran ve 'Kadıköy Boğası' lakabıyla nam salan Serhat Akın, 2017 Survivor ünlüler kadrosundaki yerini alan isimlerden birisi oldu

28.12.2016Televizyon
Şeyma Subaşı yılbaşı partisinde şarkı söyledi

Şeyma Subaşı yılbaşı partisinde şarkı söyledi

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, Eser Yenenler'in evinde verdiği davete katıldı, Subaşı gecede şarkı söyleyerek dikkatleri üzerine çekti.

22.12.2016Haber
Acun Ilıcalıdan Yetenek Sizsiniz müjdesi

Acun Ilıcalı'dan Yetenek Sizsiniz müjdesi

Acun Ilıcalı ekranların sevilen yarışması Yetenek SizsinizTürkiye hakkında müjdeli haberi verdi. Efsane jüri üyesi Hülya Avşargeri dönüyor.

19.12.2016Gündem
Yetenek Sizsiniz Türkiyeye sürpriz isim

'Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye sürpriz isim

Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin yeni sezondaki jüri üyesini açıkladı.

19.12.2016Televizyon
Şeyma Şubaşı sosyal medya çetesini yakalattı

Şeyma Şubaşı sosyal medya çetesini yakalattı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı, kendisine organize bir şekilde sosyal medyadan hakaretlerde bulunan hesaplardan şikayetçi oldu.

10.12.2016Magazin
Beşiktaş’ın efsane golcüsü Survivor 2017’ye katılıyor

Beşiktaş’ın efsane golcüsü Survivor 2017’ye katılıyor

Acun Ilıcalı, Nouma ve Ahmet Dursun'dan sonra Beşiktaş'ın bir başka eski golcüsü İlhan Mansız'ı da Survivor'da yarıştıracak.

9.12.2016Spor
İlhan Mansız Survivor 2017de

İlhan Mansız Survivor 2017'de!

İlhan Mansız'ın Survivor 2017 kadrosunda yer alacağı açıklandı. Acun Ilıcalı, haberi sosyal medya hesabı üzerinden "Beşiktaş'ın efsane yıldızı İlhan Mansız Survivor 2017 kadrosuna katıldı, kendisine başarılar dileriz." sözleriyle verdi. Peki, geçirdiği trafik kazasının ardından futbolu bıraktığını açıklayan ve uzun süredir ekranlardan uzak kalan İlhan Mansız kimdir?

9.12.2016Televizyon
Nihat Doğan: Survivorda ölüyordum

Nihat Doğan: Survivor'da ölüyordum!

'Söylemezsem Olmaz' programında yorumculuk yapan Nihat Doğan, 2011 yılında katıldığı 'Survivor' yarışması hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

8.12.2016Magazin
Şeyma Subaşıdan eleştirilere yanıt

Şeyma Subaşı'dan eleştirilere yanıt

Sosyal medyayı en aktif kullanan isimlerin başında gelen modacı Şeyma Subaşı, kendisini eleştirenlere Instagram üzerinden yanıt verdi.

8.12.2016Magazin
Acun Ilıcalı: Ondan ucuz kurtulduk

Acun Ilıcalı: 'Ondan ucuz kurtulduk!'

Acun Ilıcalı, TRT Spor'daki 'Spor Bahane' programında futbol gündemine ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı...TRT Spor'da yayınlanan, Bilal Meşe ve İlknur Özengin'in sunduğu Spor Bahane programına konuk olan Acun Ilıcalı, futbolla ilgili sorulara cevap verdi. Fenerbahçe'nin son haftalarda performans olarak yükseldiğini belirten Acun Ilıcalı, Beşiktaş'ın ise oynadığı futbolu beğendini ifade etti. SarI Lacivertli ekibin eski teknik direktörü Vitor Pereira ile ilgili soruya cevap veren Ilıcalı, "Teknik direktör kılığında bir adam. Olympiakos'lu arkadaşlarımdan da bilgi aldım. Çok da fazla konuşmayayım onun hakkında. Ucuz kurtulduk. Dick Advocaat ise müthiş bir adam, bayılıyorum ona" şeklinde konuştu.Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın bütçesel avantajları nedeniyle Trabzonspor'dan daha iyi kadro kurabildiğini söyleyen Ilıcalı, Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal'a övgüde bulunarak dünyada her takımın bu tarz dönemlerden geçebileceğini, ortada sabır gerektiren bir durum olduğunu belirtti.  

8.12.2016Spor
Acun Ilıcalı: Ondan ucuz kurtulduk

Acun Ilıcalı: 'Ondan ucuz kurtulduk!'

Acun Ilıcalı, TRT Spor'daki 'Spor Bahane' programında futbol gündemine ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı...

8.12.2016Futbol
Son dakika... Ozan Tufan havalimanında kavga etti

Son dakika... Ozan Tufan havalimanında kavga etti

Fenerbahçeli Ozan Tufan, Hollanda yolculuğu öncesi Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki güvenlik görevlilerinden biriyle kavga etti. Güvenlik görevlisi havalimanındaki polis merkezine giderek milli futbolcudan şikayetçi oldu.

7.12.2016Futbol
Acun Ilıcalının Fenerbahçe sözleri

Acun Ilıcalı'nın Fenerbahçe sözleri

Fenerbahçe taraftarı olan Acun Ilıcalı 1907 Fenerbahçe Derneği ile röportaj gerçekleştirdi.

6.12.2016Futbol
Yarışmacı adım Tayyip deyince... Acun nasıl hitap edeceğini şaşırdı

Yarışmacı adım Tayyip deyince... Acun nasıl hitap edeceğini şaşırdı

Acun Ilıcalı Tayyip isimli O Ses Türkiye yarışmacısına hitap etmek için zorlanınca Tv 8 ekranlarında izleyenler kahkaha dolu anlar yaşadı.

5.12.2016Televizyon

Yazar Sonuçları

Yerli Kendall Jenner

Yerli Kendall Jenner

Geçtiğimiz günlerde 20’lerindeki bir genç kızla muhabbetteyiz.Neleri izlediğini, neyi dinlediğini, sosyal medyada kimi takip ettiğini filan anlatıyor.

10.12.2016Kelebek Yazıları