MENÜ
Arşiv

Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Acun Ilıcalı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.308 Acun Ilıcalı haberi bulunmuştur.

Acun, tam adıyla Ali Acun Ilıcalıdır. Yayın kuruluşu sahibi ve yönetmenidir. 

Televizyonculuğa Show Tv'de başlamıştır. İlk kez Beşiktaş muhabirliği yapmıştır. 2002 yılında "Acun Firarda" adlı gezi-eğlence içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. 2006 yılında program sona ermiştir. 2004 yılında "Acun Medya" adlı şirketi kurmuştur. 2004-2006 yılları arasında "Fear Factor" adlı korku-gerilim içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmıştır. 2007-2010 yılları arasında "Var mısın Yok musun" adlı yarışma içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmıştır. 2006 yılında "Survivor Türkiye" adlı yarışma içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. 2007-2008 yılları arasında "Yoksa Rüya mı?" adlı aktüel içerikli televizyon programının yapımcılığını yapmıştır. 2008-2014 yılları arasında "Söyle Söyleyebilirsen" adlı ses yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını yapmıştır. 2009 yılında "Devler Ligi" adlı futbol içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmıştır. 2009 yılında "Yetenek Sizsiniz Türkiye" adlı yetenek yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. 2010-2011 yılları arasında "Yok Böyle Dans" adlı dans yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmıştır. 2011 yılında; "O Ses Türkiye" adlı ses yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başlamış, çalışanlarıyla birlikte "Acunn.com" adlı portal İnternet sitesini kurmuştur. 2013 yılında Show Tv'den çıkıp, Star Tv'ye geçmiştir. 2013 yılında; "3 Adam" adlı televizyon programının yapımcılığını yapmaya başlamış, çalışanlarıyla beraber "Sekiz.com" adlı giyim içerikli İnternet sitesini kurmuş, "MNG Shop" (yeni adıyla Shop90) adlı televizyon kanalına %40 ortak olmuş ve Doğuş Yayın Grubu ortaklığında "Tv8" adlı televizyon kanalını satın almıştır (%70 sahibi). 2014 yılında; Star Tv'den çıkmış ve "Ninja Warrior Türkiye", "Para Bende", "Hülya Avşar Show", "Arda'nın Mutfağı", "Aileler Yarışıyor", "Ver Fırına", "Kel Alaka", "Akademi", "Ütopya" adlı televizyon programlarının yapımcılığını yapmaya başlamıştır. 2015 yılında "Rising Star Türkiye" adlı televizyon programının yapımcılığını yapmaya başlamıştır.

2005 yılında ilk kez Türkiye'de vergi rekortmenleri arasına girmiştir. 2011 yılında 2.836.191 gelir vergisi tahakkuk ederek, Türkiye'de gelir vergisi listesinde 62. olmuştur. Türkiye'de yer alan üniversiteler de ve Anadolu'nun farklı yerlerinde stand-up gösterileri yapmıştır. Gösterilerinde meslek hayatı boyunca başına gelenleri mizahi bir dille izleyicilere anlatmıştır.

Acun devamı...

Acun Ilıcalı Haberleri

Survivor 2017de büyük ödül oyununu hangi takım kazandı İşte yarışmacıları çıldırtan o ödül

Survivor 2017'de büyük ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte yarışmacıları çıldırtan o ödül

Survivor 2017'de bu akşam nefes kesen bir ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyiciler tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma survivor bu akşam nefes kesti. Alp Kırşan'ın açıkladığı ödülü duyan yarışmacılar adeta kendinden geçti. Peki, Survivor 2017'de büyük ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte, yarışmacıları çıldırtan o ödül.

25.5.2017Kelebek
Acun Ilıcalıdan Furkan Dedeye yorum fırçası

Acun Ilıcalı'dan Furkan Dede'ye yorum fırçası!

"Survivor" sonrası ekrana gelen "Survivor Ekstra" programında yapılan bir yorum, Acun Ilıcalı'yı kızdırdı. Ilıcalı, programa telefonla bağlanarak müdahale etti.

24.5.2017Televizyon
Acun Ilıcalıdan canlı yayında yorumculara fırça

Acun Ilıcalı'dan canlı yayında yorumculara fırça!

"Survivor" sonrası ekrana gelen "Survivor Ekstra" programında Furkan Dede'nin yaptığı yorum, Acun Ilıcalı'yı kızdırdı. Ilıcalı, programa telefonla bağlanarak müdahale etti.

24.5.2017Ekran
Survivorda bu hafta kim elendi Survivora veda eden isim o oldu

Survivor'da bu hafta kim elendi? Survivor'a veda eden isim o oldu

Survivor'da bu hafta kim elendi? sorusuna yanıt 23 Mayıs Salı günü gece geç saatlerde geldi. Haftanın kritiklerinin yapıldığı haftanın finali bölümünde yüzleşmeler yaşandı. Ünlüler takımının farklı bir strateji belirlemesi tüm Gönüllüler takımını zor durumda bıraktı. Bu hafta Survivor eleme potasında İlhan, Adem, Ogeday ve Volkan yer alıyordu. Peki, Survivor'a veda eden isim kim oldu?

24.5.2017Televizyon
Türklerin gözdesi Miami yabancıların ki İstanbul

Türklerin gözdesi Miami yabancıların ki İstanbul

Türkiye, yurt dışında konut edinmek isteyen yabancıların tercih ettiği ülkeler arasında başı çekerken, çok sayıda Türk de ABD'de ev satın alıyor. Yabancı konut yatırımcısının Türkiye'deki gözdesi İstanbul, ABD'den mülk edinen Türklerin favorisi ise Miami oldu.

23.5.2017Ekonomi
Türk yatırımcı Miami’ye yabancı İstanbul’a hayran

Türk yatırımcı Miami’ye yabancı İstanbul’a hayran

TÜRKİYE, yurtdışında konut edinmek isteyen yabancıların tercih ettiği ülkeler arasında başı çekerken, çok sayıda Türk de ABD’de ev satın alıyor. Yabancı konut yatırımcısının Türkiye’deki gözdesi İstanbul, ABD’den mülk edinen Türklerin favorisi ise Miami oldu.

22.5.2017Ekonomi
Acun Ilıcalı’yı Survivor çekimlerinde arı soktu

Acun Ilıcalı’yı Survivor çekimlerinde arı soktu

Sosyal medyada 4 milyon takipçisi olan Acun Ilıcalı, paylaştığı videoyla takipçilerini korkuttu.

21.5.2017Magazin
Acun Ilıcalı’yı Survivor çekimlerinde arı soktu

Acun Ilıcalı’yı Survivor çekimlerinde arı soktu

Sosyal medyada 4 milyon takipçisi olan Acun Ilıcalı, paylaştığı videoyla takipçilerini korkuttu.

21.5.2017Magazin
Survivor 2017de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı İşte nefes kesen mücadele

Survivor 2017'de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadele

Survivor'da bu hafta nefes kesen mücadeleler sürmeye devam ediyor. Ekranların herkes tarafından soluksuz takip edilen programı survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarının ilki oynandı ve eleme adaylarından 2 kişi belli oldu. Peki, Survivor 2017'de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte, nefes kesen mücadeleden ayrıntılar ve eleme adayları...

20.5.2017Televizyon
Obra-Spanoulis ezeli rekabeti yarın sonlanacak... Bu kez kupayla

Obra-Spanoulis ezeli rekabeti yarın sonlanacak... Bu kez kupayla!

Hürriyet Gazetesi Fenerbahçe muhabiri Ahmet Ercanlar, THY Euroleague'de Fenerbahçe'nin, Real Madrid karşısındaki yazısını kaleme aldı... Sinan Erdem Spor Salonu'ndaki havayı aktardı...

20.5.2017Basketbol
Yılmaz Morgülden Survivor ve Acun Ilıcalı itirafı

Yılmaz Morgül'den Survivor ve Acun Ilıcalı itirafı!

Star TV'de ekrana gelen Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin bu haftaki konuğu Yılmaz Morgül'dü. Yılmaz Morgül kendisi hakkında bilinmeyenleri Hülya Avşar'a anlattı. Morgül, Acun Ilıcalı ve Survivor'la ilgili önemli itiraflarda bulundu.

20.5.2017Magazin
Survivor 2017de Türkiye-Yunanistan mücadelesini hangi takım kazandı Büyük ödül ne

Survivor 2017'de Türkiye-Yunanistan mücadelesini hangi takım kazandı? Büyük ödül ne?

Survivor'da bu akşam nefes kesen bir Türkiye Yunanistan mücadelesi yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam tek yürek olarak Yunanistan'ın survivor takımına karşı yarıştılar. Büyük ödül 2 tur üstünden oynanacaktı. Türkiye takımı oyunun ilk etabını dün akşam yapılan yarışmayla kazanmıştı. Peki, Survivor 2017'de bu akşam Türkiye-Yunanistan rövanş mücadelesini hangi takım kazandı? Büyük ödül ne?

19.5.2017Televizyon
Survivor 2017 Yunanistan takımı yarışmacısı Sarah Eskenazi kimdir Kaç yaşındadır

Survivor 2017 Yunanistan takımı yarışmacısı Sarah Eskenazi kimdir? Kaç yaşındadır?

Survivor 2017 Yunanistan takımı yarışmacısı Sarah Eskenazi, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu olmuş durumda. Survivor'da Türkiye Yunanistan karşılaşmasının ardından dikkatleri çeken Sarah Eskenazi güzelliği ve atletik yapısıyla dikkat çekti. Acun Ilıcalı'nın da tanıtırken sürekli gülümsediğinden bahsettiği Sarah Eskenazi kimdir? Kaç yaşındadır?

19.5.2017Kelebek
Survivor 2017 Yunanistan takımı yarışmacısı Giannis Spaliaras kimdir Kaç yaşındadır

Survivor 2017 Yunanistan takımı yarışmacısı Giannis Spaliaras kimdir? Kaç yaşındadır?

Survivor 2017 Yunanistan takımı yarışmacısı Giannis Spaliaras birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu oldu. Survivor türkiye ve Yunanistan takımı karşılaşmalarını izleyen seyirciler Giannis Spaliaras hakkında bilgi edinmek istediler. Güçlü fiziği ve yakışıklılığı ile dikkat çeken isim oyunlarda da hırslı yapısıyla birçok izleyici tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor 2017 Yunanistan takımı yarışmacısı Giannis Spaliaras kimdir? Kaç yaşındadır?

19.5.2017Kelebek
Survivor Yunanistanın sunucusu Sakis Tanimanidis kimdir

Survivor Yunanistan'ın sunucusu Sakis Tanimanidis kimdir?

Survivor Yunanistan yarışmacısının sunucusu Sakis Tanimanidis, dün gerçekleşen yarışmanın ardından izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Sakis Tanimanidis kimdir, kaç yaşındadır? İşte Survivor, Yunanistan yarışmasının sunucusu Sakis Tanimanidis hakkında bilgiler

19.5.2017Televizyon
Survivorda nefes kesen ödül oyunu Türkiye - Yunanistan ödül oyunu karşılaşmasını kim kazandı

Survivor'da nefes kesen ödül oyunu! Türkiye - Yunanistan ödül oyunu karşılaşmasını kim kazandı?

Survivor'da bu akşam izleyicilere nefes kesen dakikalar yaşatan bir ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken bu yıl ilkler gerçekleşmeye devam ediyor. Bu yıl da survivor'da bir ilk gerçekleşerek iki ülke arasında yaşanan mücadele ekran başına kilitledi. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam tek takım olarak Türkiye'yi temsil ettiler ve Yunanistan'ın survivor takımına karşı yarıştılar. Muhteşem ödülü açıklayan Acun Ilıcalı iki ülke takımlarını da oldukça heyecanlandırdı. Peki, Türkiye - Yunanistan ödül oyunu karşılaşmasını kim kazandı?

18.5.2017Televizyon
Survivor ödül oyununu kim kazandı Dün akşam neler yaşandı

Survivor ödül oyununu kim kazandı? Dün akşam neler yaşandı?

Survivor ödül oyunu dün akşam her iki takım için de zorlu geçti. Dün akşam oynanan ödül oyununda SPA merkezine gitmek ve yemek ödülünü kazanmak isteyen yarışmacılar, oldukça zor şartlarda mücadele etti. Ünlüler ve gönüllüler takımlarının oldukça zorlayıcı parkurlarda ödül için verdiği mücadele, izleyicilerde nefeslerin tutulmasına neden oldu. İşte, Survivor'da dün akşam yayınlanan bölümü izleyemeyen vatandaşlar için ödül oyununu kim kazandı sorusunun cevabı

18.5.2017Televizyon
Survivor 2017de ödül oyununu hangi takım kazandı İşte nefes kesen mücadeleden detaylar

Survivor 2017'de ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadeleden detaylar

Survivor 2017'de bu akşam nefes kesen bir ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ekranların herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen heyecanlı ve macera dolu programı survivor'da ünlüler ve gönüllüler takımı müthiş bir ödül için yarıştılar. Tüm hızıyla devam eden survivor'da zaman geçtikçe ödül oyunlarının da kalitesi artmaya devam ediyor. Peki, Survivor 2017'de ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadeleden detaylar...

17.5.2017Televizyon
Survivorda kim elendi İşte adaya veda eden isim

Survivor'da kim elendi? İşte adaya veda eden isim

Survivor 2017'de bu akşam adaya veda eden isim belli oldu. Ekranların herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen heyecan dolu programı survivor'da bu akşam eleme konseyi heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu hafta oynadıkları dokunulmazlık oyunlarıyla ada konseyinde yer alacak olan isimleri belirledi. Gönüllüler takımı oynanan iki dokunulmazlık oyununu da kaybetti ve Berna, Anıl, Elif ve Volkan eleme potasında yer aldı. Peki, survivor'da kim elendi? İşte, adaya veda eden isim.

16.5.2017Televizyon
Acuna seslendi Van Persieyi Survivora al

Acun'a seslendi! 'Van Persie'yi Survivor'a al'

Fenerbahçe'nin kendi sahasında Antalyaspor'a yenilmesinin ardından oynanan futbol oldukça eleştiri aldı.

14.5.2017Spor Arena
Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşının düğünü nerede olacak

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın düğünü nerede olacak?

Merakla beklenen düğüne ait detaylar ortaya çıkmaya başladı...

13.5.2017Magazin
Survivor yarışmacısı Sabriye kimdir, kaç yaşındadır

Survivor yarışmacısı Sabriye kimdir, kaç yaşındadır?

Survivor'da doğal tavırları ile dikkat çeken Sabriye Şengül, izleyiciler tarafından merak ediliyor. Sabriye'nin en çok merak edildiği konuların başında ise yaşı geliyor. Peki Sabriye Şengül kimdir, kaç yaşındadır?

12.5.2017Televizyon
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı Survivor ödül oyunun ilk tur sonucu

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor ödül oyunun ilk tur sonucu

Survivor'ın dün akşam yayınlanan bölümüyle izleyiciler nefes kesen bir mücadeleye tanık oldu. Ödülün büyüklüğü nedeniyle hem iki takım arasında hemde takımların içerisinde tartışmalar yaşandı. Survivor ödül oyununun ikinci turu ise bu akşam gerçekleşecek, ilk turu kazanan takım bu akşam da galibiyet alırsa büyük ödül sahibini bulacak. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

12.5.2017Televizyon
Sabriye yanlışlıkla Acun Ilıcalıya sarılıyordu

Sabriye yanlışlıkla Acun Ilıcalı'ya sarılıyordu!

Araba oyununun ilk turunu kazanan Ünlüler büyük sevinç yaşadı. Büyük mutluluk yaşayan Sabriye yanlışlıkla Acun Ilıcalı'ya sarılıyordu. İşte o anlar...

12.5.2017Ekran
Survivorda büyük ödülün ilk turunu hangi takım kazandı İşte nefes kesen mücadelenin detayları

Survivor'da büyük ödülün ilk turunu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadelenin detayları

Survivor'da bu akşam ekranlara gelen büyük ödül oyunu heyecanında izleyiciler adeta nefes kesen dakikalar yaşadı. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam büyük ödül olan araba için adeta kıran kırana mücadele verdiler. 2 tur şeklinde oynanan büyük ödül oyununda arabayı iki takım yarışmacıları da çok istiyordu. Berna yarışma esnasında yer yer sinir krizleri geçirdi. Peki, survivor'da büyük ödül oyununun ilk turunu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadeleden detaylar.

11.5.2017Televizyon
Nusrete Acun sahip çıktı: Kıskananlar çatlasın

Nusret'e Acun sahip çıktı: Kıskananlar çatlasın

Sosyal medya paylaşımları sayesinde sadece Türkiye'de değil tüm dünyada ünlenen Nusret Gökçe'ye Acun Ilıcalı destek verdi.

11.5.2017Magazin
Acun Ilıcalıdan Nusrete destek videosu

Acun Ilıcalı'dan Nusret'e destek videosu!

Geçtiğimiz günlerde Okan Bayülgen, Nusret Gökçe'yi eleştirileriyle yerden yere vurmuştu. Okan'a yanıt Acun Ilıcalı'dan geldi. Acun Instagram hesabından video paylaşıp altına "Emeğinle buralara geldin, kıskananlar çatlasın" yazdı.

11.5.2017Magazin
Nursel Ergin kimdir, kaç yaşında

Nursel Ergin kimdir, kaç yaşında?

Televizyon dünyasının tanınan isimlerinden Nursel Ergin'in kişisel bilgileri merak ediliyor. Nursel Ergin hakkında diğer bir merak edilen konu ise ünlü ismin kaç yaşında olduğu. Peki Nursel Ergin kimdir, kaç yaşındadır? İşte ünlü isim hakkında tüm merak edilenler

11.5.2017Televizyon
Survivorda dün akşam elenen isim kim oldu Büyük ödül herkesi şaşırttı

Survivor'da dün akşam elenen isim kim oldu? Büyük ödül herkesi şaşırttı!

Survivor'da dün akşam ada konseyi, oldukça heyecanlı geçti. Berna, Ogeday ve Tuğçe Melis'in eleme potasında yer aldığı gecede, bir kişi düşük oy alması nedeniyle büyük ödül hayallerine veda etti. Survivor'da dün akşam oynanan ödül oyunu ise büyük bir gerilimin yaşanmasına sebep oldu. Peki, Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte, yarışmanın son bölümünden detaylar ve yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı'nın ödül sürprizi

10.5.2017Televizyon
Saba Tümer, Cengiz Semercioğlunun sorularını yanıtladı

Saba Tümer, Cengiz Semercioğlu'nun sorularını yanıtladı

Saba Tümer’i İzmir’den İstanbul’a, NTV’ye geldiği ilk yıllardan beri tanıyorum. Birbirimize derdimizi anlatacak, yanağından makas alacak kadar yakınız, samimi pozlarımız bu yüzden... “Ne yapıyorsun 9 aydır?” dedim; kendi hayatından hikayeler anlattığı bir stand-up hazırladığından girdi, aşk hayatından çıktı, televizyonu özlediğinden devam edip eski anılardan dem vurdu. Bunca yıllık arkadaşımın medyayla ilk tanışmasının 1983’te, babasının bulunduğu THY uçağının Atina’ya kaçırılmasıyla olduğunu yeni öğrendim... İşte Saba tüm bu komik maceralarını anlatmaya hazırlanıyor stand up’ında...

6.5.2017Magazin
Survivorda büyük ödül oyununu hangi takım kazandı Ödülü kazanan takım ete doydu

Survivor'da büyük ödül oyununu hangi takım kazandı? Ödülü kazanan takım ete doydu!

Survivor'da bu akşam oynanan büyük ödül oyununda iki takım yarışmacıları da adeta bilenmişti. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı her yıl adeta reyting rekorları kıran survivor, bu akşam da iki takım yarışmacılarını şaşırtmaya devam etti. Survivor'da bu akşam Nusret sürprizi yer aldı. Acun Ilıcalı'nın sürpriz için arkalarını dönmesini istediği yarışmacılar sürprizi görünce adeta şoke oldu. Peki, survivor'da büyük ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte, ödülü kazanan takımı bekleyen mükemmel ödül!

5.5.2017Televizyon
Emre Belözoğlu: Acun Ilıcalı ile mesajlaştık

Emre Belözoğlu: Acun Ilıcalı ile mesajlaştık

Antalyaspor'u 1-0 yenen Başakşehir'de Emre Belözoğlu, karşılaşma sonrası değerlendirmelerde bulundu.

5.5.2017Futbol
Almeda Abazi kimdir Kaç yaşındadır

Almeda Abazi kimdir? Kaç yaşındadır?

Almeda Abazi kimdir sorusu birçok vatandaş tarafından oldukça merak edilen konulardan birisi haline geldi. Beyaz Show'un bu haftaki konuğu olan Almeda Abazi renkli karakteri ve güzelliğiyle adeta büyülüyor. Peki, Almeda Abazi kimdir? Kaç yaşındadır?

5.5.2017Televizyon
Survivorda büyük konsey

Survivor'da büyük konsey!

Survivor'da heyecanla beklenen ada konseyi bu kez sürpriz isimlere ev sahipliği yaptı. Acun Ilıcalı'nın kızları Leyla, Yasemin ve Melisa konseye gitti. Şeyma Subaşı çektiği videoyu Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı. Subaşı videonun altına 'Survivor'da büyük konsey' notunu düştü.

5.5.2017Magazin
Survivorda büyük konsey

Survivor'da büyük konsey

Survivor'da heyecanla beklenen ada konseyi bu kez sürpriz isimlere ev sahipliği yaptı.

5.5.2017Magazin
Nusret Survivora damgasını vurdu

Nusret Survivor'a damgasını vurdu!

Acun Ilıcalı'nın teklifi ile Survivor'a Ödül Oyunu için gelen Nusret sahalara indi. Klasikleşen Survivor plaj futboluna bu sefer Nusret damga vurdu. Sosyal medya hesabından paylaştığı birbirinden şık golleri milyonlarca kez izlendi.

5.5.2017Magazin
Şeyma Subaşının sokak dansı sosyal medyayı salladı

Şeyma Subaşı'nın sokak dansı sosyal medyayı salladı

Acun Ilıcalı ile evlenmeye hazırlanan Şeyma Subaşı, arkadaşlarıyla Miami sokaklarında çılgınlar gibi dans etti. İşte Şeyma Subaşı'nın sosyal medyayı sallayan o görüntüleri sizlerle.

2.5.2017Magazin
Acun, Survivor Yunanistanın iki bölümünü sundu

Acun, 'Survivor Yunanistan'ın iki bölümünü sundu

Acun Ilıcalı, 'Survivor Yunanistan'ın sunuculuğunu da yaptıktan sonra oradaki görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaştığı görüntünün altına "Sevgili Sakis bir kaç günlüğüne Atina'ya gidince iş başa düştü :) Survivor Yunanistan'ın bu hafta iki bölümünü ben sundum. Yunanistan'daki seyircilerimize büyük ilgileri için teşekkür ederim. I thank our Greek audience for their great interest in Survivor. " yazdı.

1.5.2017Ekran
Acun Ilıcalı o görüntüye isyan etti

Acun Ilıcalı o görüntüye isyan etti!

Survivor çekimleri için Dominik’te bulunan Acun Ilıcalı, paylaştığı fotoğrafla hava şartlarının zorluğuna dikkat çekerek, “Dominik’teki bu nehir son bıraktığında maviydi. Neler oluyor?” notunu düştü.

1.5.2017Televizyon
Survivora talip çıktı: Randevu istedik...

Survivor'a talip çıktı: Randevu istedik...

Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Karadağ: "Survivor'ı bile borsada satacağım. Survivor'ı yatırımcıya açmak, borsada satmak için Acun Bey ile görüşeceğim, randevu istedik" açıklamasında bulundu.

29.4.2017Ekonomi
Survivor 2017de büyük ödül oyununu hangi takım kazandı İşte ödül oyununda nefes kesen mücadele

Survivor 2017'de büyük ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte ödül oyununda nefes kesen mücadele

Survivor'da bu akşam oynanan ödül oyununda iki takım yarışmacıları da adeta izleyicilere nefes kesen dakikalar yaşattı. Survivor ilerledikçe ödül oyunlarının kalitesi de artmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı tarafından açıklanan ödül bu akşam iki takım yarışmacılarının da yüzünü güldürmeyi başardı. Ödülü kazanmak isteyen ünlüler ve gönüllüler takımı oldukça zor bir parkur ile savaştılar. Kol gücünü gerektiren parkur yarışmacıları nefes nefese bıraktı. Peki, Survivor 2017'de büyük ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte, ödül oyununda nefes kesen mücadele.

28.4.2017Televizyon
Survivorda dün kim elendi 25 Nisanda Survivorda elenen kim oldu

Survivor'da dün kim elendi? 25 Nisan'da Survivor'da elenen kim oldu?

Survivor'da dün akşam kim elendi sorusu, yarışmanın sıkı takipçileri tarafından merak edildi. 25 Nisan akşamı gerçekleştirilen eleme gecesinin ardından, Survivor'da dün akşam kim elendi konusu gündeme geldi. Takım içerisinde aday olarak belirlenen Şahika, Sema, Sabriye arasından bir kişi adaya veda eden isim oldu. Peki, Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte, 25 Nisan akşamı elenen o isim ve yarışmanın son bölümünde yaşanan gerilim hakkında detaylı bilgiler

26.4.2017Televizyon
Survivorda kim elendi İşte survivorda adaya veda eden isim

Survivor'da kim elendi? İşte survivor'da adaya veda eden isim

Survivor'da bu hafta kim elendi sorusu sevilen programın takipçileri tarafından oldukça merak konusu oldu. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken oynanan dokunulmazlık oyunları ve ödül oyunları nefes kesiyor. Yarışmada zaman ilerledikçe ödül oyunlarının kalitesi de artıyor. Bu hafta 2 dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımı, eleme konseyine 3 aday çıkartmıştı. Peki, survivor'da adaya veda eden isim kim oldu?

25.4.2017Televizyon
Survivorda son bölümde ödül oyununu kim kazandı İşte, dün akşam ödül oyununda yaşananlar

Survivor'da son bölümde ödül oyununu kim kazandı? İşte, dün akşam ödül oyununda yaşananlar

Survivor'da dün akşam ödül oyununda yaşanan heyecan, yarışmanın son bölümünü izleyemeyen tutkunlar tarafından soruşturulmaya başlandı. Ödülü kazanabilmek için kıran kırana mücadele veren ünlüler ve gönüllüler takımı, Survivor'da 24 Nisan Pazartesi akşamı ağzına kadar dolu bir buzdolabından istedikleri kadar şeyi alıp yeme hakkında sahip olacak olan takım, sağlam enerji depoladı. İşte, Survivor'da dün akşam ekrana gelen olaylar ve detayları

25.4.2017Televizyon
Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bugün oynandı. Dokunulmazlık oyunu esnasında hava şartlarının kötü olması her iki takımı da zorladı. Serhat Akın'ın oyun esnasında sakatlanması kısa süreli bir panik yaratsa da mücadele kaldığı yerden devam etti. Survivor dokunulmazlık oyununu kazananı ise 3. turda netleşti. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

22.4.2017Televizyon
TV 8,5 frekans bilgileri uyduya nasıl ekleniyor TV 8,5 nasıl izlenir

TV 8,5 frekans bilgileri uyduya nasıl ekleniyor? TV 8,5 nasıl izlenir?

TV 8,5 frekans bilgileri ve hangi platformlarda kaçıncı kanalda yer aldığı belli oldu. TV 8,5 kanalını izlemek isteyen birçok vatandaş konuyla ilgili araştırmalarına devam ediyor. TV 8,5 kanalını uydusuna eklemek isteyen vatandaşlar için haberimizin içinde bilgileri derledik. Peki, TV 8,5 frekans bilgileri uyduya nasıl ekleniyor? TV 8,5 nasıl izlenir?

21.4.2017Televizyon
Şeyma Subaşı kimdir Acun Ilıcalının kızının annesi evleniyor mu

Şeyma Subaşı kimdir? Acun Ilıcalı'nın kızının annesi evleniyor mu?

Şeyma Subaşı son İnstagram paylaşımıyla yine adından söz ettirdi. Acun Ilıcalı’nın kızı Melisa’nın annesi Şeyma Subaşı, beyaz kıyafeti ve saçındaki çiçeklerle çekilmiş fotoğrafının altına 'evleniyorum' notu düştü. Şeyma Subaşı daha önce de İnstagram hesabının hikayeler bölümünde evlilik duyurusu yapmış, kısa bir süre sonra bunun şaka olduğunu açıklamıştı.

19.4.2017Magazin

Yazar Sonuçları

Gazeteci: Son Mohikan’ın ta kendisi

Gazeteci: Son Mohikan’ın ta kendisi

Hepimize aralıklarla birer masa, sandalye hazırlamışlar.

24.5.2017Bilge EGEMEN
Baha’ya birinciliği verilmeli

Baha’ya birinciliği verilmeli

 “Yetenek Sizsiniz Türkiye”nin 2013 birincisi Atalay Demirci’nin bir FETÖ balonu olduğu ortaya çıktı.

3.5.2017Cengiz SEMERCİOĞLU