Yunanistan

 • 'O çocuğu oraya çıkaran örgüt de o polis kadar katildir' - yunanistan
  'O çocuğu oraya çıkaran örgüt de o polis kadar katildir'29.01.2015
  GündemMHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Cizre'de 12 yaşındaki Nihat Kazanhan'ın ölümüyle ilgili olarak, "O çocuğu öldürenin sıfatı ne olursa olsun; devletin polisi de olsa, terör örgütünün bir mensubu da olsa onun bir tek ismi vardır; katildir.Onun sıfatı öldüren kişiye göre değişmez.Bu çocuğu öldüren katilin suçu kadar o çocuğu oraya çıkaran terör örgütü de en az o polis kadar katildir" diye konuştu.
 • Kamerunlu Nkeni’nin film gibi hayatı İzmir’de dramla bitti - yunanistan
  Kamerunlu Nkeni’nin film gibi hayatı İzmir’de dramla bitti29.01.2015
  EgeİZMİR’de sınır dışı edilmek üzere geri gönderme merkezinde kaldığı sırada tüberkülozdan ölen, aynı zamanda da HIV virüsü taşıyan Kamerunlu 35 yaşındaki Tamfu Nancy Nkeni’nin hayatının dram içinde geçtiği ortaya çıktı.Tayland’da hamile kalan, ardından Avrupa ülkelerine geçme hayalini gerçekleştirmek için İzmir’e gelen Nkeni, bunu başaramayınca bebeğini Türkiye’de dünyaya getirmek zorunda kaldı.Maddi imkansızlıklar yüzünden kızının cenazesini, ülkesine götüremeyip İzmir’de üç kişiyle son yolculuğuna uğurlayan Wılson Tamfu Gweı, çocuk yuvasında kalan torununu almak için ise, bakanlık düzeyinde girişimlere başladı.
 • S&P Yunanistan'ı negatif izlemeye aldı - yunanistan
  S&P Yunanistan'ı negatif izlemeye aldı29.01.2015
  AvrupaUluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor’s (S&P) Yunanistan’ın kredi notunu negatif izlemeye aldığını açıkladı.
 • Dünyanın konuştuğu Yunan lider Çipras, Babaeskili çıktı - yunanistan
  Dünyanın konuştuğu Yunan lider Çipras, Babaeskili çıktı29.01.2015
  PlanetYunanistan'da erken genel seçimleri kazanarak başbakan olan Aleksis Çipras, Trakyalı çıktı.
 • S&P Yunanistan'ı negatif izlemeye aldı - yunanistan
  S&P Yunanistan'ı negatif izlemeye aldı29.01.2015
  EkonomiUluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard &Poor's (S&P) Yunanistan'ın kredi notunu negatif izlemeye aldığını açıkladı.S&P geçen eylül ayında Yunanistan'ın kredi notunu bir basamak yükseltmişti.
 • Galatasaray LH Atina deplasmanında - yunanistan
  Galatasaray LH Atina deplasmanında29.01.2015
  BasketbolGalatasaray Liv Hospital Basketbol Takımı, THY Avrupa Ligi Top 16 turu E Grubu 5.hafta maçında yarın deplasmanda Yunanistan temsilcisi Panathinaikos ile karşılaşacak.
 • Atina Borsası artıda - yunanistan
  Atina Borsası artıda29.01.2015
  EkonomiDünkü yüzde 5'i aşan kayıplardan sonra Yunanistan borsası bugün yüzde 1.73 artıda başladı.
 • "Merkel ve Çipras birbirlerini sevmeyecekler" - yunanistan
  "Merkel ve Çipras birbirlerini sevmeyecekler"29.01.2015
  AvrupaYunanistan’daki seçimleri kazanan Radikal Sol İttifak Syriza Partisi’nin Bağımsız Yunanlar Partisi ile oluşturduğu koalisyon hükümeti Almanya tarafından dikkatle izlenmeye devam ediliyor.
 • Akif BEKİ

  Nerede o eski ‘terbiyesiz’ gazeteciler! - yunanistan
  Nerede o eski ‘terbiyesiz’ gazeteciler!28.01.2015
  YazarlarMEHMET Yılmaz büyüğümüz, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ağzının payını vermeyen gazetecilere ‘terbiyeli gazeteciler’ demiş.Ben de onlardan biri oluyorum.
 • FED’de sabrın sonu gelmedi - yunanistan
  FED’de sabrın sonu gelmedi28.01.2015
  EkonomiAmerikan Merkez Bankası (FED) yılın ilk toplantısında istihdam piyasasında ve büyümede iyileşmenin sürdüğüne dikkat çekerek faiz oranlarını değiştirmedi.FED ayrıca enflasyonda bir süre daha düşüş öngörüyor.
 • Saray'da ABD usulü - yunanistan
  Saray'da ABD usulü28.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın göreve gelmesiyle yeniden yapılanan Cumhurbaşkanlığı’nda oluşturulan ‘Cumhurbaşkanlığı Sözcülüğü’ makamının ilk uygulaması dün yapıldı.Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Beyaz Saray Sözcüsü gibi Saray’da basın mensuplarıyla bir araya gelerek, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.Erdoğan’ın 5 aylık görev süresini değerlendiren ve yeni görev şeması ile ilgili bilgi veren Kalın, gölge kabine iddialarını da cevaplayarak özetle şunları söyledi:
 • Akdeniz'de 4.9'luk deprem - yunanistan
  Akdeniz'de 4.9'luk deprem28.01.2015
  GündemYunanistan'ın Girit Adası açıklarında 4.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
 • Syriza: Türk azınlık yıllarca 'komünist' diye korktu, şimdi de destekliyor - yunanistan
  Syriza: Türk azınlık yıllarca 'komünist' diye korktu, şimdi de destekliyor28.01.2015
  PlanetYunanistan'da sol parti Syriza'yı ekonomi politikalarının yanı sıra iktidara taşıyan bir diğer etken de azınlıklara yaklaşımı.Syriza, Batı Trakya Türklerinin yoğun yaşadığı iller Rodop'tan iki, İskeçe'den de bir milletvekili çıkardı.
 • İbrahim Kalın ilk basın toplantısını yaptı - yunanistan
  İbrahim Kalın ilk basın toplantısını yaptı28.01.2015
  GündemCumhurbaşkanlığı sözcülüğüne getirilen İbrahim Kalın bugün Saray'daki ilk basın toplantısını yaptı.İlk kez düzenlenen toplantıda Kalın şunları söyledi:
 • IMF'den Yunanistan'a uyarı - yunanistan
  IMF'den Yunanistan'a uyarı26.01.2015
  EkonomiUluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Christine Lagarde, Yunanistan'da genel seçimlerin ardından iktidara gelen Radikal Sol Koalisyon İttifak'ı (SYRIZA), ekonomik reformları geciktirmemesi konusunda uyardı.
 • Başbakan Davutoğlu Çipras'ı tebrik etti - yunanistan
  Başbakan Davutoğlu Çipras'ı tebrik etti26.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Yunanistan'ın yeni Başbakanı Aleksis Çipras'ı arayarak tebrik etti.
 • "Laiklere seslenmek istiyorum" - yunanistan
  "Laiklere seslenmek istiyorum"26.01.2015
  GündemHÜKÜMET Sözcüsü Bülent Arınç, yurt dışında faaliyet gösteren cemaat okulları ile ilgili bir çalışma olduğunu söyleyerek, “Şirketlerin devralınması ya da satın alınması suretiyle bu okullarda eğitimin devam etmesi olabilir.Yeni kurulacak okulları bir vakıf olarak düşünüyoruz” dedi.
 • İspanya’da düşen F-16 uçağında ölenlerin kimlikleri açıklandı - yunanistan
  İspanya’da düşen F-16 uçağında ölenlerin kimlikleri açıklandı26.01.2015
  PlanetNATO çalışmaları kapsamında İspanya'da bulunan Yunanistan'a ait F-16 bir savaş uçağının düşmesi sonucu ölenlerin sayısı 10’a yükselirken bu kişilerin hangi ülkelere ait olduğuda açıklandı.
 • Koç'tan önemli vergi açıklaması - yunanistan
  Koç'tan önemli vergi açıklaması26.01.2015
  EkonomiKoç Holding Enerji Grubu Başkanı Erol Memioğlu, rafineri alanında dünya devleriyle rekabet ettiklerini belirterek, "Türkiye'de yeni rafineri kurulmasından çekinmiyoruz.Liberal pazarı sonuna kadar destekliyoruz" dedi.TÜPRAŞ'ın denetim süreçleriyle ilgili olarak da konuşan Memioğlu,""Yasalar çerçevesinde her kurumun denetlenmesi ve denetime açık olması çok doğal" ifadesini kullandı.
 • Syriza'nın vaatleri CHP'nin seçim bildirgesinde - yunanistan
  Syriza'nın vaatleri CHP'nin seçim bildirgesinde26.01.2015
  GündemYunanistan'da radikal sol hareket SYRIZA'ya seçim kazandıran vaatleri arasında en çok öne çıkanlar, yoksulluk sınırı altında yaşayanlara elektrik ve ısınma hizmetinin ücretsiz verileceği idi.Ayrıca SYRIZA yoksullara gıda ve kira desteği de vaadetti.CHP'nin de üç yıl önce TBMM'ye verdiği kanun teklifleri ile yoksullardan elektrik ve su parasının alınmamasını, yoksulluk sınırı altında yaşayanlardan belediyelerin yol, kaldırım, onarım gibi harcamalara da katkı payı almaması için kanun teklifi verdiği ortaya çıktı.
 • Uzmanlardan Yunanistan yorumları: Ekonomik olarak olumsuz olabilir, siyasal olarak olumlu - yunanistan
  Uzmanlardan Yunanistan yorumları: Ekonomik olarak olumsuz olabilir, siyasal olarak olumlu26.01.2015
  EkonomiDünyanın bugün en önemli gündem maddesi Yunanistan’daki seçimler oldu.SYRİZA yüzde 36.3’lük oyla seçimleri galip bitirdi.Bu oy partinin tek başına iktidar olmasına yetmiyor.Yunan parlamentosuna 149 vekil sokabilen SYRİZA’nın lideri Aleksis Çipras ise vaatleriyle dikkat çekiyor! Uzmanlara göre ekonomik olarak ‘uçuk’ vaatlerde bulunan Çipras’ın milyarlarca euro borcu silme, bedava elektrik ve zenginlerin vergilendirilmesi gibi vaatlerini nasıl gerçekleştireceği merak ediliyor.Öte yandan uzmanlara göre, SYRİZA’nın iktidarı siyasal anlamda Türkiye’yle ikili ilişkiler anlamında olumlu.Euro kurunun Avrupa Merkez Bankası kararıyla ve SYRİZA’nın seçim sonuçlarına paralel düşme ihtimali ise Türkiye için olumsuz olarak değerlendiriliyor…
 • Yunanistan seçimlerinden sonra altın, euro ve dolar ne kadar oldu? - yunanistan
  Yunanistan seçimlerinden sonra altın, euro ve dolar ne kadar oldu?26.01.2015
  EkonomiYunanistan seçimlerinin ardından euro ve dolar yükseldi.Altının onsu tekrar 1.300 dolar seviyelerini test etti.
 • SYRIZA lideri Çipras: "Yunanistan sayfa çeviriyor" - yunanistan
  SYRIZA lideri Çipras: "Yunanistan sayfa çeviriyor"26.01.2015
  AvrupaYunanistan'da, anamuhalefet partisi Radikal Sol Koalisyon (SYRIZA) lideri Aleksis Çipras, genel seçimlerle ülkenin "sayfa çevirdiğini" söyledi.
 • Yunanistan'daki seçimleri kazanan SYRİZA, koalisyon için ANEL'le anlaştı - yunanistan
  Yunanistan'daki seçimleri kazanan SYRİZA, koalisyon için ANEL'le anlaştı25.01.2015
  PlanetYunanistan’da dün yapılan erken genel seçimlerde, henüz 16 yaşında bir lise öğrencisiyken tarihe “Önlük Hareketi” diye geçen öğrenci direnişinin önderlerinden olan Aleksis Çipras’ın liderliğindeki Radikal Sol Koalisyon (SYRİZA) büyük bir zafer kazandı.Tek başına hükümet kurabilme fırsatını iki sandalyeyle kaçıran SYRİZA, sağcı Bağımsız Yunanlar (ANEL) partisi ile koalisyon hükümeti kurmak için anlaştı.Yeni hükümetin Başbakanı, Çipras olacak.SYRİZA'nın seçim vaatleri arasında; yoksulluk sınırı altında yaşayanlara elektrik ve ısınma hizmetini ücretsiz verilmesi, zenginlerden alınan vergilerin geri getirilmesi, ihtiyacı olanlara gıda ve kira yardımı yapılması, vatandaşların ödenemeyecek boyuttaki banka borçlarının silinmesinin yanı sıra emekli maaşları ve asgari ücrete zam var.
 • Teşvik paketi Alman ekonomisini endişelendirdi - yunanistan
  Teşvik paketi Alman ekonomisini endişelendirdi20.01.2015
  AvrupaAvrupa Merkez Bankası’nın (ECB), Euro bölgesinin güçsüz ekonomisini teşvik etmek için Frankfrut’ta düzenleyeceği yılın ilk toplantısında, devlet tahvil alımlarıyla ilgili açıklamada bulunması bekleniyor.Alınan bilgiye göre merkez bankası, yaklaşık 550 milyar Euro değerinde devlet tahvili alımı gerçekleştirecek.Frankfurter Allgemeine Zeitung’a göre ise her Avrupa ülkesi kendi devlet tahvillerini satın alacak.
 • Uğur GÜRSES

  Ankara için sembolik, piyasa için temkinli - yunanistan
  Ankara için sembolik, piyasa için temkinli20.01.2015
  YazarlarMerkez Bankası dün, merakla beklenen kararı verdi ve yüzde 8.25’de olan haftalık repo faizlerini yarım puan düşürerek yüzde 7.75’e çekti.Politik baskı ve erken yaptığı yönündeki potansiyel eleştirilere de verdiği mesajla zımnen şunu söyledi; ‘temkinli gideceğim’.
 • 'Süper' Ligimiz dibe vurdu - yunanistan
  'Süper' Ligimiz dibe vurdu20.01.2015
  FutbolDünya Ligler sıralamasında La Liga zirvedeki yerini korurken, Türkiye Süper Ligi hızlı bir inişle adeta yere çakıldı.Futbolumuz 13’üncü sıradan 519 puanla 27’nciliğe düştü.
 • Yalçın BAYER

  Kürtler açısından Cizre’nin önemi nedir? - yunanistan
  Kürtler açısından Cizre’nin önemi nedir?20.01.2015
  YazarlarGÜNEYDOĞU’da, Atatürk döneminden bugünlere ilişkin akademik araştırmalarıyla tanınan Yrd.Doç.Ramazan Topdemir köşemize ‘Hükümet ve Cizre’de halk iktidarı denemesi’ başlıklı bir yazı gönderdi.
 • Yalçın DOĞAN

  ‘Siyasi Etik’ freni - yunanistan
  ‘Siyasi Etik’ freni20.01.2015
  YazarlarYOLSUZLUK iddiasıyla Koray Aydın bakanlıktan istifa ediyor 2001’de, Başbakan Bülent Ecevit’e görüşü soruluyor, Ecevit: “Siyasi Etik Yasası üzerinde çalışıyoruz” diyor.
 • Altının onsu 1300 doları geçti - yunanistan
  Altının onsu 1300 doları geçti20.01.2015
  EkonomiAltın fiyatlarındaki yükseliş sürüyor.Bugün uluslararası piyasalarda altın fiyatları ons başına 1300 doları geçerek kritik sınırı aştı.Altın özellikle merkez bankalarının farklılaşan politikaları ve düşen tahvil faizlerinden destek alıyor.
 • Yunanistan'da genel seçimlere ilgi yok - yunanistan
  Yunanistan'da genel seçimlere ilgi yok20.01.2015
  AvrupaYunanistan'da 25 Ocak'ta yapılacak erken genel seçimler öncesinde adaylar, son kozlarını oynuyor ancak ülkede halk seçimlere çok fazla ilgi göstermiyor.
 • Alman klarnetçiler ülke ülke dolaşıyor - yunanistan
  Alman klarnetçiler ülke ülke dolaşıyor20.01.2015
  AvrupaAlman klarnet ve flüt virtüözleri, tatillerini, mini flüt ve klarnet konserleriyle yapıyor.Alman ikili, mini konserlerden elde ettikleri paralarla otel ve yiyecek masraflarını karşılıyor.
 • Suriyeli ağabeyin acı görevi - yunanistan
  Suriyeli ağabeyin acı görevi20.01.2015
  EgeSUUDİ Arabistan’da yaşayan Suriyeli 32 yaşındaki Moshrek Achity, geçen 28 Aralık’ta Bodrum açıklarında batan ve kayıplara karışan kaçaklar arasındaki kardeşi 24 yaşındaki Majd Achity ile yeğeni 17 yaşındaki Mohamed Kassim’in hiç olmazsa cansız bedenlerini bulmak için Bodrum’a geldi.
 • Suriyeli mühendis maceracı kardeşini arıyor - yunanistan
  Suriyeli mühendis maceracı kardeşini arıyor20.01.2015
  EgeSUUDİ Arabistan'da yaşayan Suriyeli 32 yaşındaki Moshrek Achity, geçen 28 Aralık'ta Bodrum açıklarında batan ve kayıplara karışan kaçaklar arasındaki kardeşi 24 yaşındaki Majd Achity ile yeğeni 17 yaşındaki Mohamed Kassim'in hiç olmazsa cansız bedenlerini bulmak için Bodrum'a geldi.Kıyıya vuran bir kıyafetin yeğenine ait olduğunu tespit eden, ancak iki yakınına da ulaşamayan Achity, kardeşinin paraya ihtiyacının olmadığını, akrabalarının yaşadığı İsviçre'ye kolaylıkla gidebileceğini ancak maceracı bir kişiliğe sahip olduğunu için yolculuğa çıktığını sandığını söyledi.
 • Gümrüklerde 1 yılda 1 ton 387 kilo uyuşturucu ele geçirildi - yunanistan
  Gümrüklerde 1 yılda 1 ton 387 kilo uyuşturucu ele geçirildi20.01.2015
  GündemTRAKYA Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Müslüm Yalçın, son 1 yıl içerisinde bölge müdürlüğüne bağlı sınır kapılarından dışı yollardan Avrupa’ya gitmek isteyen aralarında Suriyeliler’in de bulunduğu 825 kaçağın yakalandığını söyledi.Yalçın, sınır kapılarındaki 45 farklı yakalamada 1 ton 387 kilo uyuşturucu ele geçirdiklerini ifade ederek, "Uyuşturucuların ardından caydırıcılığın etkili olduğunu ve artık sınır kapılarımız geçmeye korkarak deniz yolunu tercih ettikleri anlaşılıyor" dedi.
 • Olympiakos Bruno Alves'in peşinde - yunanistan
  Olympiakos Bruno Alves'in peşinde20.01.2015
  FutbolYunan devi Olympiakos, Fenerbahçe'nin Portekizli stoperi Bruno Alves'e talip oldu.
 • Yalçın BAYER

  ‘Kayıt dışı ve korsan yönetim’ - yunanistan
  ‘Kayıt dışı ve korsan yönetim’19.01.2015
  Yazarlar“ANAYASAL ihlalden öte.‘Anayasal darbe hali.Paralel hükümet girişimi.” diye yazmış kamuoyuna yaptığı açıklamanın başına CHP Konya Milletvekili Atilla Kart.
 • Bir Türkiye'ye bak, bir de Yunanistan'a - yunanistan
  Bir Türkiye'ye bak, bir de Yunanistan'a19.01.2015
  AvrupaAÇIKÇA GÖRDÜM İKİLİ OYNUYOR!
 • Bodrum'dan 65 ülkeye balık ihracatı - yunanistan
  Bodrum'dan 65 ülkeye balık ihracatı19.01.2015
  EkonomiBodrum ilçesinde faaliyet gösteren bir balıkçılık firması, 65 ülkeye ihracat yapıyor.Bodrum'dan başlayarak aralarında İtalya, İngiltere, Almanya, Fransa, Rusya ve Kazakistan'ın da bulunduğu 65 ülkeye balık ihracatı yapan ve dünyanın en büyük çipura ve levrek üreticisi unvanını elinde bulunduran firma, aynı zamanda Avrupa'nın lider su ürünleri kuruluşu.
 • Altın fiyatları 4.5 ayın zirvesinde - yunanistan
  Altın fiyatları 4.5 ayın zirvesinde19.01.2015
  EkonomiAltın fiyatları İsviçre Merkez Bankası kararının ardından yükselmeye devam ediyor.Yeniden güvenli liman olarak görülmeye başlanan altın uluslararası piyasalarda ons başına 1292 dolara kadar yükseldi.Gram altın spot piyasada yüzde 1'in üstünde artarak 97 lirayı geçti ve 100 liraya yaklaştı.
 • Türkiye Romanya'yı net geçti: 2-0 - yunanistan
  Türkiye Romanya'yı net geçti: 2-019.01.2015
  EgeMERCEDES-Benz Ege Kupası'ndaki ilk maçında Norveç'le 1-1 berabere kalan U-16 Milli Takımımız, ikinci sınavında Romanya'yı 2-0 yenerek 4 puana ulaştı.
 • Fenerbahçe 3 - 1 Belogorie - yunanistan
  Fenerbahçe 3 - 1 Belogorie19.01.2015
  VoleybolVoleybol Erkekler DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi E Grubu 5.hafta maçında Fenerbahçe, geçen sezonun Şampiyonlar Ligi şampiyonu Rusya temsilcisi Belogorie takımını 3-1 yendi.Grup liderliğini daha önceden garantileyen Belogorie takımının eksik kadro ile geldiği deplasman maçında, sarı-lacivertli takım rakibinin namağlup unvanına son verdi.Fenerbahçe'de 28 sayı üreten Miljkovic, galibiyette önemli rol oynadı.
 • Benzinde fiyat düşerken vergi yükü yüzde 66’ya yükseldi - yunanistan
  Benzinde fiyat düşerken vergi yükü yüzde 66’ya yükseldi18.01.2015
  EkonomiDÜNYADA ham petrol fiyatları gerilerken, Türkiye benzindeki vergi yüküyle Avrupa Birliği’nde lider oldu.Benzin içindeki vergi yükü aralık ayında yüzde 66’ya yükseldi.Bu oran 28 AB ülkesi içinde sadece Hollanda’da uygulanıyor.
 • Uğur GÜRSES

  Bir çuval incir nasıl berbat edilir? - yunanistan
  Bir çuval incir nasıl berbat edilir?18.01.2015
  Yazarlar
 • IŞİD ‘ölü’ ilan edip yollamış - yunanistan
  IŞİD ‘ölü’ ilan edip yollamış18.01.2015
  PlanetSosyal medyayı propaganda amacıyla yoğun şekilde kullanan terör örgütü Irak Şam İslam Devleti’nin (IŞİD), manipülasyon taktiklerini de yine internet ağları üzerinden yürüttüğü ortaya çıktı.
 • Almanlar 2015'te tatile daha çok para ayıracak - yunanistan
  Almanlar 2015'te tatile daha çok para ayıracak18.01.2015
  AvrupaAlman Tatil ve Seyahat Araştırmaları Merkezi tarafından yapılan araştırmaya göre, Almanlar 2015 yılında tatile bir önceki yıla nazaran daha fazla para ayıracak.
 • Adalet Bakanı Geens: "Elebaşı yakalanmadı" - yunanistan
  Adalet Bakanı Geens: "Elebaşı yakalanmadı"18.01.2015
  AvrupaBelçika Adalet Bakanı Koen Geens, saldırı hazırlığındaki terör hücresine yönelik baskınlarda örgüt liderini yakalayamadıklarını söyledi.
 • Fabrikayı değil sanatı seçti - yunanistan
  Fabrikayı değil sanatı seçti18.01.2015
  EgeYAŞAR Üniversitesi Müzik Bölümü Başkanı Kürşad Terci, iplik fabrikası sahibi ailesinin baskısıyla mühendislik eğitimi aldı ama mezun olduğu gün ailesinin karşısına çıkarak 'mühendis değil müzisyen' olmak istediğini söyledi.İkinci eğitimini müzik üzerine yapan ve bugün akademik kariyerine bu alanda devam eden Terci ailelere çocuklarına baskı yapmaması uyarısında bulundu.
 • Nürnberg’de ödül gecesi - yunanistan
  Nürnberg’de ödül gecesi18.01.2015
  AvrupaÖdül alan 212 sporcu arasında yer alan Türk sporculara ödüllerini Başkonsolos Asip Kaya ile Belediye Başkanı Ulrich Maly verdi
 • Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte son durum - yunanistan
  Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte son durum18.01.2015
  EkonomiUluslararası piyasalarda altının ons fiyatındaki artış ve doların Türk Lirası (TL) karşısındaki değer kazancına paralel son iki işlem günündeki yükseliş eğilimini bugün de sürdüren altının gram fiyatı 96,43 TL'ye çıkarak 21 Mart 2014'ten bu yana en yüksek seviyesini gördü.
içinde

Yunanistan


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz