"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

İkinci kez dizi filmde

Geçtiğimiz yıllarda ‘Keje’ adlı dizide Berhan Şimşek’le başrolü paylaşan Siren Ertan, önümüzdeki günlerde de ‘Mor Gece’ye konuk oyuncu oluyor.

Bir süredir modacı kimliğiyle adından söz ettiren Ertan, imaj maker’lığını yaptığı Banu Zorlu’nun başrol oynadığı ‘Mor Gece’ dizisiyle setlere dönecek. Konuk oyuncu olarak yer alacağı bu dizide, yine bir modacıyı canlandıracak.Burslu öğrenci sayısı artacakTürk Kadınını Güçlendirme ve Tanıtma Vakfı, burslu kız öğrencilerinin sayısını artırmak için önceki akşam The Ritz Carlton Otel’de yardım amaçlı bir davet verdi. Vakfın başkanı 8’inci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal’ın eşi Semra Özal, gecede yaptığı konuşmada, ‘Bu geceyi kızlarımıza yardım için organize ettik. Umarım onlara daha faydalı olabiliriz’ dedi. Uğur Antik’in küçük bir müzayede ile destek verdiği, Erkan Yolaç’ın sunuculuğunu üstlendiği geceye Nurdan Torun ile Yıldırım Bekçi de şarkılarıyla renk kattı. Davetten elde edilen gelirin tamamı Türk Kadınını Güçlendirme ve Tanıtma Vakfı’na bağışlandı. İftarda buluştularKerevitaş’ın sahibi Osman-Serra Merzeci çifti, önceki gün yakın dostlarına Unkapanı’ndaki Zeyrekhane Restaurant’ta iftar yemeği verdi. Yemeğe Mustafa-Caroline Koç, Adnan Polat, Nedret Taciroğlu, Metin Fadıllıoğlu, Ali-Şafak Kibar, Tilda Tezman katıldı.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI