MENÜ

Su Kesintisi

Su Kesintisi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Su Kesintisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.515 Su Kesintisi haberi bulunmuştur.

Su Kesintisi Haberleri

Sular ne zaman gelecek İSKİ 6 Şubat kesintileri

Sular ne zaman gelecek? İSKİ 6 Şubat kesintileri

İstanbul'un bazı ilçelerindeki mahallelerde su kesintileri yaşanıyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) 6 Şubat Çarşamba günü kesinti yaşanacak ilçeleri açıkladı. Su kesintilerinin başlamasıyla birlikte vatandaşlar da 'Sular ne zaman gelecek?' sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, İstanbul'da hangi ilçelerde su kesintisi var? 6 Şubat'ta sular ne zaman gelecek?

6.02.2019Gündem
Sular ne zaman gelecek İSKİ 5 Şubat su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? İSKİ 5 Şubat su kesintisi

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) 5 Şubat Salı günü kesinti yaşanacak ilçeleri açıkladı. Su kesintilerinin başlamasıyla birlikte vatandaşlar da 'Sular ne zaman gelecek?' sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, İstanbul'da hangi ilçelerde su kesintisi var? Sular ne zaman gelecek?

5.02.2019Gündem
Sayı 600ü buldu Valilikten açıklama geldi

Sayı 600'ü buldu! Valilikten açıklama geldi

Bucak’ta bulantı, kusma ve ishal şikayetiyle hastaneye başvuranların sayısı arttı. Daha önce 300 olan sayının son başvurularla birlikte 600’ü bulduğu belirtildi. Bucak Devlet Hastanesi’nde gelen hastalar nedeniyle yoğunluk yaşanırken, hastane yönetimi doktor, hemşire ve ambulans başta olmak üzere tüm birimlerde nöbetçi personel sayısını artırdı. Hastaneye ambulansla hasta sevk edildiği kaydedildi.

4.02.2019Gündem
300 kişi hastanelik oldu Kaymakam açıkladı: Suları kestik...

300 kişi hastanelik oldu! Kaymakam açıkladı: Suları kestik...

BURDUR'un Bucak ilçesinde hafta sonu 300'e yakın kişi mide bulantısı, kusma ve ishal şikayetiyle hastaneye başvurdu. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, "Tedbir amaçlı ilçenin sularını kestik, şok klorlama yapıyoruz" dedi. Valilikten yapılan açıklamada, "Şu an itibarıyla 6’sı çocuk olmak üzere 12 vatandaşımız Bucak Devlet Hastanesi’nde gözlem amaçlı olarak tedavi altında bulunmaktadır." ifadeleri kullanıldı.

4.02.2019Gündem
İzmirde sular ne zaman gelecek İZSU 4 Şubat su kesintisi programı

İzmir'de sular ne zaman gelecek? İZSU 4 Şubat su kesintisi programı

İzmir’in farklı ilçe ve mahallelerinden su kesintisi haberleri geliyor. İZSU Genel Müdürlüğü, su kesintisi programını resmi sayfası üzerinden paylaştı. Peki, 4 Şubat tarihli programa göre, İzmir'de sular ne zaman gelecek? İZSU 4 Şubat su kesintisi programı

4.02.2019Gündem
İSKİden su kesintisi açıklaması: Sular ne zaman gelecek

İSKİ'den su kesintisi açıklaması: Sular ne zaman gelecek?

Su kesintisi yaşanan ilçelerden biri de İstanbul oldu. İSKİ’nin 22 Ocak tarihli planlı kesinti programına göre, şebeke hattındaki arızanın giderimi için yapılacak onarım çalışmaları nedeniyle birçok İstanbul ilçesine su verilemeyecek. Peki, hangi ilçelerde su kesintisi yaşanacak? Sular ne zaman gelecek?

22.01.2019Gündem
İzmirde su kesintisi yaşanıyor: Sular ne zaman gelecek

İzmir'de su kesintisi yaşanıyor: Sular ne zaman gelecek?

İzmir'de 24 saat süren su kesintisi yaşanacak .Pompa İstasyonu’ndaki yenileme çalışmaları nedeniyle Narlıdere Atatürk Mahallesi ile 2. İnönü Mahallesi’nin tamamında, Çamtepe ve Ilıca Mahallesi’nin bir kısmında su kesintisi uygulanacak. Peki, sular ne zaman gelecek?

22.01.2019Gündem
Sular ne zaman gelecek 19 Ocak su kesintisi programı

Sular ne zaman gelecek? 19 Ocak su kesintisi programı

İstanbul’un farklı ilçelerinden ve mahallelerinden su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. Ataşehir, Bahçelievler, Başakşehir, Beykoz, Beşiktaş su kesintisi yaşanan ilçelerden bazıları. Peki, başka hangi illerde su kesintisi yaşanacak? Sular ne zaman gelecek?

19.01.2019Gündem
Sular ne zaman gelecek 16 Ocak su kesintisi programı

Sular ne zaman gelecek? 16 Ocak su kesintisi programı

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası'ndaki bazı ilçelerde su kesintisi yaşanıyor. İSKİ resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, içme suyu şebeke hattındaki arızanın giderimi için yapılan onarım çalışmaları nedeniyle bazı ilçelere su verilemiyor. Peki hangi ilçelerde su kesintisi yaşanıyor? Kesilen sular saat kaçta gelecek? Su kesintisi kaç saat sürecek?

16.01.2019Gündem
Sular ne zaman gelecek TİSKİ’den açıklama

Sular ne zaman gelecek? TİSKİ’den açıklama

Trabzon’da ana boru arızası nedeniyle su kesintisi yaşanıyor. Trabzon Büyükşehir Belediyesi İçme Suyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) su kesintisinden etkilenecek mahalleleri resmi sayfası üzerinden paylaştı. Peki, Trabzon’da sular ne zaman gelecek?

13.01.2019Gündem
Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan: FETÖcülere sesleniyorum artık sonunuz geldi

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: FETÖ'cülere sesleniyorum artık sonunuz geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Yerel Yönetimler Sempozyumu'nda konuştu.

9.01.2019Gündem
İzmir’de su kesintisi devam ediyor... Sular ne zaman gelecek

İzmir’de su kesintisi devam ediyor... Sular ne zaman gelecek?

İZSU Genel Müdürlüğü, su kesintisiyle ilgili bilgilendirmede bulundu. 10 Ocak tarihli kesinti programına göre, İzmir'in 6 ilçesinde 36 saatlik su kesintisi olacak. Peki, hangi ilçelerde kesinti yaşanacak? Sular ne zaman gelecek?

9.01.2019Gündem
Sular kesikken kombi çalışır mı

Sular kesikken kombi çalışır mı?

Arıza ya da çeşitli durumlarda karşı karşıya kalınan su kesintisi, kış aylarında 'Sular kesikken kombi çalışır mı?' sorusunu gündeme getirdi. Doğalgaz, elektrik ve su üçlüsünün bir araya gelmesi ile konut ve iş yerlerinde ısınma imkanı sağlayan kombi, belirli hata kodlarında çalışma prensibini karşılamayabilmektedir. Peki, sular kesikken kombi çalışır mı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

8.01.2019Gündem

Sular ne zaman gelecek? Zeytinburnu ve Fatih'te su kesintileri yaşanıyor

İstanbul’un farklı ilçelerinden su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İSKİ’nin 8 Ocak tarihli programına göre, içme suyu isale hattındaki arızanın giderimi için yapılan çalışmalar nedeniyle bazı ilçelerde su kesintisi yaşanacak. Peki, sular ne zaman gelecek?

8.01.2019Gündem
Sular ne zaman gelecek 25-26 Aralık İSKİ planlı su kesintisi programı

Sular ne zaman gelecek? 25-26 Aralık İSKİ planlı su kesintisi programı

İstanbul’un farklı ilçelerinden su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İçme suyu şebeke hattındaki arızanın giderimi için yapılan onarım çalışmaları nedeniyle birçok ilçede su kesintisi yaşanıyor. Peki, kesintiler ne zaman bitecek? Sular ne zaman gelecek?

25.12.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek 20 Aralık İSKİ planlı su kesintisi yaşanacak ilçeler

Sular ne zaman gelecek? 20 Aralık İSKİ planlı su kesintisi yaşanacak ilçeler

İstanbul'un bazı ilçelerinde çeşitli nedenlerle su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinin yaşandığı bölgelerde ikamet eden ve bu durumdan etkilenen vatandaşlar, suların ne zaman geleceği konusunda bilgi almak adına İSKİ'nin açıklamalarını öğrenmek istiyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

20.12.2018Gündem
Bucada su kesintisi

Buca'da su kesintisi

12.11.2018Buca
Sular ne zaman gelecek 11 Kasım İSKİ su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 11 Kasım İSKİ su kesintisi

Sular ne zaman gelecek sorusu, 11 Kasım tarihinde bazı vatandaşların araştırdığı konu olmaya başlandı. Bağcılar, Bakırköy, Sultangazi ve Çekmeköy gibi ilçelerde meydana gelen su kesintilerinin ardından bölgede yaşayan vatandaşlar, konuyla ilgili araştırmalarına başladı. Peki, sular ne zaman gelecek? İşte, 11 Kasım İstanbul su kesintisi hakkında bazı bilgiler

11.11.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek İstanbul İSKİ su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? İstanbul İSKİ su kesintisi

İstanbul'un birçok ilçesinde çeşitli nedenlerle su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinin yaşandığı bölgelerde ikamet eden ve bu durumdan etkilenen vatandaşlar, suların ne zaman geleceği konusunda bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

30.10.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek İstanbulda 3 ilçede su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? İstanbul'da 3 ilçede su kesintisi

Sular ne zaman gelecek sorusu birçok kişi tarafından sorgulanmaya başladı. İSKİ'den yapılan açıklamaya göre, Kartal, Beykoz ve Şişli'de bazı mahallelerde bu gece su kesintisi yapılacak.

24.10.2018Gündem
İstanbulda 3 ilçede su kesintisi

İstanbul'da 3 ilçede su kesintisi

Kartal, Beykoz ve Şişli'de bazı mahallelerde bu gece su kesintisi yapılacak.

24.10.2018Gündem
Tuzlada 16 saat su kesilecek

Tuzla'da 16 saat su kesilecek

İstanbul Tuzla'da bazı mahallelere bugün ve yarın 16 saat süreyle su verilemeyecek.

16.10.2018Gündem
İzmirde su kesintisi

İzmir'de su kesintisi

15.10.2018İzmir
Sular ne zaman gelecek 9 Ekim su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 9 Ekim su kesintisi

İstanbul'dan su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İstanbul'un bazı ilçelerinde arıza ya da bakım onarım çalışmaları nedeniyle su kesintileri yaşanıyor. Söz konusu ilçelerde ikamet eden vatandaşlar, suların ne zaman geleceğini merak ederek, internette araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek? Hangi ilçelerde kesinti var?

9.10.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek 6 Ekim İstanbul su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 6 Ekim İstanbul su kesintisi

Sular ne zaman gelecek sorusu, İstanbul'un belirli semtlerinde arıza ya da bakım dolayısıyla yaşanan su kesintisi dolayısıyla araştırılmaya başlandı. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından başlatılan çalışmanın sona ereceği saat bilgileri vatandaşlarla paylaşıldı. İşte, sular ne zaman gelecek sorusunun cevabı ve detaylı bilgiler

6.10.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek Su kesintisi hangi ilçelerde var İşte planlı su kesintisi programı

Sular ne zaman gelecek? Su kesintisi hangi ilçelerde var? İşte planlı su kesintisi programı

İstanbul'da uzun süren su kesintileri yaşanıyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ), kesinti yaşanan ilçeleri ve kesintilerin ne kadar süreceğini resmi sayfası üzerinden açıklamıştı. Peki, sular ne zaman gelecek?

26.09.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek 25 eylül planlı su kesintisi programı

Sular ne zaman gelecek? 25 eylül planlı su kesintisi programı

İstanbul’dan su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İSKİ’den yapılan duyuruya göre, pek çok ve ilçede uzun saatler süren su kesintileri yaşanacak. Hangi ilçelerde kesinti yaşanacak? Sular ne zaman gelecek?

25.09.2018Gündem
Mahallede sular kesilince ortaya çıktı Görenler gözlerine inanamadı

Mahallede sular kesilince ortaya çıktı! Görenler gözlerine inanamadı

Mardin'in Nusaybin ilçesinde su kesintisi yaşanan mahallede yapılan incelemede, içme suyu borusunda 7 metre uzunluğunda dut ağacı kökü bulundu.

24.09.2018Gündem
İstanbulda 30 saatlik su kesintisi gerçekleşecek.. Sular ne zaman gelecek

İstanbul'da 30 saatlik su kesintisi gerçekleşecek.. Sular ne zaman gelecek?

İstanbul'da su kesintisi, İSKİ'nin yaptığı duyuru sonrası birçok vatandaşın araştırdığı konu oldu. İstanbul'un belli başlı noktalarında gerçekleşecek olan su kesintisi, 25 Eylül Salı akşamı başlayacak, 27 Eylül gece 03.00'a kadar devam edecek. Peki, su kesintisi hangi merkezleri etkileyecek? İşte, İstanbul'da su kesintisi yaşayacak ilçe ve mahallelerin isimleri...

23.09.2018Gündem
Balıkesirde sular ne zaman gelecek Balıkesir su kesintisi

Balıkesir'de sular ne zaman gelecek? Balıkesir su kesintisi

Balıkesir'de sular ne zaman gelecek sorusu, günün sorgulanan hususları arasında yer aldı. Bölgede yaşayan binlerce vatandaşın mahallelerinde yaşanan su kesintisinin ardından yaptığı araştırma, internet üzerinden devam ediyor. Peki, Balıkesir'de sular ne zaman gelecek? İşte, kent sakinlerinin araştırdığı konu hakkında bazı bilgiler

30.08.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek 30 Ağustos İstanbul su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 30 Ağustos İstanbul su kesintisi

Su kesintisi, metropol şehirde yaşamını sürdüren vatandaşların sorguladığı konu oldu. İstanbul'da sular ne zaman gelecek sorusuna yanıt arayan vatandaşlar, İSKİ'nin konu hakkında yaptığı açıklamaları sorgulamaya başladı. Peki, sular ne zaman gelecek? İşte, İstanbul su kesintisi bilgileri ve detaylı bilgiler

30.08.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek 17 Ağustos İstanbul su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 17 Ağustos İstanbul su kesintisi

İstanbul'da yaşanan su kesintisi dolayısıyla sular ne zaman gelecek sorusuna yanıt arayan vatandaşlar, konuyla ilgili sorgulamalarına başladı. Semtte yaşayan binlerce kişiyi yakından ilgilendiren su kesintisi, internet üzerinden sorgulanıyor. Peki, 20 saate yakın su verilemeyecek olan bölgelerde sorgulanan sular ne zaman gelecek? İşte, detaylı bilgiler

16.08.2018Gündem
İstanbulda su kesintisi.. 20 ilçede, 12 saat sürecek

İstanbul'da su kesintisi.. 20 ilçede, 12 saat sürecek

İSKİ'den yapılan açıklamada, "3.Havalimanı Çevre Yolu İnşaatı" sebebiyle yapılacak enerji kesintisiyle Terkos Terfi Merkezi'ne enerji verilemeyeceğinden bugün 08.00'den itibaren 12 saat boyunca 20 ilçede bazı mahallelere su kesintisi olacağı duyuruldu.

6.08.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek İstanbulun bazı ilçelerinde su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? İstanbul'un bazı ilçelerinde su kesintisi

Megakent İstanbul'un bazı ilçelerinden su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bazı ilçelerde çeşitli nedenlerle su kesintileri yaşanacak. Peki, sular ne zaman gelecek?

2.08.2018Gündem
5 yıldızlı otelin müşterilerine elektrik ve su kesintisi şoku

5 yıldızlı otelin müşterilerine elektrik ve su kesintisi şoku

Otelde suların akmaması ve klimaların da çalışmaması nedeniyle oteli boşaltan öfkeli müşterileri İlçe Turizm Müdürü Erdal Kaçmaz ve Çolaklı Jandarması sakinleştirmeye çalıştı.

1.08.2018Haber