MENÜ

Sarallar

Sarallar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sarallar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 114 Sarallar haberi bulunmuştur.

Sarallar Haberleri

Sarallar iddianamesinde inanılmaz detaylar Doğalgazcı gibi eve girip...

'Sarallar' iddianamesinde inanılmaz detaylar! Doğalgazcı gibi eve girip...

“Sarallar” olarak bilinen suç örgütü hakkında hazırlanan iddianame ile örgütlerin yakalanmamak için “cemaat” adı altında toplantılar yaptıkları ortaya çıktı. Örgütün borcu olan bir kişinin babasının evine de doğalgazcı kılığı ile girdikleri ve not bırakarak tehdit ettikleri de iddianamede yer aldı.

3.10.2018Gündem
Sarallar operasyonunun görüntüleri ortaya çıktı

'Sarallar' operasyonunun görüntüleri ortaya çıktı

Kamuoyunda 'Sarallar' olarak bilinen suç örgütüyle bağlantılı gruba yönelik geçtiğimiz cuma günü İstanbul, Trabzon, Çorum ve Muğla'da düzenlenen ve 15 şüphelinin gözaltına alındığı operasyonun görüntüleri ortaya çıktı. Eş zamanlı baskınlarda yakalanarak adliyeye sevk olan 15 çete üyesinin tamamı tutuklandı. 

11.09.2018Gündem
Sarallar ile bağlantılı gruba operasyon

"Sarallar" ile bağlantılı gruba operasyon

'Sarallar' olarak bilinen suç örgütüyle bağlantılı bir gruba yönelik düzenlediği operasyonda gözaltına aldığı 15 kişi adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden biri, emniyet müdürlüğünden çıkarılırken, "Galatasaray şampiyon olur bu senede Allah'ın izniyle" dedi.

10.09.2018Haber
‘Sarallar’ operasyonu Gazetecileri görünce böyle dedi…

‘Sarallar’ operasyonu! Gazetecileri görünce böyle dedi…

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube ekiplerinin 'Sarallar' olarak bilinen suç örgütüyle bağlantılı bir gruba yönelik düzenlediği operasyonda gözaltına aldığı 15 kişi adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden biri, emniyet müdürlüğünden çıkarılırken, "Galatasaray şampiyon olur bu sene de Allah'ın izniyle" dedi.

10.09.2018Gündem
Sarallar ile Şirinler karşı karşıya

Sarallar ile Şirinler karşı karşıya

Sarallar ve Şirinler olarak bilinen suç örgütlerinin uluslararası çapta faaliyet gösterebilmek için güçlerini birleştirdiği ancak parada anlaşamayınca 7 kişinin öldüğü olaylara ilişkin görülen davada Saralların lideri Ümit Saral hasta olduğunu belirterek duruşmaya katılmadı. Öte yandan Mehmet Sabri Şirin de müşteki olduğu için katılmak istemediğini iletti.

16.08.2018Gündem
Üzerinde el bombası taşıyormuş

Üzerinde el bombası taşıyormuş

Suç örgütü Sarallar ve Şirinler’in uluslararası çapta faaliyet gösterebilmek için güçlerini birleştirmesinin ardından suçtan elde edilen parayı paylaşamayınca 7 kişinin öldürülmesiyle ilgili davanın sanıklarından ‘Buji Ferhat’ lakaplı Ferhat Solmaz yakalandığında ele geçirilen el bombasını üzerinde taşıdığını söyledi.

13.08.2018Gündem
Oto Center yönetim kurulu başkanı tutuklandı

Oto Center yönetim kurulu başkanı tutuklandı

İstanbul Oto Center Yönetim Kurulu Başkanı Cezmi Meydancı, Sarallar Grubuna bağlı faaliyet yürüttüğü öne sürülen bir gruba yönelik operasyon kapsamında gözaltına alındı. Meydancı, emniyetteki sorgusunun ardından çıkarıldığı adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

2.08.2018Gündem
Kerimcan Durmazın adı mafya soruşturmasına karıştı

Kerimcan Durmaz'ın adı mafya soruşturmasına karıştı

Sarallar Grubuna yönelik operasyonda, ünlü DJ Kerimcan Durmaz da ifade verdi.

17.07.2018Gündem
4 ilde ‘Sarallar’ operasyonu: 7 gözaltı

4 ilde ‘Sarallar’ operasyonu: 7 gözaltı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri Sarallar grubuyla bağlantılı bir gruba yönelik 4 ilde operasyon düzenledi.

10.07.2018Gündem
Sarallar, Beşok ve Cehennem Meleklerine operasyon

Sarallar, Beşok ve Cehennem Melekleri'ne operasyon

İZMİR’in Çeşme ilçesi merkezli 7 ilde, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonda, 35 kişi gözaltına alındı. Operasyonun, organize suç örgütleri 'Sarallar' ve 'Beşok' grubu ile uluslararası motosiklet kulübü ’Hells Angels’e (Cehennem Melekleri) yönelik yapıldığı öğrenildi. Gözaltına alınan 35 kişi arasında ’Hells Angels’ Motosiklet Kulübü Başkanı Necati Arabacı da bulunuyor.

27.06.2018Gündem
Bakanlıktan Çakıcılı çete bilançosu

Bakanlıktan Çakıcı'lı çete bilançosu

İÇİŞLERİ Bakanlığı’ndan önceki gün yapılan açıklamada, KOM birimlerinin organize suç örgütlerine yönelik 2017 ile 2018 arasında yürüttüğü operasyonların bilgileri paylaşıldı.

25.05.2018Gündem
7 müebbet istendi

7 müebbet istendi

Suç örgütleri Sarallar ve Şirinler’in uluslararası çapta bir örgüt olmak için birleşmelerine ilişkin Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturma 2 yılda tamamlandı.

23.05.2018Gündem
Şimdiye kadar 7 kişi öldü Silahlar susmuyor... İşte istenen ceza

Şimdiye kadar 7 kişi öldü! Silahlar susmuyor... İşte istenen ceza

Kamuoyunda "Sarallar" olarak bilinen çetenin lideri Ümit Saral hakkında 7 ayrı cinayetten ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası ve 74 yıldan 147 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

23.05.2018Gündem
Suç örgütü lideri oradan çıktı Polis görünce şoke oldu

Suç örgütü lideri oradan çıktı! Polis görünce şoke oldu

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince 2016 yılından beri aranırken Eyüp’te yakalanan Sarallar grubunun yönetici kadrosundan İlyas Alaattin Saral tutuklandı. Saral’ın Eyüp’te yakalandığı ofisteki gizli bölmenin görüntüsü de ortaya çıktı.

16.05.2018Gündem
Saralların önemli ismi İlyas Alaaddin Saral yakalandı

'Sarallar'ın önemli ismi İlyas Alaaddin Saral yakalandı

İstanbul'da, Sarallar grubunun yönetici kadrosundan İlyas Saral, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı. Hakkında açılan dava kapsamında yakalama kararı bulunan İlyas Alaaddin Saral'ın Eyüp'te gözaltına alındığı ve Emniyete götürüldüğü bildirildi.

3.05.2018Gündem
Sarallar mahkeme kurup yargılama yapmış

Sarallar 'mahkeme' kurup yargılama yapmış

İstanbul polisinin "Sarallar" olarak bilinen suç örgütüne yönelik düzenlediği operasyon polis kamerası tarafından görüntülendi. Şüphelilerin, bazı mağdurları 'mahkeme kurup' kendi yöntemlerince cezalandırdıkları belirtildi.

22.02.2018Haber
Şok Mafya İstanbulda mahkeme kurmuş

Şok! Mafya İstanbul'da mahkeme kurmuş

İstanbul polisinin "Sarallar" olarak bilinen suç örgütüne yönelik düzenlediği operasyon polis kamerası tarafından görüntülendi. Şüphelilerin, bazı mağdurları 'mahkeme kurup' kendi yöntemlerince cezalandırdıkları belirtildi.

22.02.2018Gündem
İstanbulda yeraltı dünyasına büyük operasyon... Gözaltılar var

İstanbul'da yeraltı dünyasına büyük operasyon... Gözaltılar var

İstanbul'da organize suç örgütüne yönelik operasyonda, 14 kişi gözaltına alındı.

8.02.2018Gündem
Otopark ve büfeler kapandı, onlar hâkim karşısına çıktı...

Otopark ve büfeler kapandı, onlar hâkim karşısına çıktı...

"Şahinler" ve "Sarallar" olarak bilinen organize suç örgütlerinin yönetici ve üyelerinin de aralarında bulunduğu 4'ü firari, 17'si tutuklu 82 sanığın yargılanmasına devam edildi. Güvenlik önlemleri kapsamında duruşmanın görüldüğü binanın çevresinde, jandarma ekipleri yoğun güvenlik önlemi aldı. TEM otoyolu, D-100 karayolu sapağı ve cezaevi lojmanları önünde üç arama noktası oluşturulurken cezaevinin önünde bulunan otopark ve büfeler de kapalı tutuldu.

5.02.2018Gündem
Dikkat çeken önlem

Dikkat çeken önlem!

"Şahinler" ve "Sarallar" olarak bilinen organize suç örgütlerinin yönetici ve üyelerinin de aralarında bulunduğu 4'ü firari, 17'si tutuklu 82 sanığın, "silahlı suç örgütü kurmak ve yönetmek" ile "kasten öldürme"nin de aralarında bulunduğu çeşitli suçlardan yargılanmasına devam edildi.

22.12.2017Gündem
Son dakika... Suç örgütü lideri Sedat Şahinle ilgili karar verildi

Son dakika... Suç örgütü lideri Sedat Şahin'le ilgili karar verildi

Tutuklu yargılandığı dava kapsamında tahliye olduktan hemen sonra tekrar gözaltına alınan organize suç örgütü lideri Sedat Şahin sevk edildiği İstanbul Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

17.11.2017Gündem
Sedat Şahinin gözaltına alındığı soruşturmada yeni gelişme

Sedat Şahin'in gözaltına alındığı soruşturmada yeni gelişme

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri yürüttüğü bir soruşturma kapsamında, tahliye olduktan sonra cezaevinden çıkarken tekrar gözaltına alınan Sedat Şahin'in emniyetteki işlemleri devam ediyor.

8.11.2017Gündem
Sedat Şahin akşam tahliye edildi, gece gözaltına alındı

Sedat Şahin akşam tahliye edildi, gece gözaltına alındı

"Şahinler" olarak bilinen organize suç örgütünün lideri Sedat Şahin gözaltına alındı. Şahin, dün akşam saatlerinde, organize suç örgütlerinin yönetici ve üyelerinin de bulunduğu davada 4 kişiyle beraber tahliye edilmişti.

3.11.2017Gündem
Villada yakalanmıştı... Sedat Şahin için bu karar çıktı

Villada yakalanmıştı... Sedat Şahin için bu karar çıktı

"Silahlı suç örgütü kurmak ve yönetmek", "kasten öldürmek" gibi çeşitli suçlardan, aralarında "Şahinler" ve "Sarallar" grubu olarak bilinen organize suç örgütlerinin yönetici ve üyelerinin de bulunduğu davada, Sedat Şahin’in de aralarında bulunduğu 4 sanığın tahliyesine karar verildi

3.11.2017Gündem
Şahinler ile Saralların davasında yoğun güvenlik önlemi

Şahinler ile Saralların davasında yoğun güvenlik önlemi

Şahinler ile Sarallar arasındaki çatışmalara ilişkin 17'si tutuklu 74 kişinin yargılandığı davaya Silivri'de başlandı.Silivri Cezaevi yerleşkesinin bitişiğindeki duruşma salonunda görülen dava için yoğun güvenlik önlemleri alındı.İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından bir önceki celse sırasında taraflar arasında yaşanan gerginlik nedeni ile Silivri Ceza ve İnfaz Kurumları yerleşkesi karşısındaki duruşma salonlarında görülmesine karar verilen dava için yoğun güvenlik önlemleri alındı.

3.11.2017Haber
İki suç örgütü liderinin davası... Silivride gergin gün

İki suç örgütü liderinin davası... Silivri'de gergin gün

Çağlayan Adliyesi'nde çıkan olaylar nedeniyle Silivri’de görülmeye başlayan Sarallar ile Şahinler davası yoğun güvenlik önlemleri altında başladı. Duruşma salonuna alınmayan iki tarafın izleyicileri de, güvenlik amacıyla cezaevi otoparkında ayrı noktalarda bekletildi. İki taraf arasında jandarma ekipleri etten duvar örerken ruhsatlı silahıyla giriş yapmak isteyen bir kişiye izin verilmedi.

3.11.2017Gündem