EKSTRA
MENÜ

Bahar Candan

Bahar Candan haberleri sayfasında güncel ve son dakika Bahar Candan hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 366 Bahar Candan haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Bahar Candan Haberleri

Bahar Candan: Beynimin dörtte birini kullanıyorum

Bahar Candan: Beynimin dörtte birini kullanıyorum

Bahar Candan, YouTube’da yayınlanan 'Gör Beni' programında Armağan Çağlayan’a konuk oldu. Yaptığı ilginç çıkışlar ve paylaştığı enteresan fotoğraflarla sürekli gündeme gelen Candan'ın açıklamaları dikkat çekti.

14.05.2021Magazin
Sosyal medya fenomeni Bahar Candan, Uludağda yaşadığı saldırıyla ilgili açıklama yaptı

Sosyal medya fenomeni Bahar Candan, Uludağ'da yaşadığı saldırıyla ilgili açıklama yaptı

Uludağ'da, tanımadığını iddia ettiği birinin saldırısına uğrayan sosyal medya fenomeni Bahar Candan, "Bu hepimizin başına gelebilecek bir şey. Herkesin şu anda, sokağa çıktığı an, bir saldırganın saldırısına uğrayabilir. Sırf kadın olduğu için, ondan güçsüz olduğu için." dedi.

31.03.2021Haber
Bahar Candan saldırıyla ilgili açıklama yaptı

Bahar Candan saldırıyla ilgili açıklama yaptı

Uludağ'da, tanımadığını iddia ettiği birinin saldırısına uğrayan sosyal medya fenomeni Bahar Candan, "Bu hepimizin başına gelebilecek bir şey. Herkesin şu anda, sokağa çıktığı an, bir saldırganın saldırısına uğrayabilir. Sırf kadın olduğu için, ondan güçsüz olduğu için." dedi.

31.03.2021Magazin
Bahar Candan’ın erkek arkadaşı tarafından darp edildiği iddia edildi - Bahar Candan kimdir

Bahar Candan’ın erkek arkadaşı tarafından darp edildiği iddia edildi - Bahar Candan kimdir?

Bahar Candan geçtiğimiz günlerde şiddet haberleriyle gündeme gelmişti. Bir programa bağlanan Bahar Candan’ın ablası Nihal Candan, kardeşini darbeden kişiyi tanımadıklarını anlatmıştı. Yüzünden saldırıya uğrayan Bahar Candan’ın erkek arkadaşı tarafından darp edildiği iddia edildi. Söz konusu olay ardından Twitter'dan Bahar Candan etiketiyle genç kadına destek mesajları paylaşılıyor.

29.03.2021Magazin
Sosyal medya fenomeni Bahar Candanı, Uludağ tatilinde erkek arkadaşı darp etti

Sosyal medya fenomeni Bahar Candan'ı, Uludağ tatilinde erkek arkadaşı darp etti

Sosyal medya fenomeni Bahar Candan, Uludağ’a tatile geldiği erkek arkadaşı Murat D. tarafından darp edildi. Candan’ın yüzüne cep telefonuyla vuran Murat D., gözaltına alındıktan sonra sevk edildiği adliyede adli kontrolle serbest bırakıldı.

26.03.2021Magazin
Bahar Candan saldırıya uğradı - Son durumunu ablası Nihal Candan paylaştı

Bahar Candan saldırıya uğradı - Son durumunu ablası Nihal Candan paylaştı

Son olarak "Doya Doya Moda" programıyla gündeme gelen Bahar Candan'ın saldırıya uğradığı ortaya çıktı. Hastanedeki görüntülerini paylaşan Bahar Candan'ın durumuna ilişkin açıklamayı ablası Nihal Candan yaptı. Kardeşinin apar topar hastaneye götüren Nihal Candan, katıldığı programda Bahar Candan'ın saldırıya uğradığını söyledi.

25.03.2021Magazin
Bunu bize yapma (Beren Saat)

Bunu bize yapma! (Beren Saat)

Dergi çekimlerine bakıp “Aman Allah’ım nasıl güzel bir kadın!” dediğim, sokak fotoğraflarına baktığımda ise ağlamak istediğim iki kişiden biri Beren Saat.

2.03.2021Magazin
Güzel anne (Cansu Tosun)

Güzel anne (Cansu Tosun)

Anne olanlar bilir, bebekle dışarı çıkmak, özellikle de üstü başı düzgün bir şekilde dışarıya adım atmak zordur.

27.02.2021Magazin
Peki o ceketin boyu (Hakan AKKAYA)

Peki o ceketin boyu (Hakan AKKAYA)

Kadınların maskulen, erkeklerin feminen olma fikrinden hiç hoşlanmıyorum.

24.02.2021Magazin
Bu nasıl bir stil (Nusret Gökçe)

Bu nasıl bir stil? (Nusret Gökçe)

İş konusunda Allah’ın sevgili kullarından ama stil olarak baktığımda asla görmemeyi tercih ettiklerimden biri Nusret.

18.02.2021Magazin
Ucube gösterisi

Ucube gösterisi

Sirkten fırlamış gibi bir kıyafetle, akıl almaz bir poz içinde karşıma Bahar Candan gelmiş, konuşmayayım mı?

17.02.2021Magazin
Bahar Candan elendi mi Doya Doya Modada dikkat çeken görüntü

Bahar Candan elendi mi? Doya Doya Moda'da dikkat çeken görüntü

Bahar Candan elendi mi sorusu, yarışmanın ilk dakikaları itibariyle araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Şu ana kadar yarışmanın favori isimleri arasında görülen Bahar Candan, yeni bölümde yer almadığı için merak konusu oldu. Peki, Bahar Candan elendi mi? İşte, o bilgiler

9.02.2021Televizyon
Doya Doya Moda Ali Nail Yurtseven kimdir Nihal Candan’ın arkadaşı çıktı

Doya Doya Moda Ali Nail Yurtseven kimdir? Nihal Candan’ın arkadaşı çıktı

Doya Doya Moda’da erkek yarışmacılar arasına yeni katılan Ali Nail Yurtseven oldu. Ali Nail Yurtseven’in diğer yarışmacılardan Bahar Candan’ın ablası Nihal Candan’ın arkadaşı olduğu ortaya çıktı. Peki, Doya Doya Moda Ali Nail Yurtseven kimdir?

5.02.2021Televizyon
Akademisyen babası merak ediliyor: Doya Doya Moda Bahar Candan kimdir, nereli, babası kim

Akademisyen babası merak ediliyor: Doya Doya Moda Bahar Candan kimdir, nereli, babası kim?

Doya Doya Moda yarışmasına dahil olan Bahar Candan, gerek tarzı gerekse yaptığı açıklamalarla gündeme geliyor. Daha önce de moda programlarına katılan Bahar Candan, büyük beden moda yarışmasına dahil olmak için kilo almıştı. Hayatıyla ilgili detayları zaman zaman yarışmada da paylaşan Bahar Candan’ın özellikle akademisyen olduğu bilinen babası merak ediliyor. Peki, Doya Doya Moda Bahar Candan kimdir, nereli, babası kim?

26.01.2021Televizyon
Doya Doya Moda’da kim elendi Bahar Candana diskalifiye uyarısı

Doya Doya Moda’da kim elendi? Bahar Candan'a diskalifiye uyarısı!

Doya Doya Moda’da elenen isim belli oldu. Doya Doya Moda'nın izleyicileri heyecanla kimin elendiğini araştırıyorlar. Hafta içi her gün ekrana gelen Doya Doya Moda’da cuma günleri eleme yapılıyor ve bir yarışmacı birinci olup kolyeyi kazanıyor. Bugün yayınlanan bölüme Kobra Murat konuk oldu. Kolyeyi birinci olan Ceren aldı. İşte, elenen yarışmacı ve detaylar

8.01.2021Televizyon
Bahar Candanın akademisyen babası Hakan Candan kimdir

Bahar Candan'ın akademisyen babası Hakan Candan kimdir?

İşte Benim Stilim Yarışması'yla şöhret olan Bahar Candan, yıllar sonra Doya Doya Moda programına katıldı. Programa katılmak için 42 bedene kadar çıkan Bahar Candan’ın ailesi, özellikle de akademisyen olan babası merak ediliyor. Peki, Bahar Candan'ın akademisyen babası Hakan Candan kimdir? İşte Bahar Candan'ın ailesiyle ilgili bilgiler...

21.12.2020Televizyon
Doya Doya Moda Buket Köklü kimdir, kaç yaşında

Doya Doya Moda Buket Köklü kimdir, kaç yaşında?

Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacılarından biri de Buket Köklü oldu. Yarışmaya ilk olarak aday olarak katılan Buket Köklü, iddialı çıkışlarıyla adından söz ettiriyor. Genç yarışmacı özellikle hal ve hareketlerinin benzetildiği Bahar Candan ile yaşadığı diyaloglarla dikkatleri üzerine çekti. Peki, Doya Doya Moda Buket Köklü kimdir, kaç yaşında?

15.12.2020Televizyon
Bahar Candanın ablası Nihal Candan kimdir, kaç yaşında

Bahar Candan'ın ablası Nihal Candan kimdir, kaç yaşında?

Bahar-Nihal Candan kardeşler Doya Doya Moda programıyla bir kez daha gündeme geldi. Büyük beden yarışmasına katılmak için kilo alan Bahar Candan, programda sık sık ablası olan Nihal Candan da bahsediyor. Nihal Candan Hakan Boy ile yaşadığı beraberlikle gündemdeydi. Peki, Bahar Candan'ın ablası Nihal Candan kimdir, kaç yaşında?

15.12.2020Televizyon
Doya Doya Moda Ceren diskalifiye mi olacak Doya Doya Moda yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı

Doya Doya Moda Ceren diskalifiye mi olacak? Doya Doya Moda yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı

Doya Doya Moda yarışmasının 93. Bölüm fragmanı ardından diskalifiye iddiaları gündeme geldi. Eksik gelen Bahar Candan’ın kendisinden yüksek almasına sinirlenen Ceren, tepki gösterdi. Yarışmada Ceren’in sözleri ardından jüri üyeleri şaşırtan bir açıklama yaptı. Peki, Doya Doya Moda Ceren diskalifiye mi olacak?

18.11.2020Televizyon
Bahar Candan kimdir, kaç yaşında Doya Doya Moda yarışmacısı Bahar Candan hakkında bilgiler

Bahar Candan kimdir, kaç yaşında? Doya Doya Moda yarışmacısı Bahar Candan hakkında bilgiler

Bahar Candan televizyon ekranlarında geri dönüyor. Daha önce İşte Benim Stilim yarışmasında yarışan Candan, Doya Doya Moda’ya katılıyor. Hafta içi her gün ekrana gelen programda yarışmacılar en şık tarzlarını sergilemeye çalışıyorlar. Peki Bahar Candan kimdir, kaç yaşında? İşte hakkında merak edilenler…

16.11.2020Televizyon
Bahar Candan Doya Doya Modada... Bahar Candan kimdir, kaç yaşında Kilosu merak konusu oldu

Bahar Candan Doya Doya Moda'da... Bahar Candan kimdir, kaç yaşında? Kilosu merak konusu oldu

Katıldığı moda yarışmaları ardından sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Bahar Candan, bu kez Doya Doya Moda yarışmasıyla gündeme geldi. Bir dönem anoreksiya olduğu iddia edilen Bahar Candan’ın büyük beden yarışmasına katılması şaşırttı. Peki, Bahar Candan kimdir, kaç yaşında, kaç beden oldu?

14.11.2020Televizyon
Nihal Candan kimdir nereli kaç yaşında

Nihal Candan kimdir nereli kaç yaşında?

Nihal Candan ara ara yapmış olduğu paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Öğle kuşağını takip eden ekran başındaki izleyicilerin yakından tanıdığı Nihal Candan, İşte Benim Stilim yarışmasıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Peki, Nihal Candan kimdir nereli ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında detaylı bilgiler

9.09.2020Hayat
Bahar Candan kimdir, kaç yaşında

Bahar Candan kimdir, kaç yaşında?

Katıldığı yarışma programıyla tanınan Bahar Candan, sosyal medya paylaşımları ve spekülasyonlarla sık sık adından söz ettiriyor. Bir dönem aşırı zayıf görüntüsü nedeniyle anoreksiya olduğu iddia edilen Bahar Candan, iddiaları yalanlamış, photoshop yaptığını itiraf etmişti. Peki, Bahar Candan kimdir?

9.08.2019Magazin
Aylık giderimiz 40 bin TL

'Aylık giderimiz 40 bin TL'

Katıldıkları stil yarışmasıyla tanınan Bahar - Nihan Candan kardeşler, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına katıldılar. Bahar Candan 'Aylık giderimiz 40 bin TL' dedi.

29.03.2019Magazin
Bahar Candan sevilecek insan mı

'Bahar Candan sevilecek insan mı?'

Kemal Doğulu, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Doğulu, merak edilenleri canlı yayında anlattı.

26.02.2019Magazin
Bahar Candanadn Seda Akgüle cevap

Bahar Candan'adn Seda Akgül'e cevap

Dün Kanal D'deki '2. Sayfa' programına konuk olan sunucu Seda Akgül, Burcu Esmersoy'un "Erkek arkadaşınızın yanında cüzdan taşımanıza gerek yok" açıklamasına yorumlarda bulundu.

19.02.2019Televizyon
Googleda en çok ne arıyoruz

Google'da en çok ne arıyoruz?

Google, Türkiye genelinde 28 Ocak - 4 Şubat tarihleri arasında en çok nelerin arandığını açıkladı. İlk sırada "Adana'da deprem" arama kriteri göze çarparken bakın listeye başka kimler girdi?

4.02.2019Teknoloji
Makarnaya 2 bin TL ödedim Evden 4 bin TL ile çıkıyorum

Makarnaya 2 bin TL ödedim! Evden 4 bin TL ile çıkıyorum

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına, İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen Bahar Candan konuk oldu. Son zamanlarda çok para harcadığını söylen Canda, evden 4 bin TL ile çıkıyorum’ dedi.

Fotoğraflar: Instagram

29.01.2019Magazin
Bahar Candan kimdir, kaç yaşında

Bahar Candan kimdir, kaç yaşında?

Katıldığı moda yarışmasıyla adını duyuran Bahar Candan, instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamalar ve sıra dışı videolarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Bahar Candan, anoreksiya hastası olduğu iddialarıyla gündeme gelmiş ancak iddialar yalanlanmıştı. Peki, Bahar Candan kimdir, kaç yaşında?

29.01.2019Magazin
O gece neler oldu İlk kez anlattı

O gece neler oldu? İlk kez anlattı!

Sosyal medyada fotoğraflarla olay yaratan ve anoreksiya olduğu iddiası gündeme gelen Bahar Candan, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Candan, merak edilenleri canlı yayında anlattı.

21.11.2018Magazin
Bahar Candan’ın son hali anoreksiya iddialarına neden oldu... Bahar Candan kimdir

Bahar Candan’ın son hali anoreksiya iddialarına neden oldu... Bahar Candan kimdir?

Katıldığı moda programı ile adından söz ettiren Bahar Candan'ın son hali görenleri korkuttu. Özellikle bel bölgesinin aşırı inceldiği görülen Bahar Candan'ın anoreksiya olduğu iddia edildi. Gündemdeki haberler ardından Bahar Candan'ın hayatına ilişkin bilgiler de merak konusu oldu.

20.11.2018Magazin
Bahar Candan anoreksiya mı oldu

Bahar Candan anoreksiya mı oldu?

Paylaştığı son fotoğraf takipçilerini korkuttu...

20.11.2018Magazin
Nihal Candan kimdir kaç yaşında

Nihal Candan kimdir kaç yaşında?

Nihal Candan, magazin gündeminde giren isimler arasında yer almaya devam ediyor . İşte Benim Stilim programında boy gösteren Bahar Candan'ın kardeşi olan Nihal Candan, bir dönem ekranların popüler isimleri arasında yer aldı. Peki, Nihal Candan kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

19.09.2018Magazin
İşte Benim Stilim Yarışması ile ünlenen Bahar Candan, direk dansı yaptı

İşte Benim Stilim Yarışması ile ünlenen Bahar Candan, direk dansı yaptı

Candan kardeşlerden Bahar, Instagram hesabından direk dansı yaptığı anların videosunu paylaştı. Bahar paylaştığı video ile yine çok konuşulacağa benziyor.

20.03.2018Magazin
İşte Benim Stilim Yarışması ile ünlenen Bahar Candan, direk dansı yaptı

İşte Benim Stilim Yarışması ile ünlenen Bahar Candan, direk dansı yaptı

Candan kardeşlerden Bahar, Instagram hesabından direk dansı yaptığı anların videosunu paylaştı. Bahar paylaştığı video ile yine çok konuşulacağa benziyor.

20.03.2018Magazin
Nihal Candan kimdir, kaç yaşında

Nihal Candan kimdir, kaç yaşında?

İşte Benim Stilim ile adını duyuran Nihal Candan, yepyeni bir projeyle ekranlara döndü. En son Survivor yarışmasında mücadele eden Nihal Candan, Kanal D ekranlarının yeni yarışma programı Alışveriş Melekleri’nde yer alacak. Peki katıldığı yarışma programlarıyla tanınan Nihal Candan kimdir, kaç yaşında?

13.11.2017Televizyon
Güldür Güldür Showun yeni oyuncusu Aslı İnandık kimdir

Güldür Güldür Show'un yeni oyuncusu Aslı İnandık kimdir?

Güldür Güldür Show’un yeni sezon isimlerinden biri de Aslı İnandık oldu. Yaptığı taklitlerle sosyal medyada defomen olan Aslı Inandık, Güldür Güldür’de canlardığı Bahar Candan tiplemesiyle büyük beğeni kazandı .Peki Aslı İnandık kimdir?

19.10.2017Televizyon
Her şey geçmişte kaldı

Her şey geçmişte kaldı!

Oyuncu Aslı Enver, Eser Yenenler'i sosyal medyadan yeniden takip etmeye başladı

27.08.2017Magazin
Beklenen haber geldi Murat Boz ve Aslı Enver...

Beklenen haber geldi! Murat Boz ve Aslı Enver...

'Kardeşim Benim' setinde aşk yaşamaya başlayan Aslı Enver ve Murat Boz ilişkilerini resmiyete taşıma kararı aldı.

17.08.2017Magazin
Aybüke Kemiyeva kimdir

Aybüke Kemiyeva kimdir?

Aybüke Kemiyeva, Bahar Candan ile ilgili iddialarıyla gündeme geldi. 'İşte Benim Stilim' yarışmacılarından Aybüke Kemiyeva, Bahar Candan’ın kendisine şiddet uyguladığını iddia etti. Peki Aybüke Kemiyeva kimdir?

14.08.2017Magazin
Bahar Candan hakkında şok iddia Arkadaşını mı dövdü

Bahar Candan hakkında şok iddia! Arkadaşını mı dövdü?

Bahar Candan yeni bir iddiayla gündeme geldi. İddialara göre; Tv8'deki 'İşte Benim Stilim' yarışmacılarından Bahar Candan ile Aybüke Kemiyeva karakolluk oldu. Olayın ardından telefonunu da kapatan Bahar Candan kayıplara karıştı.

14.08.2017Magazin
Artık evde parti yok

Artık evde parti yok

Eser Yenenler’in evindeki partinin haber olmasından sonra yollarını ayıran Murat Boz ve Aslı Enver, barıştı. İkili önceki gün Emirgan’daki Gizli Kalsın adlı mekandaydı.

4.07.2017Magazin
Bahar Candan kimdir, kaç yaşında Bahar Candanın babası kim

Bahar Candan kimdir, kaç yaşında? Bahar Candan'ın babası kim?

Bahar Candan'ın açıklamaları sosyal medyaya damga vurdu. Eser Yenenler'in evinde katıldığı partinin ardından gündemi meşgul eden Bahar Candan, ailesi, Instagram paylaşımları ve özel hayatıyla ilgili dikkat çeken bilgiler paylaştı. Instagram fenomeninin özellikle babasına yönelik açıklamaları merak uyandırdı. Peki, Bahar Candan kimdir, kaç yaşında? Bahar Candan'ın babası kim?

2.07.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

La havle!

Sabrım zorlandı.

18.05.2021

Ne dersiniz aşkolar?

Bahar Candan haklı, o olmasaydı Türkiye çok sıkıcı bir yer olurdu.

17.05.2021

Oynayan kaşlar, gülüp üzülebilen bir surat

Burcu Biricik’i bu kadar “biricik” kılan ne? Bence güzel görüneceğim diye diğer oyuncular gibi estetik yaptırmaması. Rolünün gereğini, bakışlarını mimiklerini suratına yansıtabilmesi. Tıpkı özlediğimiz Yeşilçam oyuncularındaki gibi.

4.05.2021

Hülya neden böyle Hülya derdini söyle

“Masumiyet” dizisinde Hülya Avşar’a öyle bir filtre yapılmış ki kadının burnu bile yok. Herkesin dikkatini çekmiş, TT oldu. Eğer bu istek ekipten gelmişse o kolay: Bir dahaki bölüm kaldırırsın filtreyi, olur biter. Ama bu talep Hülya Avşar’dan geliyorsa o fena işte. Zamansız bir kadının zamanla kavgası gibi.

2.04.2021

Türkiye Büyük Kafayı Hafiften Kırmışlar (TBKHK) Sözlüğü

Onları neden sevdiğimiz malum: Yüzde 99.9 tıpkı bizim gibiler.

15.01.2018

2017 model açık hava tımarhanesi: TÜRKİYE

Aşk, acı, açlık, şaşaa, kavga, ayrılık, skandal, cinayet... Ne ararsan var! Böylesini ünlü senarist Ece Yörenç bile tahayyül edemezdi. Seneye yayılmış şekilde, küçük dozlar halinde aldığımız için; yavaş yavaş haşlanan kurbağa misali, totalde neye maruz kaldığımızın farkında değiliz. Hafızanızı yoklasanız, Türkiye aslında 2017 model açık hava tımarhanesiydi. Neyse ki her güzel Türk filmi gibi mutlu sonla bitti. Bitti mi?

28.12.2017