MENÜ

Plates Hareketleri

Plates Hareketleri ile ilgili tüm haberleri, son dakika Plates Hareketleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Plates Hareketleri haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 11 Plates Hareketleri haberi bulunmuştur.

Plates Hareketleri Haberleri

Kaslarınızın Ömrünü Uzatmak İçin Bunları Yapın

Kaslarınızın Ömrünü Uzatmak İçin Bunları Yapın

Soğuk havalar kireçlenen eklemleri sertleştiriyor, kışın; boyun, bel, kalça, diz ve ayak bileği ağrıları artıyor. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. M. Yavuz Çırpıcı, kas ve eklemlerinizin ömrünü uzatmanın yollarını sizler için anlattı...

Handeye dokundum, taş gibi

Hande'ye dokundum, taş gibi

Ebru Şallı'dan şoke eden açıklama: Türkiye'nin en güzel vücudu Hande Ataizi'nde. Kalçaları ve bacakları kaslı. Dokundum taş gibi!

11.01.2010Gündem
Hande taş gibi

Hande taş gibi

Ebru Şallı: Türkiye'nin en güzel vücudu Hande Ataizi'nde:Kalçaları ve bacakları kaslı. Dokundum taş gibi

10.01.2010Gündem
Evde spor nasıl yapılır

Evde spor nasıl yapılır?

Havanın sıcak olduğu günlerde sabah kahvaltıdan önce deniz kenarında kısa süreli koşular, akşam yemekten sonra sindirmek için yapılan yürüyüşler yağmurlu ve soğuk havaların etkisini gösterdiği kış günlerinde pek mümkün olmuyor.

10.12.2009Kelebek

Yazar Sonuçları

Kışın spor yaparken bunlara dikkat edin

Kış aylarında spor, ister istemez ev, salon gibi kapalı mekanlarda yapılıyor. Dikkat edilmesi gereken kuralların başında, herkesin kendine uygun sporu seçmesi geliyor. Ayrıca ağır efor gerektiren ve kalbi yoran sporlardan uzak durulmalı. Beslenme ve uyku düzeni de önemli.

21.11.2010