MENÜ

Kainat Güzeli

Kainat Güzeli ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kainat Güzeli haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kainat Güzeli haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 382 Kainat Güzeli haberi bulunmuştur.

Kainat Güzeli Haberleri

Güzeller çok yoruldu

Güzeller çok yoruldu

2002 Kainat Güzeli Yarışması bu akşam Puerto Rico'da yapılıyor. Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen birbirinden güzel kızlar, Hato Rey'deki Roberto Clemente Coliseum'da yapılacak olan yarışmanın hazırlıklarını sürdürüyor. Bir yandan heyecan, bir yandan yoğun çalışmalar derken güzeller epey yorgun düştü.

29.05.2002Spor Arena
En güzel Oksana

'En güzel' Oksana

Puerto Rico'da düzenlenen Kainat Güzeli yarışmasını 74 ülkenin adayını geride bırakan Rusya güzeli Oksana Fedorova kazandı.

30.05.2002Gündem
En güzel Oksana

En güzel Oksana

Puerto Rico'da düzenlenen Kainat Güzeli yarışmasını 74 ülkenin adayını geride bırakan Rusya güzeli Oksana Fedorova kazandı.Kainat Güzeli seçilen Fedorova'ya 250 bin dolar değerindeki pırlantalar ve incilerle süslü tacını ise geçen yılın Kainat Güzeli Puerto Ricolu Denise Quinnones taktı.

30.05.2002Gündem
Rus güzel tacını seksi sorular yüzünden atmış

Rus güzel tacını seksi sorular yüzünden atmış

Kainat güzelliği tacını bırakması spekülasyonlara yol açan Rus kraliçe Oksana Fedorova, ABD'de bir radyo programında kendisine cinsel içerikli sorular yöneltilmesi yüzünden ‘‘güzellik’’ işinden soğuduğunu söyledi.

30.09.2002Gündem
Marc Anthony nikáh tazeledi

Marc Anthony nikáh tazeledi

Ünlü şarkıcı Marc Anthony ayrı yaşadığı eşinin hasretine 5 ay dayanabildi. Şarkıcı, eski Kainat Güzeli Dayanara Torres ile önceki gün Porto Riko'nun başkenti San Juan'da nikah tazeledi.

8.12.2002Kelebek
‘Hülya Avşar’ marka zeytinyağı geliyor

‘Hülya Avşar’ marka zeytinyağı geliyor

Sanatçı Hülya Avşar, markalaştırdığı ismini, yeni yılda zeytinyağı ve sabuna da vermeye hazırlanıyor. Sanatçı, Hülya Avşar markası ile üreteceği zeytinyağını Türkiye dışına da ihraç etmek istiyor. Avşar, ayrıca yine kendi adını taşıyan markayla beyaz tişört üretmeye hazırlanıyor.

29.12.2002Ekonomi
Haftanın akla ziyan başlıkları

Haftanın akla ziyan başlıkları

Magazin ve diğer haberler: Tarkan’a niyet abisine kısmet – Pleyboy olma yolunda büyük çaba içine girdi – NEZle oldu – Asena Bach Bach – Arzu KANARdağ – Havanın ardı KARardı – Hücrelerinizi DEFNEtmeyin – Şoförleri var özel ama ruhları yok - Haftanın ayıbı (Ajda uğruna araba parasını bir gecede yedi) ve haftanın haber spotu (Nina Popeil, futbolcu İlhan Mansız’ın sevgilisiyle aynı adı taşıyordu)

9.02.2003Kelebek
El Turco ikinci tura kaldı

El Turco ikinci tura kaldı

Arjantin'de yapılan başkanlık seçimleri ikinci tura kaldı. 18 Mayıs'ta yapılacak seçimlerde önceki gün sandıklardan birinci sırada çıkan ‘‘El Turco’’ lakaplı Carlos Menem, kendisi gibi Peroncu partiden aday olan Nestor Kirchner'e karşı yarışacak.

28.04.2003Dünya
Kanada güzeline SARS testi

Kanada güzeline SARS testi

SARS hastalığının Batı'da en çok görüldüğü ülke olan Kanada'yı Kainat Güzeli yarışmasında temsil edecek olan Leanne Marie Cecile, yarışmanın yapılacağı Panama'nın başkentine indiğinde havaalanında SARS testinden geçmek zorunda kalacak.

14.05.2003Gündem

Yazar Sonuçları

Arjantin'de tek kişilik tango

DOĞRUSUNU isterseniz Arjantin Menem badiresini kıl payı atlattı.

17.05.2003