MENÜ

Kainat Güzeli

Kainat Güzeli ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kainat Güzeli haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kainat Güzeli haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 382 Kainat Güzeli haberi bulunmuştur.

Kainat Güzeli Haberleri

İçimizde düşman besliyoruz

İçimizde düşman besliyoruz

"Kainat Güzeli" yarışması nedeniyle Miami Beach'deyim. Muhabirler için kolay, aynı zamanda zevkli güzel kızların gösterilerini izlemek. Fazlaca uğraşmayı da gerektirmiyor. Kalacağım otelde kaydımı yapan görevliye öğle yemeğine gideceğim bir lokanta adresini soruyorum. Hemen yanıtlıyor: "Sola saparak yürüyün, ilk köşede."

11.12.2007Dünya
Bu kadarına da pes

Bu kadarına da pes !

Rekabetin böylesi görülmedi. Miss Universe güzellik yarışmasında ülkesini temsil etmeye hazırlanan Porto Rikolu genç kızın elbisesine ve makyaj malzemelerine karabiber spreyi sıkılınca bakın neler oldu.

27.11.2007Gündem
Beyazla mutluyuz

Beyaz'la mutluyuz

Selin Boronkay, Beyaz'la ilişkisi hakkında "Hem iş ortaklığımız hem de arkadaşlığımız sürüyor" dedi.

12.11.2007Kelebek
Benim sayemde piyasa bir adam kazandı

Benim sayemde piyasa bir adam kazandı

<1>Foto <1>galeri Tanıtıma katılan ünlü manken Ece Gürsel, ilginç açıklamalar yaptı.

9.11.2007Kelebek
Káinat güzelinden bikini şov

Káinat güzelinden bikini şov

Avustralya’nın Sydney kentinde düzenlenen Myer Moda Haftası’nın bu yılki en önemli konuğu 2004 yılında kainat güzeli seçilen Jennifer Hawkins oldu.

8.08.2007Gündem
Hürriyet Internet’in kraliçesi Jonaitis

Hürriyet Internet’in kraliçesi Jonaitis

Meksika’nın başkenti Mexico City’de yapılan Kainat Güzeli yarışmasında 76 ülkeden gelen güzeller arasından Japon güzeli Riyo Mori kraliçe tacının sahibi olurken Hürriyet okurlarının kalbini ise ikinci olan Venezüella güzeli Ly Jonaitis kazandı.

3.06.2007Kelebek
Siz kimi seçerdiniz

Siz kimi seçerdiniz

2007'nin Kainat Güzeli tacını giydi. Peki jüride siz olsaydınız 76 ülkenin güzeli arasından kimi seçerdiniz.

31.05.2007Gündem
Yarışmaya skandal karıştı

Yarışmaya skandal karıştı

Üstsüz yarışmacı, 'seks objesi değilim' tartışması.. İşte bu yılki Kainat Güzeli yarışmasına damgasını vuran skandallar. <1+>Galeri/ Kelebek

31.05.2007Gündem
Japon Kainat Güzeli

Japon Kainat Güzeli

Japon model Riyo Mori, Mexico City'de önceki gece düzenlenen 2007 Miss Universe yarışmasında kainatın en güzel kızı seçildi.

29.05.2007Gündem
Japon Mori kainat güzeli seçildi

Japon Mori kainat güzeli seçildi

Meksika'nın başkenti Mexico'da yapılan 2007 Kainat Güzeli yarışmasında Japon güzeli Riyo Mori kainat güzeli seçildi.

29.05.2007Dünya
Kare kare düşme anı

Kare kare düşme anı

Meksika'nın başkenti Mexico'ta yapılan 2007 Kainat Güzeli yarışmasında ABD güzeli Rachel Smith talihsiz anlar yaşadı.

29.05.2007Gündem
Kainat karnavalı

Kainat karnavalı

Mexico City'deki Kainat Güzeli Yarışması'na katılan güzeller karnaval havası estirdi.

22.05.2007Dünya
Tacı hangisi alacak

Tacı hangisi alacak

Meksika'da 28 Mayıs'ta yapılacak olan Kainat Güzeli yarışmasında mücedele edecek olan güzeller öyle ilginç giysilerle objektif karşısına çıktı ki..

21.05.2007Gündem
Fotoğraflarla kocama kalp krizi geçirtmeyin

Fotoğraflarla kocama kalp krizi geçirtmeyin

Arjantin’in 76 yaşındaki eski Devlet Başkanı Carlos Menem’in 41 yaşındaki eski kainat güzeli eşi Cecilia Bolocco, Miami’deki evinde bir erkekle üstsüz güneşlenirken yakalandı. Cecilia, fotoğrafların yayınlanmaması için "Kocama kalp krizi geçirtmeyin" diye dergiye baskı yaptı.

18.05.2007Dünya
Tacı hangisi alacak

Tacı hangisi alacak

Dünyanın dört bir yanından gelen birbirinden güzel kızlar Kainat Güzeli olmak için yarışıyor. <1>Foto-galeri

12.05.2007Gündem
Pasifikte güzel esinti

Pasifik'te güzel esinti

Pasifik'te iki ülkede birbirinden güzel kızlar taç giyme heyecanı içinde. Malezya'da Kainat Güzeli, Filipinler'de de Yeryüzü Güzeli seçilmek için genç kızlar birbirleriyle mücadele ediyor.

12.04.2007Dünya
Kainat Güzeli şiddet görecek

Kainat Güzeli şiddet görecek

Eski Kainat Güzeli Rai'nin cuma günü vizyona girecek filminde eşinden sürekli şiddet gören ve cinayet işleyen bir kadını canlandıracak.

11.04.2007Gündem
Kainat Güzeli şiddet görecek

Kainat Güzeli şiddet görecek

Eski Kainat Güzeli Rai'nin cuma günü vizyona girecek filminde eşinden sürekli şiddet gören ve cinayet işleyen bir kadını canlandıracak.

3.04.2007Spor Arena
Alkollü güzele ikinci şans

Alkollü güzele ikinci şans

Miss USA yarışması birincisi Tara Conner'ın küçük yaşta alkol ve uyuşturucu kullanmaya başladığı ortaya çıkınca, tacının geri alınması istendi.

20.12.2006Gündem
Kainat güzelinden Trumpa, “Yüzünüzü kara çıkarmayacağım”

Kainat güzelinden Trump'a, “Yüzünüzü kara çıkarmayacağım”

Kraliçe seçilmesinin ardından yaşadığı çalkantılı yaşam nedeniyle tacından olma olasılığı gündeme gelen 2006 yılı ABD Güzeli Tara Connor, kendisine ikinci bir şans verilmesinden memnun olduğunu belirterek, “Yüzünüzü kara çıkarmayacağım” dedi.

20.12.2006Gündem
Kraliçe Delila

Kraliçe Delila

Uluslararası moda televizyon kanalı Fashion TV’nin Antalya’da düzenlediği ve dünyanın en güzel mankeninin seçildiği "Miss Fashion TV Grand Final", önceki akşam yapıldı. Yarışmada, Bosna Hersekli Delila Softic birinci oldu.

10.12.2006Kelebek
Dünyanın en güzel mankeni: Delila Softic

Dünyanın en güzel mankeni: Delila Softic

Uluslararası moda televizyon kanalı Fashion Tv'nin Antalya'da düzenlediği ve dünyanın en güzel mankeninin seçildiği ‘Miss Fashion Tv Grand Final’ finalisti, Bosna Hersekli model Delila Softic oldu.

10.12.2006Gündem
Dünyanın en güzel mankeni seçildi

Dünyanın en güzel mankeni seçildi

Uluslararası moda televizyon kanalı Fashion TV, dün Antalya'da düzenlediği ve dünyanın en güzel mankeninin seçildiği ‘Miss Fashion Tv Grand Final’ finalisti, Bosna Hersekli model Delila Softic oldu.

9.12.2006Gündem
Tanıtıma 1.5 milyon dolar harcadı 4.3 milyon dolar ciroyu yakaladı

Tanıtıma 1.5 milyon dolar harcadı 4.3 milyon dolar ciroyu yakaladı

Tanıtım ve açılış kutlamaları için bugüne kadar 1.5 milyon dolar harcayan Harvey Nichols’ı 33 günde 150 binin üzerinde kişi ziyaret etti. Mağaza satış hedeflerinin yüzde 30 üstüne çıkarak 4.3 milyon dolar ciro yaptı. Mağazanın dün yapılan açılış partisi ise moda dünyasının önemli isimlerini ağırladı.

16.11.2006Ekonomi
Arjantinde başkanlığa soyunan El Turco hastaneye kaldırıldı

Arjantin'de başkanlığa soyunan 'El Turco' hastaneye kaldırıldı

Arjantin'de bir dönem devlet başkanlığı yapan ve 2007 yılında yapılacak seçimlerde yeniden aday olacak olan "El Turco" (Türk) lakaplı Carlos Menem, seçim çalışmaları sırasında hastanelik oldu. BBC Türkçe Servisi'nin haberine göre bir mitingde konuşan Menem, birden göğsünü tutarak yere yığıldı.

27.09.2006Dünya
Trumpın otelinde bir yıl

Trump'ın otelinde bir yıl

Kainat Güzeli seçilen Porto Rikolu güzel Zuleyka Rivera Mendoza, yarışmanın ertesi günü bir Kül Kedisi olarak uyandı.

25.07.2006Gündem
Kainatın en güzeli Zuleyka

Kainatın en güzeli Zuleyka

Bu yılın Kainat Güzeli, Porto Riko'dan çıktı. Zuleyka Rivera Mendoza, 86 güzel arasından sıyrılarak 250 bin dolarlık tacı giydi. Yarışmada ikinci Japonya, üçüncü ise İsviçre güzelleri oldu.

24.07.2006Spor Arena
Halkın oyları yetmedi

Halkın oyları yetmedi

Star TV'nin düzenlediği Miss Turkey 2006 yarışmasında ikinci seçilen 19 yaşındaki İzmir'li Ceyla Kirazlı, Los Angeles'te düzenlenen Miss Universe yarışmasında dereceye giremedi. Kainat Güzellik Yarışmasında kraliçelik ünvanını Porto Rico'dan Zuleyka Rivera Mondeza kazandı. Zuleyka Rivera, 86 güzel arasından sıyrılarak 250 bin dolarlık tacı giymeye hak kazandı.

23.07.2006Gündem
Altayın Venezuellalısı

Altay'ın Venezuellalısı

1.5 ay önce çıkardığı "Öyle Olsun" isimli albümünde yer alan "Evet" isimli şarkısına geçtiğimiz gün klip çeken Altay'a, Venezuella"lı Emmarys Pinto isimli güzel eşlik etti.

19.07.2006Kelebek
Irak güzeline ’kafir’ dediler taç ona kaldı

Irak güzeline ’kafir’ dediler taç ona kaldı

Irak’ın yeni güzellik kraliçesi Tamar Goregyan, aldığı tacı sadece dört gün tutabildi. "Kafir kraliçe" suçlamalarıyla aşırı dincilerin tehditlerine maruz kalan Goregyan, Irak tarihinin "en kısa süreli" güzellik kraliçesi oldu.

11.04.2006Dünya
Cavalli’nin gençlik iksiri bu lüks yat

Cavalli’nin gençlik iksiri bu lüks yat

Moda dünyasının devlerinden Roberto Cavalli’nin şu sıralar St. Tropez açıklarında demirli olan 40 metrelik yatı, herkesin dilinde... Her fırsatta sevgilisi Eva ile hiçbir lüksten kaçınılmayan bu muhteşem yata koşan 65 yaşındaki modacı, zamanının çoğunu denizlerde geçirmenin genç kalmasındaki en önemli faktör olduğunu söylüyor.

12.06.2005Kelebek
Aishwaryaya rol arkadaşı bulundu

Aishwarya'ya rol arkadaşı bulundu

Ünlü aktör Michael Douglas'a yeni filminde bir dünya güzeli eşlik edecek. Douglas, yapımcılığını ve başrolünü üstleneceği "Racing the Monsoon" adlı filmde 1994 kainat güzeli ve Hint sinemasının en ünlü yıldızı Aishwarya Rai ile kamera karşısına geçecek. Hollywood Reporter'ın haberine göre, Mumbai'de bulunan Michael Douglas, Hollywood-Bollywood ortak yapımı filminin müjdesini verdi.

26.01.2005Gündem

Yazar Sonuçları

Narin ziyaret

Sanat Galericileri Derneği tarafından düzenlenen, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Dream Design Factory’nin proje ortaklığını yaptığı Artİstanbul 2007 Sanat Günleri Sergisi önceki gün açıldı.

12.11.2007

Eğlenilecek kadınım

Emre Altuğ’un "Çağla eğlenilecek değil, evlenilecek kızdır" demesi üzerine Reha Muhtar Vatan’daki köşesinde bu ayrıma karşı çıktı.

1.06.2007

Káinat güzeli

DOĞRUSU bir bilim adamı olmak isterdim.

26.07.2006

1001 Sandviç’te öğle yemeği

Yazıişleri müdürü telefonda "Bavulunu hazırla, Miami’ye gidiyorsun. Kainat Güzeli Yarışması’nı takip edeceksin" deyince nabız atışlarım hızlandı. Heyecanım ses tonumda yankılanmasın diye kısaca "İlk uçakla yola çıkıyorum" diyorum.

8.07.2006

Firar eden tavuklar ve Ağca

Yemin ederim baygınlık geçireceğim. Şu aralar, iki mahlûkata karşı tavuk karasından mustarip ve İnönü modeli sağır olmak, onlara dair herhangi bir şey görmemek, bilmemek, duymamak istiyorum: Tavuk ve Mehmet Ali Ağca...

21.01.2006

Miami’de misafir ediyor

Seray Sever, bir hafta önce Miami’de yaşayan filmci Pamir Demirtaş’ın misafiri olarak Amerika’ya gitti.

24.01.2005