MENÜ

İntihar Etmek İstemiş

İntihar Etmek İstemiş ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İntihar Etmek İstemiş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 111 İntihar Etmek İstemiş haberi bulunmuştur.

İntihar Etmek İstemiş Haberleri

Eş ve gelin katili bekçi tutuklandı

Eş ve gelin katili bekçi tutuklandı

TEKİRDAĞ’ın Çerkezköy İlçesi'ne bağlı Karaağaç Beldesi’nde, sabah kahvaltısını geç hazırladıkları için kızdığı eşi ve gelinini beylik tabancasıyla vurarak öldüren emekli bekçi Tacettin Vural tutuklandı.

17.10.2008Gündem
Oynadığı kemeriyle az kalsın ölüyordu

Oynadığı kemeriyle az kalsın ölüyordu

Gaziantep'te oynarken kemeri boynuna dolanan 12 yaşındaki ilk öğretim öğrencisi yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor.

8.06.2009Gündem
Beyzayı boğup yakan zanlı intihar etmek istemiş

Beyza'yı boğup yakan zanlı intihar etmek istemiş

Konya'da 4 yaşındaki Beyza Çökekoğlu'nu boğarak öldürdüğü ve sobada yaktığı öne sürülen zanlının, cinayetten bir ay önce 3 yaşındaki kızının yetkililer tarafından alınarak dedesine verildiği bildirildi.

9.06.2009Gündem
İntihar girişiminden yeşil sahalara

İntihar girişiminden yeşil sahalara

İki yıl önce takımda forma şansı bulamadığı için intihara kalkışan Kastamonulu amatör futbolcu Mustafa Kartal, yeniden yeşil sahalara döndü.

12.10.2009Spor
Nişanlısından ayrılan asker intihara kalkıştı

Nişanlısından ayrılan asker intihara kalkıştı

Kahramanmaraş'ta vatani görevini yapan 20 yaşındaki Hasan Özkıvanç, nişanlısından ayrıldığı gerekçesiyle nöbet tuttuğu sırada tüfek ile kafasına ateş ederek intihar etmek istedi.

16.11.2010Gündem
Fatihte silah sesleri

Fatih'te silah sesleri

Valiliğe yaptığı yardım talebine olumsuz yanıt verilince, Emniyet Müdürlüğü önünde kurusıkı tabanca ile havaya ateş eden L.A. gözaltına alındı.

18.12.2012Gündem
Vahşetten sonra kaçan baba yakalandı

Vahşetten sonra kaçan baba yakalandı

İzmit’in Kuruçeşme semtinde kendilerinden yaklaşık bir hafta haber alınamayan anne ile biri 45 günlük bebek olan 3 çocuğun öldürüldüğünün önceki ortaya çıkmasının ardından, şüphelerin üzerinde toplandığı baba Ramazan Geniş Kuruçeşme Polis Karakolu yakınlarında gece yarısı yakalandı. Sorgusunda suçunu itiraf eden Ramazan Geniş'in anlattıkları polisi bile şoke etti. Bu arada katliam kurbanları toprağa verildi. Anne ile bebeği Aysime’nin cenazeleri bir tabuta, Gökdeniz ve Görkem kardeşlerin cenazeleri de bir başka tabuta kondu.

16.01.2013Gündem
Almanyada kreşte rehine davası...

Almanya'da 'kreşte rehine' davası...

Nisan ayında Köln'deki bir kreş müdürünü rehin alan ve polis operasyonuyla yakalanan Mehmet D.'nin yargılanmasına başladı. Adama kaçırma ve darp ile suçlanan sanık ilk duruşmada yaptıklarından dolayı özür dilerken, Fidye ile borcumu ödemek istiyordum. Bir an şeytana uydum dedi.

19.11.2013Gündem
İstanbulda bu sabah trafik felç oldu

İstanbul'da bu sabah trafik felç oldu

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne çıkan bir vatandaşın intihar girişiminde bulunması nedeniyle köprüde trafik durma noktasına geldi. İntihar etmek için köprüye çıkan vatandaş yaklaşık 3 saat süren çabalar sonucunda ikna edildi ama trafik yoğunluğu hala devam ediyor. Bu arada intihar girişiminde bulunan kişinin 3 gün önce FSM'de yine aynı eylemi gerçekleştirdiği ve 20 dakika boyunca ikna edilmek için uğraşıldığı ortaya çıktı.

11.04.2016Gündem

5.09.2000Gündem

5.09.2000Gündem

2.10.2000Gündem

2.10.2000Gündem

2.10.2000Gündem
Buda heykeli utancından yıkıldı

Buda heykeli utancından yıkıldı

Daha düne kadar pek çok kişinin haritadaki yerini göstermekte zorlanacağı Afganistan son aylarda dünya gündeminin ilk sırasında. İranlı yönetmen Mohsen Makhmalbaf, Kandahar adlı filminde bu ülkeden, haber bültenlerinde görünenden 'daha gerçek' insan öyküleri anlatıyor.

4.12.2001Gündem
Erkek jinekolog mesleki deformasyona uğrarsa

Erkek jinekolog mesleki deformasyona uğrarsa

Bir erkek jinekolog, kadın hastalarını muayene ederken kendi içinde neler yaşar? Çıplak kadın bedeniyle farklı bir atmosferde karşılaşmak, bir doktor olarak değil ama bir erkek olarak onu paradoksa sürükler mi?

22.12.2001Kelebek
Bakışlarımdan ve tipimden kaybediyorum

Bakışlarımdan ve tipimden kaybediyorum

Zaza Enden, 2.05cm. boyunda ve 120 kilo ağırlığında ‘‘enine boyuna’’ dediğimiz türden bir arkadaş. Kendisi Fenerbahçe basketbol takımının kaptanı olmasına rağmen, kamuoyunda ‘‘hadise adam’’ olarak tanınıyor.

31.08.2002Spor Arena
Her şey bitti hayat başladı

Her şey bitti hayat başladı

Binnur Semiz bir omurilik felçlisi. Altı yıl önce intihara teşebbüs edince, 28 yaşında sakat kalmış. Artık 'ikinci hayatını' yaşıyor. Geçmişi unutmasa da geleceğe ümitle bakıyor. Türkiye Sakatlar Derneği'nde (TSD) başkan yardımcısı olarak çalışıyor. Derneğin proje üretiminden sorumlu. Hazırladığı internet sitesi, içeriğiyle ve işlevselliğiyle benzer siteler içinde özel bir yere sahip.

8.02.2003Kelebek

Yazar Sonuçları

Saten bluzla omuz çantası kullanmayın

SATEN bluz giydiyseniz, sakın omuz çantası kullanmayın. Yoksa benim beyaz bluzumun başına geldiği gibi ikinci kez giydiğinizde delinebilir.

19.06.2007

SOSYAL MEDYA ÇILGINLIĞI

Sosyal medya yaşantımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Son 2 yıldır çiftlerin birbirlerinden en çok şikayet ettikleri konuların başında geliyor “ eve gelir gelmez elinde telefonu, saatlerce facebook’ta, instagram da sörf yapıyor” diyerek söylenen çiftlerin sayısı giderek artıyor.

23.05.2017

Karısına silikon göğüs isteyen mafya bülbülü

Amerikan Federal Tanık Koruma Programı'nın kurucusu Gerald Shur, gangster ve teröristlere yeni kimlik kazandırıp, banliyö hayatına asimile ederek geçirdiği 30 yıldan sonra emekli oldu ve anılarını yazdı.

2.03.2002

İntihar edeceğimi zannettiler

Bir gazete haberi deyip geçmeyin. O gün o haberi okuduğumda sarsıldım.

27.09.2002