GeriGündem Eş ve gelin katili bekçi tutuklandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eş ve gelin katili bekçi tutuklandı

TEKİRDAĞ’ın Çerkezköy İlçesi'ne bağlı Karaağaç Beldesi’nde, sabah kahvaltısını geç hazırladıkları için kızdığı eşi ve gelinini beylik tabancasıyla vurarak öldüren emekli bekçi Tacettin Vural tutuklandı.

Önceki gün meydana gelen olayda, Tacettin Vural kahvaltıyı geç hazırladıkları için eşi Makbule ile tartıştı. Eşi askerde olduğu için kayınpederi ve kayınvalidesi ile birlikte oturan Gözde Vural araya girerek tartışmayı sona erdirmeye çalıştı. Ancak sinirlerine hakim olamayan Vural, beylik silahını çekip eşi ve gelininin üzerlerine kurşun yağdırdı. Ağır yaralanan gelin Gözde Vural olay yerinde, Makbule Vural ise ambulansla hastaneye kaldırılırken yolda hayatını kaybetti.

İNTİHAR ETMEK İSTEMİŞ

Eşini ve gelinini öldüren Tacettin Vural İlçe Jandarma Komutanlığı’na giderek teslim oldu. Vural, jandarmadaki sorgusunun ardından Çerkezköy Adliyesi’ne getirildi. İfadesinde pişman olduğunu söyleyen Vural'ın, “Sabah kahvaltısı geç hazırlandığı için önce eşimle tartışmaya başladık. Daha sonra tartışma büyüyünce Gözde araya girmek istedi. Kavga etmeye başladığımızda ben de kendime hakim olamadım. Silahımla rast gele ateş ettim. Eşimi ve gelinimi kanlar içinde yerde görünce önce intihar etmek istedim. Ama yapamayınca jandarma ekiplerine teslim oldum” dedi.

Öte yandan, Tacettin ve Makbule Vural çiftinin Bursa'da askerlik yapan oğlunun, acı haberi alınca izinli olarak Çerkezköy’e geldiği bildirildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle