MENÜ

İntihar Etmek İstemiş

İntihar Etmek İstemiş ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İntihar Etmek İstemiş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 111 İntihar Etmek İstemiş haberi bulunmuştur.

İntihar Etmek İstemiş Haberleri

SGK Muğla İl Müdürüne silahlı saldırı

SGK Muğla İl Müdürü'ne silahlı saldırı

Sosyal Güvenlik Kurumu Muğla İl Müdürü Naci Şahin, bu sabah makamında 'SGK İl Müdürleri Aylık Toplantısı' sırasında uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybetti. Balıkesir İl Müdürü odadan kaçmayı başardı. 4 il müdürü uzun süre rehin tutuldu. Saldırgan elinde silahıyla kurumun penceresinden polisle pazarlık yaptı. Güvenlik güçlerinin ikna çabaları iki saat sonra sonuçlandı. Saldırganın asıl amacının 4 il müdürünü de öldürüp intihar etmek olduğu öğrenildi.

8.04.2011Gündem
O gömleği ben seçmedim

"O gömleği ben seçmedim"

Engin Altan Düzyatan'ın sunduğu "Canlı Para" yarışmasının önceki gece yayınlanan bölümünde sıradışı bir yarışmacı vardı. Gerek yarışırken kullandığı jestler ve gerekse mimikleriyle bir anda herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Üzerindeki bordo gömleği ve aksesuvarlarıyla dikkat çeken medikal direktör Kadir Tolga Gök.

27.12.2010Gündem
Soner’in dershane borcu yerde kalmadı

Soner’in dershane borcu yerde kalmadı

Dershane borcunu ödeyemeyen annesinin hapse girmesini gururuna yediremeyip canına kıyan Söner Semih Sipahi’ye ‘mutlu’ haber, delikanlı öldükten 3 gün sonra geldi. Milli Eğitim Müdürlüğü devreye girdi, dershane yönetimi borcu sildi. Acılı anne dün öğle saatlerinde serbest bırakıldı.

5.04.2010Gündem
İtirafçının yerini gizli tanıklar aldı

İtirafçının yerini gizli tanıklar aldı

28 Şubat’ın önemli mağdurlarından biri olan dönemin İçişleri Bakanı Meral Akşener, “Bugün yaşananları görünce 28 Şubat daha naif kaldı bile diyebilirim. Bugünkü hoyratlık kişileri intihara sürüklüyor” dedi.

TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Akşener, 28 Şubat’ı anlatırken, “O zaman itirafçılar vardı, şimdi gizli tanıklar. Gizli tanık ne derse doğru, sen git suçsuzluğunu ispatla” diyerek, şu değerlendirmeyi yaptı:

10.03.2010Gündem
Silahı aldım dereye attım

Silahı aldım dereye attım

Kadıköy, Fikirtepe’de, erkek arkadaşı Tahsin Özcan’ın (22) ölümüyle ilgili tutuklanan M.M.İ.’nin (17) savcılık ifadesi kafa karıştırdı.

4.02.2010Gündem
SORU VE CEVAPLAR 99

SORU VE CEVAPLAR 99

NPİSTANBUL Hastanesi ve Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi'nden 33 uzman tüm psikoloji ve nöroloji konusundaki sorularınızı cevaplandırıyor!...

2.04.2008Sağlık
Bir erkek hayırdan anlamalı

Bir erkek 'hayır'dan anlamalı

Parti üst düzey yöneticisi tarafından taciz edilen Türk vekil "bir erkeğin 'hayır'dan anlaması gerektiğini söyledi.

27.12.2007Dünya
Her yüz, boğazımda bir düğüm oldu

Her yüz, boğazımda bir düğüm oldu

Kilise kayıtlarına göre sadece 1244 kişi kaldılar. Türkiye’nin Rumları onlar. Tedirginler. Dini bayramları, ayinleri, törenleri olay oluyor. Hayatları sürekli gözlem altında... Daha bir-iki hafta önce, her yıl olduğu gibi geleneklerine göre ocak ayının soğuğuna aldırmadan suya atlayıp Haliç’in dibinden haç çıkarırken etrafları teknelerle çevrilip, ülkücülerce sözde protesto edilen vatandaşlarımız.

29.01.2005Gündem
Medyadan : MUHTELİF

Medyadan : MUHTELİF

Bush’un gözünü bürüyen kan – Hastaneye sandviçi nasıl sokmuş – Şok’un zâârif sakso esprisi – Milletvekilleri ne iş yapar – Biz bıldırcın mıyız yahu – Türkler dünyaya nasıl insanlık derse vermiş – Santim hesabıyla kitap tanımını – Erdoğan, imam, cemaat – Toplu Konut İdaresi ahır da yapsın – Bozkurt işaretine kardeş geldi – Müşerref ılımlı İslam adımları atıyormuş – Le Pen’in bizden fena halde gö(z)ü korkmuş...vs alıntılar

23.01.2005Kelebek
Filistinde Suha Arafat krizi

Filistin'de Suha Arafat krizi

Yaser Arafat'ın eşi Suha, Filistinli liderleri kocası ölmeden yerine geçmeye çalışmakla suçlayınca Filistin yönetimi karıştı.

8.11.2004Dünya
Polislik hayallerini o gereksiz kavga bitirdi

Polislik hayallerini o gereksiz kavga bitirdi

İntihar etme kararıyla sakin bir köşe aramaya başladı. Ayaklarını sürükleyerek bilinçsizce dolaşırken cep telefonu çaldı. Arayan ağabeyi Fethi idi. Uzun bir konuşmadan sonra Toygar’ı, ikna etti.

19.09.2004Kelebek
AKP’liden ‘tuhaf’ örnek

AKP’liden ‘tuhaf’ örnek

Yargıtay-MİT-Çakıcı üçgeninde gelişen skandala iktidar partisi AKP’den ilk ciddi tepki, Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat’tan geldi. Fırat, Yargıtay Başkanı Eraslan Özkaya’nın bu durumda ne yapması gerektiğine ilişkin sorumuz üzerine, akçalı bir konuda halkının güvenine ihanet ettiği gerekçesiyle intihar eden yüksek bir İngiliz yargıcın öyküsünü şöyle anlattı:

23.08.2004Kelebek
Her şey bitti hayat başladı

Her şey bitti hayat başladı

Binnur Semiz bir omurilik felçlisi. Altı yıl önce intihara teşebbüs edince, 28 yaşında sakat kalmış. Artık 'ikinci hayatını' yaşıyor. Geçmişi unutmasa da geleceğe ümitle bakıyor. Türkiye Sakatlar Derneği'nde (TSD) başkan yardımcısı olarak çalışıyor. Derneğin proje üretiminden sorumlu. Hazırladığı internet sitesi, içeriğiyle ve işlevselliğiyle benzer siteler içinde özel bir yere sahip.

8.02.2003Kelebek
Bakışlarımdan ve tipimden kaybediyorum

Bakışlarımdan ve tipimden kaybediyorum

Zaza Enden, 2.05cm. boyunda ve 120 kilo ağırlığında ‘‘enine boyuna’’ dediğimiz türden bir arkadaş. Kendisi Fenerbahçe basketbol takımının kaptanı olmasına rağmen, kamuoyunda ‘‘hadise adam’’ olarak tanınıyor.

31.08.2002Spor Arena
Erkek jinekolog mesleki deformasyona uğrarsa

Erkek jinekolog mesleki deformasyona uğrarsa

Bir erkek jinekolog, kadın hastalarını muayene ederken kendi içinde neler yaşar? Çıplak kadın bedeniyle farklı bir atmosferde karşılaşmak, bir doktor olarak değil ama bir erkek olarak onu paradoksa sürükler mi?

22.12.2001Kelebek
Buda heykeli utancından yıkıldı

Buda heykeli utancından yıkıldı

Daha düne kadar pek çok kişinin haritadaki yerini göstermekte zorlanacağı Afganistan son aylarda dünya gündeminin ilk sırasında. İranlı yönetmen Mohsen Makhmalbaf, Kandahar adlı filminde bu ülkeden, haber bültenlerinde görünenden 'daha gerçek' insan öyküleri anlatıyor.

4.12.2001Gündem

2.10.2000Gündem

Yazar Sonuçları

Hayattan kaçmak için uzun yıllar okudum

Galatasaray Lisesi, Boğaziçi Üniversitesi, London School of Economics, Berkeley, Brown, Princeton, Stanford, Georgia Technology ve Koç Üniversitesi...Bütün bu eğitim kurumlarından geçmiş bir adam...Kiminde öğrenci, kiminde doktora yapıyor, kiminde hoca!

19.11.2011

Şair Nilgün Marmara’yı Ergenekon mu öldürdü

Kültür-sanat çevrelerinin gündeminde şair Nilgün Marmara’nın ölümü var. İntihar ettiği biliniyordu. Şair Lale Müldür arkadaşının öldürüldüğünü iddia etti. Dönem siyasetine uygun olarak da kayınpeder General’e dikkat çekti! Yani bu ölümde “Ergenekon-Balyoz parmağı” vardı! Peki, işin aslı ne? Gelin size bu ölümün buluşturduğu manik-depresif şair kadınların hikâyesini yazayım...

29.01.2011

Yetiş Ayşe…

Yine bir sürü derdimiz, çaresizliklerimiz, aradığımız cevaplar var… Bir kısmı aşağıda, buyurun…

3.05.2010

Demek ki pop star yarışmaları kötü değilmiş!

Popstar yarışmalarını yerden yere vuranlar, neden bu yarışmalardan isim çıkmıyor diye eleştirenlerin Barış Akarsu’nun ölümünden çıkaracağı dersler var.

10.07.2007

Sadıkoğlu: Dubaililerin 28 milyon dolar borcu var

GEÇEN cuma günü bu sütunlarda yer alan "Sadıkoğlu’nun yarım bıraktığı Şeyh Maktum’un yatı bitmiş" yazım üzerine dün Kahraman Sadıkoğlu aradı.

20.03.2006

Hitler'in intihar ettiği yere mağaza

DAMAT-Tween markalarının yaratıcısı Orka Group'un Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Almanya'nın başkenti Berlin'in Kudamm bölgesinin ana caddesinin en işlek köşesinde durdu.

19.12.2003

Büyük şefi intihara sürükleyen şapka ve yıldızlar nasıl veriliyor

Fransa'nın ünlü şeflerinden Bernard Loiseau (Türkçede 'Bernar Luazo' diye okunuyor), geçtiğimiz Salı günü intihar etti!

2.03.2003

İntihar edeceğimi zannettiler

Bir gazete haberi deyip geçmeyin. O gün o haberi okuduğumda sarsıldım.

27.09.2002

Karısına silikon göğüs isteyen mafya bülbülü

Amerikan Federal Tanık Koruma Programı'nın kurucusu Gerald Shur, gangster ve teröristlere yeni kimlik kazandırıp, banliyö hayatına asimile ederek geçirdiği 30 yıldan sonra emekli oldu ve anılarını yazdı.

2.03.2002