MENÜ

Hangi Ay Hangi Burç

Hangi Ay Hangi Burç ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hangi Ay Hangi Burç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 131 Hangi Ay Hangi Burç haberi bulunmuştur.

Hangi Ay Hangi Burç Haberleri

Hangi Ay Hangi Burç

Hangi Ay Hangi Burç?

Hangi ay, hangi burca denk geliyor? Doğduğunuz ayı bulun, burcunuzu öğrenin...

23.09.2019Astro Gündem
Yay Burcu 2019 Yıllık Burç Yorumu

Yay Burcu 2019 Yıllık Burç Yorumu

Yay burcu 2019 yıllık burç yorumlarını okudunuz mu? Uzman Astrolog Aygül Aydın yay burcunun 2019 yıllık burç yorumlarını açıkladı!

25.12.2018Astro Gündem
Başak Burcu 2019 Yıllık Burç Yorumu

Başak Burcu 2019 Yıllık Burç Yorumu

Başak burcu 2019 yıllık burç yorumlarını okudunuz mu? Uzman Astrolog Aygül Aydın başak burcunun 2019 yıllık burç yorumlarını açıkladı!

21.12.2018Astro Gündem
Venüs Gerilemesi Başlıyor 8 Yıllık Hesap Kapatılıyor...

Venüs Gerilemesi Başlıyor! 8 Yıllık Hesap Kapatılıyor...

5 Ekim günü 10° Akrep burcunda gerilemeye başlayacak Venüs, 17 Kasım günü 25° Terazi burcunda son bulacak. Etkileri 23 Kasım tarihine kadar tam anlamıyla sürecek. Venüs, Güneş sisteminde, Güneş’e uzaklık bakımından ikinci sıradaki, sıcaklık bakımından da birinci sıradaki gezegendir. Uzman Astrolog Venüs gerilemesini anlattı...

1.10.2018Astro Gündem
Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos ayı burç yorumunuzu okudunuz mu? Uzman Astrolog Aygül Aydın'dan haftalık burç yorumunuzu okuyun...

1.08.2018Astro Gündem
Uranüs Boğa Burcuna Geçiyor

Uranüs Boğa Burcuna Geçiyor!

Akılda bir sürü soru? Bizi çok mu sarsacak? Kötü mü olacak iyi mi olacak? Hangi burç ne kadar etkilenecek? gibi soruları çoğaltmamız mümkündür. Öncelikle sizlere şunları söylemeliyim: İyi ya da kötü göreceli bir kavramdır. Aynı güzel ve çirkin gibi... Bana sorarsanız değişim her zaman güzel bir şeydir.Ama söz konusu boğalar ise bunun hiç de öyle olamayacağını söyleyebilirim. Gökyüzünün en önemli etkinliklerinden biri bu ay içinde gerçekleşiyor. Değişim ve özgürlükler gezegeni Uranüs, değişimi hiç sevmeyen boğa burcu ile biraz tehdit ediliyor olabilir. Ama hemen panik yok. Konuyu anlamaya çalışalım.

7.05.2018Astro Gündem
Mart Ayı Burç Yorumları

Mart Ayı Burç Yorumları!

Mart ayı burç yorumunuzu okudunuz mu? Bu ay burcunuzu neler bekliyor? Mart ayı burç yorumlarınızı Uzman Astrolog Aygül Aydın'dan öğrenin! İşte aşktan işe, sağlıktan kariyere astrolojik burç yorumlarınız..

28.02.2018Astro Gündem
2018 Yıllık Burç Yorumlarınız

2018 Yıllık Burç Yorumlarınız!

2018 yıllık burç yorumlarınız... 2018 yılında burcunuzu neler bekliyor? Astrolog Aygül Aydın, aşktan kariyere, sağlıktan paraya kadar 2018'de burcunuzu nelerin beklediğini anlattı. İşte 2018 Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu, Balık burcu yıllık burç yorumları!

28.12.2017Astro Gündem
‘Korkunç olaylar sırasında tanıyoruz kendimizi’

‘Korkunç olaylar sırasında tanıyoruz kendimizi’

Doğu Yücel’in yeni romanı ‘Kimdir Bu Mitat Karaman?’ bir adamın nevrozundan apartman ahalisine, oradan da yurt sathına yayılan bir trajikomedi. Aynı zamanda bir kara roman parodisi. Gelecekte ‘Post 15 Temmuz romanları’ araştırması yapanlar muhtemelen önce Mitat’a ve onun çok tuhaf soruşturmasına rastlayacaklar. Okurken çok zevk aldım ama itiraf edeyim, Mitat’ı sevsem mi dövsem mi bilemedim... Sonunda okur olmanın verdiği yetkiye dayanarak romancıyı gözaltına aldım ve sorularımı sıraladım...

10.11.2017Kitap Sanat
Hangi burca hangi renk kıyafetler şans getiriyor

Hangi burca hangi renk kıyafetler şans getiriyor?

Her burcu temsil eden bir renk var. Peki, sizin renginiz hangisi? İşte burcunuza göre kıyafetlerinizde tercih edebileceğiniz renkler...

5.01.2017Stil
Astroloji Festivali Geliyor

Astroloji Festivali Geliyor!

Dünyanın ve Türkiye’nin ilk Astroloji Festivali “ASTROFUN FEST” 25-26-27 Kasım tarihlerinde Uniq İstanbul’da Gerçekleştiriliyor.

14.11.2016Astro Gündem
Balık burcunda Ay tutulmasının Türkiye ve burçlara etkileri (16 Eylül 2016)

Balık burcunda Ay tutulmasının Türkiye ve burçlara etkileri (16 Eylül 2016)

Bu gece saat 22:05’te Balık burcunda bir ay tutulması yaşayacağız. Antik çağlardan bugüne tutulmalar insanlarda korku ve endişe yaratmış ve insanoğlu tutulma ile nasıl başa çıkacağının yollarını aramıştır. Klasik astrolojiye göre tutulmalar, hayatlarımızı derinden etkileyecek önemli olaylara işaret eder. İnsanoğlu değişimden korktuğu için de tutulmalar ona bilinmez ve korkutucu gelmiştir. Oysa ay tutulması yeni bir şeyin başlangıcı veya bize artık yük olan, geride bırakmamız gereken şeylere veda etme zamanı olabilir.

16.09.2016Hayat
AKREP BURCUNDA DOLUNAY HAFTASI

AKREP BURCUNDA DOLUNAY HAFTASI

Dolunay zamanları sonlanma ve sonuçlanma enerjileri içerir.

18.04.2016Burçlar
Sevgilinizi kırmadan ilişkinizi nasıl sürdürürsünüz

Sevgilinizi kırmadan ilişkinizi nasıl sürdürürsünüz?

Astrolog Zeynep Değirmencioğlu, günümüzün çabuk tükenen aşklarından hareketle ‘Eros’un Okları’ isimli bir kitap yazdı. Yazarla ‘Hangi burç nasıl sever’ sorusuna yanıt veren kitabını konuştuk.

1.04.2016Keyif
2016 yılında burçları neler bekliyor

2016 yılında burçları neler bekliyor?

Koca bir yılı ardımızda bıraktık... İyisiyle kötüsüyle geçen 2015 yılının ardından, yeni umutlarla 2016'ya "merhaba" diyeceğiz. Yeni yıla girmeden, bizleri nelerin beklediğini öğrenmeye ve astrolojiden rehberlik almaya ne dersiniz? "2016 yılında burçları neler bekliyor?" sorusuna bu yazıyla cevap bulmaya çalıştık. 2016 astroloji yorumunuzu okurken, yükselen burcunuza da göz atmayı unutmayın. Mutlu yıllar!

17.12.2015Hayat
Akrep burcunda yenileyici Ay

Akrep burcunda yenileyici Ay!

Gökyüzündeki bu kadar olumlu etkinin altında oluşuyor olması bugün meydana gelen Yeni Ay’ı daha özel kılıyor. Akrep burcundaki yeni ay, her zamankinden daha faydalı, daha kalıcı, daha derin veya daha etkili yenilikler veya yeni başlangıçlar yapmamızı sağlayabilir. Bu hafta, hepimizin, kendi burcuna göre farklı alanlarda atacağımız yeni adımlar ilerleyen zamanlarda hayatlarımızda derin etkiler yapabilir. Hangi burcu hangi alanda etkilediğini burç yorumlarınızda tek tek bulabilirsiniz.

11.11.2015Avrupa
Günlük burç yorumlarınız neler - 13 Ekim 2015

Günlük burç yorumlarınız neler? - 13 Ekim 2015

13 Ekim 2015 Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları.

13.10.2015Gündem
Ünlü astrolog Susan Millerdan ay sonu değerlendirmesi

Ünlü astrolog Susan Miller'dan ay sonu değerlendirmesi

Zorlu sayılabilecek bir Eylül ayını geride bırakmak üzereyiz. Susan Miller, uzun zamandır yaşadığımız bu çetrefilli dönemi Merkür gerilemesine bağlıyor ama içimize de su serpiyor: 'Korkmayın, az kaldı!'

23.09.2015Hayat

Yazar Sonuçları

Ay Burcu Nedir? Ay Burçlarının Anlamları Nelerdir?

Doğum haritanızda Ay burcunuzun konumlandığı ev ve burç sizlerin duygusal tepkileriniz hakkında neler söylediğinizi bulmanıza yardımcı olur. Ay burcu bir şekilde alışkanlıklarınızı ortaya sunar. Annenizle, genel olarak kadınlarla ve çocuklarınızla ilişkilerinizi açıklar. Ay’ın konumlandığı ev, duygularınızı en güçlü ifade ettiğiniz yaşam alanınızı gösterebilir. Duygusal ilişkilerde nelerden kaçınıyorsunuz ya da içinizdeki sebepsiz huysuzluk nereden geliyor? Bunlara cevap bulabilirsiniz. Hatta hayatınıza almak istediğiniz kişinin ay burcunu öğrenirseniz onun hakkında oldukça önemli bilgiler edinebilirsiniz.

24.01.2019

2019 yeniden doğuş vaat ediyor

Dünyaca ünlü astrolog Gahl Sasson, geçen hafta yeni kitabı “2019 Astrolojisi-İçindeki Çocuğu Doğurmak”ın tanıtımı için Türkiye’ye geldi. Sasson’un kitabını imzaladığı ve yıldız haritasına göre 2019 ajandasını yorumladığı buluşma 29 Kasım’da gerçekleşti. Şimdi sırada 6 Aralık tarihinde Elif Mirza ve Aslı Ekşioğlu’nun ortak girişimiyle kapılarını açan CODE86’da düzenlenecek “ilişkiler atölyesi” var. Merakla beklediğim o atölye öncesinde kendisiyle bir araya geldim; gökyüzü bize ne gibi sürprizler hazırlıyor, Dolunay’ın üzerimizdeki etkileri, 2019’da burçları bekleyen olaylar, aklıma ne takıldıysa sordum. Şahsen gardımı aldım, artık yeni yıla hazırım.

4.12.2018

Gerginlik yok!

Venüs 6 Ekim’den 16 Kasım’a kadar gerilemesi, burçları para ve ilişkiler konusunda etkiliyor.

29.09.2018

Beren Saat ikiz bebek annesi olabilir

Yeni yıldan hepimizin farklı beklentileri var. Hayaller sınırsız... Peki gökyüzü bizim için neler hazırlıyor? Dünyayı, Türkiye’yi ve bizleri neler bekliyor? Bu yanıtları almak ve merakımı gidermek için Astrolog Zeynep Turan ile buluştum, ekonomiden ünlülere, aklıma gelen her şeyi sordum. İşte enine boyuna 2018 analizi...

1.01.2018

Canım Hiç Öpmiim Çok Aşığım

Deniz GÖKSon günlerde bir yağmurlu fırtınalı, bir güneşli olup bipolarmış gibi davranan ama bu sefer sıcacık, güneşli ve pırıl pırıl olmaya and içmiş bir havaya uyanmıştım. Yataktan adeta bir piyemses gibi kalktım ve mis gibi havayı içime çekmek için camı açtım.

11.06.2017

Başkalarının acılarını önemsemeyenlerden rahatsız olun.

Yepyeni bir gün yepyeni umutlar ve koskoca haftanın ortasından merhaba diyoruz. Ben yazıyorum diye mi bu kadar hızlı geçiyor günler yoksa size de öyle geliyor mu? Bir bakalım detaylarına o zaman.

30.05.2017

Gökyüzü burçlarınıza 6 Mart 2017 için ne diyor?

Sık sık Tekrar edin. Hayat Acil bir durum değildir.

6.03.2017

Bellboyluktan işadamlığına

BAYRAMLIK Sıradışı’nın bugünkü konuğu Mehmet Benlioğlu, henüz 16 yaşında iş hayatına atılmış bir iş insanı.

15.09.2016

Siz kendinizi ne sanıyordunuz?

Sahi siz kendinizi ne sanıyordunuz?Yani hangi burç?Benim gibi kova mısınız? Yalan o yalan, siz direkt oğlak burcusunuz.

13.09.2016

Jüpiter, Terazi burcuna geçiyor ve şans dağıtıyor

Sabah saatlerini olumlu değerlendirebiliriz. Genel anlamda gergin etkileri olan bir günde olmamız, stres yaratabilecek olayları, meydan okumaları, ufak tefek kazaları, sakarlıkları, tartışmaları ya da saldırgan tutumları akla getiriyor.

8.09.2016

Yanıltıcı durumlara ve kişilere dikkat!

Bu hafta Güneş ve Venüs, Neptün ve Satürn’le sert açı yapıyor ve bu olumsuz görünüme 5 Haziran’da İkizler burcunda meydana gelecek Yeni Ay da eşlik ediyor.

29.05.2016

2016’da yay burcunu neler bekliyor

Yay burcunda doğanları 2016 yılı boyunca neler bekliyor? Aşk, iş ve sosyal hayatlarında ne gibi gelişmeler olacak? Dikkatli olmaları gereken dönemler hangileri? Hepsi bu yazıda...

21.12.2015

Akrep burcunda yenileyici Ay!

Gökyüzündeki bu kadar olumlu etkinin altında oluşuyor olması bugün meydana gelen Yeni Ay’ı daha özel kılıyor. Akrep burcundaki yeni ay, her zamankinden daha faydalı, daha kalıcı, daha derin veya daha etkili yenilikler yapmamızı sağlayabilir.

10.11.2015

KADERİMİZ 4 GEZEGENDE

O, sosyal medyanın fenomen astrologlarından. Takipçileri, neredeyse onun burç yorumlarına bakmadan sokağa adım atmıyor.

31.10.2015

Tam bir püsküllü bela olan kanlı ay tutulması bizi savaşa sürükleyebilir

“Merkür geri gidiyor, elektronik aletlerde sorunlar çıkabilir.” “Aman sakın o imzayı atma, çünkü ay boşlukta.” “Bir işe başlayacaksan yeni ayda başla.” Bu cümleler artık neredeyse günlük hayatımızın bir parçası haline geldi.

27.09.2015

Başak burçlarının şansı dönüyor!

Bolluk bereket ve şans gezegeni Jüpiter geçtiğimiz yaz aylarından beri bir yıl boyunca Aslan burçlarına şans taşıyordu.

8.08.2015

2015 burç yorumları: Kova

Kova burcunda doğanları 2015 yılı boyunca neler bekliyor? Aşk, iş ve sosyal hayatlarında ne gibi gelişmeler olacak? Dikkatli olmaları gereken dönemler hangileri? Hepsi bu yazıda...

23.12.2014

2015 burç yorumları

Yay burcunda doğanları 2015 yılı boyunca neler bekliyor? Aşk, iş ve sosyal hayatlarında ne gibi gelişmeler olacak? Dikkatli olmaları gereken dönemler hangileri? Hepsi bu yazıda...

21.12.2014