MENÜ

Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak

Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak ile ilgili tüm haberleri, son dakika Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 661 Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak haberi bulunmuştur.

Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak Haberleri

Türkiye’nin en güzel trekking parkurları

Türkiye’nin en güzel trekking parkurları

Trekking, son zamanlarda çok duyulan bir kelime. Sağlığı yerinde olan her yaştan insanın rahatlıkla yapabileceği bir spor. İngilizce sözlükte ‘Uzun ve zorlu bir yolculuk’ olarak tarif edilmiş. Ben doğa yürüyüşü demeyi tercih ediyorum. Çok zorlu olabileceği gibi son derece basit parkurlarda da yapılabilecek ve tamamen doğada gerçekleştirilebilecek bir aktivite.

15.05.2005Seyahat
Bulutları Takdir Etme Derneği

Bulutları Takdir Etme Derneği

’Hey, güneş faşistleri! Açık hava bağımlıları! Size sesleniyoruz. Bundan böyle bulutları kötülemenize izin vermeyeceğiz. Biz bulutların dünya üstündeki savunucularıyız..." Güne bu sözlerle başlayan, pencereden dışarı baktığında ya da meteorolojik tahminleri dinlediğinde çoğunluğun aksine tepki veren, yani örneğin TV’deki hava durumu haritasında küçük bulutları gördüğünde zafer dansı yapan bir derneğin üyeleri onlar.

22.04.2006Kelebek
Barışla, pergelle olmaz

Barışla, pergelle olmaz

CHP lideri Deniz Baykal, parti Genel Merkezi’nde kahvaltılı bir sohbette Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök ile Ankara Temsilcisi Enis Berberoğlu’nun sorularını yanıtladı.

8.08.2006Gündem
Papanın ziyareti sembolizm ve tehlike dolu

Papa'nın ziyareti sembolizm ve tehlike dolu

Papa 16’ncı Benedikt'in yarın başlayacak Türkiye ziyaretini bin yabancı gazeteci izleyecek. Papa'nın Türkiye ziyareti öncesinde İstanbul'da Saadet Partisi tarafından "Papa Gelme" sloganıyla gerçekleştirilen protesto mitingi dünya basınında geniş yer buldu. Gazeteler, Papa'nın Türkiye ziyareti hakkında çeşitli yorumlar yaptılar.

27.11.2006Dünya
Babacan: Türkiye, iç reformlar için AByi bekleyemez

Babacan: Türkiye, iç reformlar için AB'yi bekleyemez

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Türkiye'nin iç reformları uygulamak için AB'deki formal süreci bekleyecek vakti olmadığını söyledi.

16.04.2007Dünya
Enflasyon bıçak sırtında Merkez Bankası faiz arttırabilir

Enflasyon bıçak sırtında Merkez Bankası faiz arttırabilir

Galatasaray Üniversitesi Ekonomi Bölümü Başkanı Prof. Dr. Seyfettin Gürsel, enflasyonda kritik bir sürece girildiğini belirterek Merkez Bankası'nın faiz arttıracağını düşünüyor.

23.04.2007Gündem
2 günde Türkiye’de 1 yılda satılan lastikten fazlasını harcıyorlar

2 günde Türkiye’de 1 yılda satılan lastikten fazlasını harcıyorlar

Duyduğumda kulaklarıma inanamadım. Dünyanın en çok takip edilen organizasyonlarından biri olan SüperBike’da bir yarışta tüm yarışçılar için yaklaşık 6 bin lastik harcanıyormuş. Bir yarış haftasında 6 bin lastik! Türkiye’de bir yılda satılan toplam motosiklet lastiği sayısından daha çok bu rakam.

1.05.2007Kelebek
Gül: Cumhurbaşkanını halk seçmeli

Gül: Cumhurbaşkanını halk seçmeli

AKP'nin Cumhurbaşkanı adayı Abdullah Gül, "hemen seçim yapılmalı ve cumhurbaşkanını halk seçmeli" dedi.

1.05.2007Gündem
Erdoğanın konuşmasının tam metni

Erdoğan'ın konuşmasının tam metni

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Türkiye Cumhuriyetinin 100. yıl vizyonunun, AK Parti iktidarının ikame ettiği bu demokratik istikrar zemininde berraklaştığını” ifade ederek, “Bu berrak tablonun lekelenmesine izin vermeden, demokrasimizi gölgelemeden, bütün tartışmalara son verecek ve sözü milletimize bırakacak bir karara vardık” dedi.

2.05.2007Gündem
Muhteşem İtalyan düğünü

Muhteşem İtalyan düğünü

Ünlü şarkıcı Rod Stewart ve Penny Lancaster, sekiz yıllık birlikteliğin ardından İtalya-Portofino’da muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdiler. Penny, HELLO! için verdiği çok özel röportajda, "Bu bir peri masalından bile daha güzel" dedi ve ekledi: "Evliliğin eşitliğe ihtiyacı yok. Her durumda her şeye sahibiz. Bir pasta üzerinde dans ediyor gibiyiz."

2.08.2007Kelebek
Fenerbahçe maçında elimizden geleni yapacağız

'Fenerbahçe maçında elimizden geleni yapacağız'

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, “Sivasspor olarak Fenerbahçe Stadı'nda kendi taraftarımızın yüzünü güldürecek bir sonuç almak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız” dedi.

21.08.2007Spor Arena
Ziya Doğan: Trabzonspor dünya devi değil

Ziya Doğan: Trabzonspor dünya devi değil

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında kendisine ve takıma yönelik eleştirileri cevapladı.

11.10.2007Futbol

Yazar Sonuçları

DABBAWALLAH konusuna giriş 1

Dünyanın şu anda benim bulunduğum tarafında yaşarken, diğer tarafında asla bilemeyeceğin şeylere tanık oluyorsun.

8.04.2005

‘Gülümseyiniz Vize’desiniz’

VİZE 11 bin nüfusu ile tipik bir ‘taşra’, hemen hiç bozulmamış. Geçmişi ‘tarih’ dolu Kırklareli’ne bağlı bir ilçe; arkasını ünlü Istranca Dağları’na dayamış.

13.06.2005

İsteyen magazin malzemesi olur İsteyen gizli köşesinde kafa dinler

Bir aydır küfemde yazılmayı bekleyen iki yazı var. Araya hayat girdi, ölüm girdi, bir türlü yazamadım.

8.07.2005

Paris, hem Kıbrıs hem AB’yi satıyor

Başbakan Villepin iç politika zoruyla yaptığı açıklamayla, Türkiye kadar Kıbrıs’ı ve AB’yi de çok güç duruma soktu. Bu çıkmazdan nasıl kurtulacağını da kimseler bilmiyor.

16.08.2005

Kırılsın ellerim

Sizin için bazen kendimi feda ediyorum, kıymetimi bilin. Nalan’ın yeni albümü çıkmış. Erol Köse yapımıdır, en azından dinlenebilir falan diye aldım.

25.08.2005

AB’de bundan sonrası daha kolay

Ne çabuk geçti değil mi? Daha dün Mayıs ayına girmiştik. Göz açıp kapayana kadar Eylül’ü bulduk. Yine bir gün bakacağız ki, Mayıs gelivermiş.

2.09.2005

İki arada bir derede kaldım

Bazı okurlarım niye köşenizde bizim e-postalarımıza yer vermiyorsunuz diye yakınıyor. Ama yer verdiğimde de bazıları ‘Biz sizi okumak istiyoruz’ diyor.

29.09.2005

Marmara ve Ege riskli

Cumartesi günü Ege ve Marmara’nın batısı üzerinden Türkiye’ye girecek yağışlar pazar günü orta ve batı bölgelere sarkacağa benziyor.

29.09.2005

’Kampanya sevgili’den ayrıldım

Sabah uyandım, zır telefon. Pek kıymetli kız arkadaşlarımdan biri, acil durum tonunda konuşuyor: "Hafta sonu Paris’e gelmek ister misin?".

9.02.2006

Yeryüzündeki en duygusal millet Türkler

Floris Ansingh, Karayipler’de büyümüş bir Hollandalı. Kaderi öyle belirlenmiş, bütün dünyayı gezmek zorunda kalmış. 35 yıl Shell’de çalışmış, 4 yılı Türkiye’de olmak üzere.

1.04.2006

Ben Ali'yim ya! Sabancı sadece soyadım

İnsanda bıraktığı ilk izlenim: Sıfır kompleks. "Ne kadar mütevazısınız" dersen kızabilir bile. "Asıl olması gereken budur, tevazudur.

27.05.2006

Seyrek denilen bir yer; 21 yılda 22 bin konut...

EGE'nin konut devi Ege Koop gerçekleştirmiş bunu, İzmir'in dört bir yanında ürettiği konutlarda 100 bin kişi yaşıyor bugün.

5.06.2006

Sıcaklar yaklaşıyor

Yağmurlar bitti. Güneş bulutların arasından kendini gösteriyor. Ayın 25’inden itibaren sıcaklık yükselecek, yurdun tamamında etkili olacak.

20.07.2006

Tatile çıkabilir miyim?

Okurlarımdan bir iki ricam var. Bana izin verir misiniz? Bir kaç haftalığına, dinlenmek, yüzmek ve ailemle vakit geçirmek istiyorum. Gezeceğim, dolaşacağım ve gördüklerimi sizinle paylaşacağım. Yakında yeniden kucaklaşmak üzere...

28.07.2006

Ferrari’sini satmak isteyenlere

Geçen hafta Amara Dolce Vita’dan İzmir’e doğru sahil şeridinden yola çıkmıştık. Bu hafta aynı yoldan devam ediyoruz. Bu sahil yolunu çok seviyorum, araba kullanması çok keyifli.

4.08.2006

Antalya’yı Yılmaz Erdoğan açacak, Cem Yılmaz kapatacak

Bu yıl 43’üncüsü düzenlenecek Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin açılışı ve kapanışı iki ünlü şovmenimize teslim.

7.08.2006

26 Ağustos'un anlamı

BUGÜN 26 Ağustos, Afyon Dumlupınar'daki 'Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nin (Büyük Taarruz) yıldönümüdür.

25.08.2006

Fransız Sokağı’nın durumu

Malum yasa tasarısı Fransa Meclisi’nde onaylandıktan sonra neler olup bitiyor diye Beyoğlu’ndaki Cezayir Sokağı’na "yapılan" meşhur Fransız Sokağı’na gittim.

15.10.2006

Adatepe ve kutsal zeytin/zeytinyağı

"SİZ kimsiniz?"

"Garibanız, açız" dedi.

18.12.2006

Cinlerle yolculuk

Pazar günü havaalanında tam 5 saat bekleyip, cinlerle yolculuğa çıktım.

12.02.2007

Zarar mı, kâr mı?

OKURUMUZ Rıfat Bey, 'ince' bir hesap yapıyor:

Şükrü Kızılot Hocamız, "30 yılın en iyi bütçesi" ilan edilen bütçenin hayal bütçesi olduğunu, gerçekleri yansıtmadığını ne güzel anlattı. Ziraat Bankası da her yıl kendini birinci ilan etmekten bıkmadı.

23.02.2007

Büyük buluşmaya davetlisiniz

Başlangıçta birdim. Malumunuz, oğlum Emre Berent’in dünyaya gelişiyle iki olduk, derken üç, beş, yedi, on, elli, yüz, bin ve bugün 70 bin...

3.05.2007
Yaz geldi aman dikkat

Yaz geldi aman dikkat

Yaşam standartlarımız hangi seviyede olursa olsun yaz aylarında mutlaka seyahat ederiz. Yazlıkları olanlar yazlığına, olmayanlar yaylaya, şehirde kalanlar da sahillere doğru akın, akın yolculuk yapmaya başlayacaktır bu günlerde.

29.05.2007

Mehmet mutlaka alınmalı

BU sezon transfer dönemi diğer sezonlara oranla daha hareketli geçiyor. Özellikle Fenerbahçe ve Galatasaray’ın kadrolarında büyük bir değişime gittikleri göze çarpıyor. Beşiktaş ise biraz daha yavaş davranmakla birlikte önemli oyuncuları kadrosuna katma çabası içinde.

23.06.2007

CIA bağlantısı PKK’ya soruyor

DURUM şu: Türkiye Cumhuriyeti Devleti son olarak PKK baskınıyla 15 şehit daha vermiş. Kamuoyunda ve devlette Kuzey Irak’a kapsamlı bir harekát yaparak oradaki PKK kamplarını imha etmek isteği son aşamaya gelmiş. Ancak eğer harekát olursa Türk birliklerinin orada uzun süre kalması ihtimali var.

14.10.2007