MENÜ

Dolunayın Etkileri

Dolunayın Etkileri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dolunayın Etkileri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 28 Dolunayın Etkileri haberi bulunmuştur.

Dolunayın Etkileri Haberleri

Boğa Dolunayının Burçlara Etkileri

Boğa Dolunayının Burçlara Etkileri

Bugün gündemimiz yine yoğun. Astroloji camiasında sert rüzgarlar eserken bir de Boğa burcunda bir dolunay gerçekleşecek saat 16:44 civarlarında... Gelin bu dolunayın etkileri Uzman Astrolog Aygül Aydın'dan dinleyelim...

12.11.2019Astro Gündem
Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül Ayı Burç Yorumları

Uzman Astrolog Aygül Aydın'dan, nam-ı diğer Astromatik'ten Eylül ayı burç yorumunuzu okudunuz mu? Aylık burç yorumlarını sizin için derledik...

29.08.2018Astro Gündem
Bu Hafta Meydana Gelen Dolunayın Etkileri

Bu Hafta Meydana Gelen Dolunayın Etkileri

Bu hafta meydana gelen dolunayın detaylı yorumlarını Uzman Astrolog Niobe Aslı Temel yazıyor! Bakın dolunay hangi burçta ve kimleri tam olarak etkisi altına alacak?

22.02.2016Astro Gündem
Bize hiç bu kadar yakın olmamıştı

Bize hiç bu kadar yakın olmamıştı

Dünya’ya uzaklığı, yörüngesinin durumuna göre en fazla 406 bin km olan uydumuz Ay, Dünya’ya en yakın konumunda. Dünya’ya 359 bin km uzaklıktaki Ay’ın bu konumunun insanlar üzerinde değişik etkileri olduğu, örneğin dolunayın uykuyu bozduğu ileri sürüldü. Ay, bir daha ancak 21 Haziran 2016 tarihinde Dünya’ya bu kadar yakın olacak.

23.06.2005Gündem
Bize hiç bu kadar yakın olmamıştı

Bize hiç bu kadar yakın olmamıştı

Dünya’ya uzaklığı en fazla 406 bin km olan Ay, şu an Dünya'ya en yakın konumunda ve sadece 359 bin km uzaklıkta. Bu konum insanlar üzerinde değişik etkiler yaratıyor.

23.06.2005Gündem
7 Aralık Yay Burcunda Yeni Ay Gerçekleşti İşte Etkileri...

7 Aralık Yay Burcunda Yeni Ay Gerçekleşti! İşte Etkileri...

Yine geldik bir gökyüzü etkinliğine daha diyebilirsiniz. Evet, bitmiyordu ve bitmeyecekti çünkü dünya dönüyordu ve yaşam bizim dışımızda da asla durmayıp akıp gidiyordu. Astrolog Aygül Aydın 7 Aralık Yay burcunda gerçekleşen yeni ayın etkilerini açıkladı.

4.12.2018Astro Gündem
Boğa Burcunda Dolunay İşte Burçlara Etkileri...

Boğa Burcunda Dolunay! İşte Burçlara Etkileri...

24 Ekim saat 19:45 sıralarında önümüzdeki altı ay üzerimizde taşıyabileceğimiz konuları ve olayları getirecek bir dolunay gerçekleşecek.

23.10.2018Astro Gündem
Dolunay Koç Burcunda

Dolunay Koç Burcunda!

5 Ekim 2017 Perşembe günü dolunay Koç burcunda gerçekleşecek. Bu dolunay Ekim ayını ve sonrasını güçlü bir dönüşüme itecek nitelikte olacak.

5.10.2017Astro Gündem
Koç Dolunayı burçları nasıl etkileyecek (16 Ekim)

Koç Dolunay'ı burçları nasıl etkileyecek? (16 Ekim)

16 Ekim'de Uranüs'ün başrolde olduğu Koç burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Dolunay'ın gökyüzü haritasına baktığımızda Merkür ve Mars'ın gergin açısı ikili ilişkilerde, aşk hayatmızda çıkabilecek tartışma ve ayrılıklara dikkat çekiyor. Peki Tarot kartları Dolunay hakkında neler gösteriyor? İşte dolunayın burçlara etkileri

16.10.2016Astroloji
AKREP BURCUNDA DOLUNAY HAFTASI

AKREP BURCUNDA DOLUNAY HAFTASI

Dolunay zamanları sonlanma ve sonuçlanma enerjileri içerir.

18.04.2016Burçlar
Terazi Burcunda Ay Tutulması Ve Dolunay

Terazi Burcunda Ay Tutulması Ve Dolunay

Uzman Astrolog Niobe yazıyor! Terazi burcunda ay tutulması ve dolunay meydana geliyor. İlişkilerde ve işbirliklerinde kritik bir süreç olabilir...

20.03.2016Astro Gündem
Mavi Ay burçları nasıl etkileyecek

Mavi Ay burçları nasıl etkileyecek?

Mavi Ay'da neler olacak? Dolunay hangi burçları nasıl etkileyecek? Yüzyılda 5 kez meydana gelen doğa olayı Mavi Ay’ı bu gece gerçekleşiyor. 'Mavi Ay' en son 2012 yılının Ağustos ayında gözlemlenmişti. Ay'ın Dünya'ya yakın olan bu güçlü mavi yansımasının bizi hangi alanlarda ve hangi konularda uyarıcı olduğunu burçlara göre gözden geçirelim.

31.07.2015Kelebek
Dolunayın pozitif etkisi hâlâ üzerinizde

Dolunayın pozitif etkisi hâlâ üzerinizde

Dünyanın 1 numaralı astroluğu Susan Miller burç yorumlarıyla her hafta Hürriyet Cumartesi’de.

4.09.2012Gündem
2011’de sizi neler bekliyor

2011’de sizi neler bekliyor

2011 burç yorumlarında bugün sıra Terazi ve Akrep burçlarında...

24.12.2010Gündem
ASTROLOJİ NEDİR

ASTROLOJİ NEDİR

Bugün en çok tartışılan konuların arasında, Astroloji vardır ve en çok sorulan soru da, bu işin nereden çıktığı veya nasıl başladığıdır; Hemen herkes, yapılan astrolojik yorumların kaynağını merak etmektedir ve işin en ilginç yanı da yorumların insanlarla olan uyumluluğudur.

3.03.2008Astroloji

Yazar Sonuçları

Dolunayın etkileri sürüyor

Öğleye kadar olan saatler olumlu ve keyifli olsa da, dün detaylı şekilde ele aldığım dolunayın etkileri bugün dahil önümüzdeki dört gün boyunca etkili.

2.06.2015

7 Aralık Yay burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Doğruları korumaktan korkmayınız

Yine geldik bir gökyüzü etkinliğine daha diyebilirsiniz. Evet, bitmiyordu ve bitmeyecekti çünkü dünya dönüyordu ve yaşam bizim dışımızda da asla durmayıp akıp gidiyordu.

7.12.2018

Boğa burcunda 'dolunay' gerçekleşiyor şaşırmaya hazır mısınız?

24 Ekim saat 19:45 sıralarında önümüzdeki altı ay üzerimizde taşıyabileceğimiz konuları ve olayları getirecek bir dolunay gerçekleşecek.

23.10.2018

Koç Burcunda Dolunay. ‘’Bilinçaltı, kendine inanmayanlar için uğraşma zahmetine girmez.’’

5 Ekim 2017 Perşembe günü dolunay Koç burcunda gerçekleşecek. Bu dolunay Ekim ayını ve sonrasını güçlü bir dönüşüme itecek nitelikte olacak. Bu dolunay önümüzdeki iki hafta içinde duygularımızı ortaya koymak adına önemli bir tema oluşturacağa benziyor. Koç burcundaki bu dolunay, bir Venüs Mars kavuşumu sonrasında oluşuyor. Bu tutkuyu, agresifliği ve yoğunluğu artıracaktır.

4.10.2017

Romantizm ön planda

Aslan burcuna geçen Ay ne kadar paraya ihtiyacımız olduğu, bütçemiz ve finansal gelişmeler ve alışverişler üzerine yoğunlaşabileceğimiz bir günde olduğumuza işaret ediyor.

12.01.2017

Yengeç burcunda dolunay!

Hızlı gelişmelere ve beklenmedik durumlara açık iki haftalık süreçteyiz.

9.01.2017

Akrep burcunda dolunay

Dolunay zamanları sonlanma ve sonuçlanma enerjileri içerir.

17.04.2016

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor

Sevgili dostlar, burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzun yorumlarını öncelikli olarak okumalısınız. Hepinize keyifli Pazarlar, sağlık ve sevgi ile kalın...

21.02.2016

Ay büyürken uyuyamam

Ayın dolunay, yarım ay ya da hilal halinin sağlığımız, özellikle de uykumuz ve psikolojimiz üzerinde bir etkisi var mı? Ay tutulması dönemlerinde televizyon ekranlarında boy gösteren astroloji uzmanlarının söylediklerinin tıbbi olarak herhangi bir anlamı olabilir mi? İşte cevabı...

17.04.2014

Terazi burcu ve aşk

Terazi burcu insanları sevmeyi ve sevilmeyi istedikleri için sürekli, kendini tamamlayacak bir eş veya arkadaş arayışındadır.

24.09.2007