MENÜ

Devran Çağlar Kimdir

Devran Çağlar Kimdir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Devran Çağlar Kimdir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6 Devran Çağlar Kimdir haberi bulunmuştur.

Devran Çağlar Kimdir Haberleri

Devran Çağlar kimdir, kaç yaşındaydı

Devran Çağlar kimdir, kaç yaşındaydı?

80'li yıllarda fantezi türünde şarkıları ile popüler olan Devran Çağlar, Maltepe’de yaşadığı rezidansta ölü bulundu. Devran Çağlar’ın vefat haberi sahne alacağı mekanın sahibinden geldi. İşte, Devran Çağlar’ın hayatına ilişkin bilgiler ve ölümüyle ilgili ayrıntılar…

16.08.2019Magazin
Devran Çağlar kimdir Devran Çağlar kaç yaşında ve nereliydi

Devran Çağlar kimdir? Devran Çağlar kaç yaşında ve nereliydi?

80'li ve 90'lı yılların ünlü arabesk şarkıcısı Devran Çağlar’ın ölüm haberi magazin basınına bomba gibi düştü. Seslendirdiği şarkılarla adından bir dönem oldukça söz ettiren Devran Çağlar, uzun süredir gözlerden uzak bir hayat sürüyordu. Peki, Devran Çağlar kimdir?

15.08.2019Magazin
Devran Çağlar hayatını kaybetti

Devran Çağlar hayatını kaybetti

Arabesk şarkıcısı Devran Çağlar (56), dün Maltepe’de yaşadığı rezidansta ölü bulundu.

15.08.2019Magazin
Devran Çağların son halini görenler tanıyamıyor

Devran Çağlar'ın son halini görenler tanıyamıyor

Kısa bir süre önce öldü iddialarıyla gündeme gelen Devran Çağlar, yıllar sonra ortaya çıktı. 90'lı yılların ünlü arabesk şarkıcısı Devran Çağlar’ın son halini görenler tanımakta güçlük çekiyor. Peki, yaşamını Almanya’da sürdüren Devran Çağlar kimdir?

11.05.2018Magazin
Devran Çağlar kimdir Elinden Geleni Ardına Koyma şarkısının sözü

Devran Çağlar kimdir? Elinden Geleni Ardına Koyma şarkısının sözü

Devran Çağlar kimdir sorusu yüzlerce kişi tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan isimlerin başında yer almaya başladı. Güçlü yorumu ve çıkarttığı albümlerle akıllara kazınan Devran Çağlar'ın 'Elinden Geleni Ardına Koyma' adlı şarkısının sözleri merak ediliyor. Peki, Devran Çağlar kimdir?

19.02.2018Televizyon
 Devran Çağlar öldü iddiaları sosyal medyaya damga vurdu - Devran Çağlar konuştu

' Devran Çağlar öldü' iddiaları sosyal medyaya damga vurdu - Devran Çağlar konuştu

Devran Çağlar'ın öldüğü iddiaları sosyal medyaya damga vurdu. Sosyal medyada sık sık vefat haberleri vermesiyle tanınan şarkıcı Onur Akay'ın twitter hesabından atılan bir 'Devran Çağlar hayatını kaybetti' mesajı paylaşıldı. Ancak Onur Akay, kendisinin böyle bir haber paylaşmadığını, twitter hesabının hacklendiğini söyledi.

23.03.2017Magazin