MENÜ

Bershka

Bershka ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bershka haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 59 Bershka haberi bulunmuştur.

Bershka İspanya merkezli hazır giyim ve aksesuar markası. Inditex bünyesinde 1998 yılı Nisan ayında hedef kitlesi gençler olarak hayata geçti. 31 Temmuz 2012 itibarı ile Türkiye'de 27 olmak üzere, toplamda 64 ülkede 910 mağazası vardır.

Devamı...

Bershka Haberleri

Ekonomi kulisleri bu iddiayı konuşuyordu... Zaradan yanıt geldi

Ekonomi kulisleri bu iddiayı konuşuyordu... Zara'dan yanıt geldi

1998’den beri Türkiye’de Inditex Grup bünyesinde faaliyet gösteren Zara için Habertürk yazarı Fatih Altaylı, “Türkiye’den çıkıyor” iddiasında bulundu. Konuyla ilgili olarak ulaştığımız Inditex Grup yöneticileri ise “Bu konu hakkında yorum yapmak istemiyoruz” açıklamasında bulundu. Sektör temsilcileri, markanın yatırımlarına devam ettiğine dikkat çekiyor. Zara'nın bağlı olduğu Inditex Grup adına yapılan açıklamada ise, Türkiye'den çıkıyor yönündeki iddialar yalanlandı. Açıklamada "Mağaza kapatmıyoruz aksine yeni mağazalar açıyoruz” denildi.

17.1.2018Ekonomi
Nereye ne giymeli

Nereye ne giymeli?

Yeni yılı nasıl ve nerede karşılayacağınız biliyorsunuz. Ama ne giyeceksiniz, kararsızsınız. Panik yok: Son dakikacılar için kombin önerileri karşınızda... İşte farklı etkinlikler için alternatifler.

29.12.2017Hürriyet Cumartesi
Kış=Kazak

Kış=Kazak

Aralık ayına girmemize rağmen hava durumu bahar tadında gidip gelse de kabul edelim, kış kapımızda. Kazak alışverişi için daha uygun bir dönem olamaz. “Hangi desen, nasıl bir model, ne renk” diyorsanız sezon modasını yakalayan bu kazaklara bir göz atın.

8.12.2017Hürriyet Cumartesi
Stil yazarlarımız Ece Sükan, Başak Dizer Tatlıtuğ ve Aslı Barış seçti: 10 adımda işlem tamam

Stil yazarlarımız Ece Sükan, Başak Dizer Tatlıtuğ ve Aslı Barış seçti: 10 adımda işlem tamam

Alışverişe çıkıp dolabını kış modasına uydurmak isteyenlere dev hizmet: Sezon trendlerini kısa yoldan yakalamanızı sağlayacak 10 kilit parçayı belirledik. Üstelik servet de ödemeyeceksiniz...

1.12.2017Hürriyet Cumartesi
Ünlü mağazaya karşı icra işlemi başlattılar...

Ünlü mağazaya karşı icra işlemi başlattılar...

DİSK Tekstil İşçileri Sendikası Merter Şube Başkanı Asalettin Aslanoğlu, Bravo hazır giyim fabrikasının iflas etmesinin ardından kıdem tazminatlarını alamayan 151 işçi için Zara'ya icra işlemi başlattıklarını açıkladı. Hurriyet.com.tr'ye konuşan Aslanoğlu, icraya konu alacak tutarının 3 milyon 200 bin TL seviyesinde olduğunu açıkladı.

8.11.2017Ekonomi
Yeni sezonun şifreleri

Yeni sezonun şifreleri

Şimdi alın, tüm sezon giyin. Sonbahar trendlerini en kolay yoldan yakalayabileceğiniz modeller burada...

8.9.2017Hürriyet Cumartesi
Rönesans Gayrimenkul bu yıl da yatırımlarına devam edecek

Rönesans Gayrimenkul bu yıl da yatırımlarına devam edecek

YEDİ farklı ilde hayata geçirdiği 8 alışveriş merkezinde 1150’den fazla perakendeciye ev sahipliği yapan Rönesans Gayrimenkul Yatırım Türkiye’de perakende sektörüyle AVM yatırımcılarının beraber hareket ettiği sürece birbirini büyüteceğine inanıyor.

13.1.2017Ankara
Aradığınız mağazaya şu an ulaşılamıyor

Aradığınız mağazaya şu an ulaşılamıyor

Türkiye’nin alışveriş kaleleri Nişantaşı ve Bağdat Caddesi düşüyor mu? Vitrinlerde sezon trendi, dev puntolarla ‘Kiralık’ yazısı... İşte modanın kalbinin attığı caddelerde son durum...

1.10.2016Hayat
Dünya devi Zaradan yeni hamle

Dünya devi Zara'dan yeni hamle

İspanyol giyim firması Zara, Türkiye'de 5 Ekim'den itibaren online satışa başlıyor.

24.9.2016Ekonomi
Zaranın patronu İspanyol Ortega şimdilik dünyanın en zengini

Zara'nın patronu İspanyol Ortega şimdilik dünyanın en zengini

Amerikan ekonomi dergisi Forbes'un gerçek zamanlı servet takibi endeksine göre, dünyanın en zengini koltuğuna, Zara'nın da sahibi olan İspanyol tekstil devi Inditex'in patronu Amancio Ortega oturdu.

23.10.2015Ekonomi
Optimum Yeni Yüzüyle Ziyaretçileriyle Buluşacak

Optimum Yeni Yüzüyle Ziyaretçileriyle Buluşacak

OPTİMUM OUTLET, YENİ VE RENGARENK KONSEPTİYLE ZİYARETÇİLERİNİ KARŞILIYOR.

4.9.2015Adana
Ankamall, Yenilenen Yüzü İle Başkentlilerin Karşısına Çıkıyor

Ankamall, Yenilenen Yüzü İle Başkentlilerin Karşısına Çıkıyor

YENİLENEN ANKAMALL İLE ANKARA’DA; TÜKETİMDE KALİTE VE ÇEŞİTLİLİĞİN FARKLI YAŞAMSAL İHTİYAÇLARLA BİR ARADA SUNULDUĞU; BİREYSEL, SOSYAL VE KÜLTÜREL BOYUTLARI ZENGİN, ENERJİSİ YÜKSEK VE RAFİNE YAŞAMA ALANLARI TEMELİNDE YENİ BİR YAŞAM TARZI DOĞUYOR.

14.4.2015Ankara
Frankfurt’ta düş, Madrid’de aşk

Frankfurt’ta düş, Madrid’de aşk

Yeni kelimeler öğrenmekte her zaman fayda var. Apfelwein, churro, sopa de ajo… Avrupa’nın gözde şehirleri Frankfurt ve Madrid’de hem bu kelimelerin karşılığını bulabilir hem de unutulmaz bir hafta sonu yaşayabilirsiniz.

21.2.2014Seyahat
İspanyol lüksü Türkiye’ye uymadı

İspanyol lüksü Türkiye’ye uymadı

ZARA’nın sahibi İspanyol Inditex grubunun ‘demokratikleşmiş lüks’ vurgusuyla 2008 yılında yarattığı Uterqüe markası, 2010 yılında girdiği Türkiye’ye 3 yıl dayanabildi. Nişantaşı ve Akmerkez’de iki mağaza açan marka, tası tarağı toplayıp ülkeyi terk ediyor.

6.12.2013Ekonomi
Eroğlu Holding, 2014’te yatırım atağına kalkıyor

Eroğlu Holding, 2014’te yatırım atağına kalkıyor

37 ülkede 750 mağazayla faaliyet gösteren 1 milyar dolar cirolu Eroğlu Holding, 2014 yılında ana faaliyet alanı olan tekstilin dışında gayrimenkul ve enerjide yatırım atağına kalkacak.

28.11.2013Ekonomi
Zaranın patronu hayatını kaybetti

Zara'nın patronu hayatını kaybetti

Zara'nın patronu ve kurucusu Rosalia Mera hayatını kaybetti. Kurduğu Inditex firmasını 21 milyar dolar ciroya ulaştıran Mera kızıyla tatildeyken beyin kanamasından öldü.

16.8.2013Ekonomi
Uzakdoğu bu iki markayı uçurdu

Uzakdoğu bu iki markayı uçurdu

Avrupa’da ekonomik krizin ortasında üç milyarder doğdu. Zara’nın sahibi Amancio Ortega’nın kızı Sandra Ortega Mera’nın serveti 1 milyar dolara çıkarken Prada’nın kurucusu Mario Prada’nın torunları Marina Prada ve kardeşi Alberto Prada’nın her birinin serveti 2.5 milyar dolara ulaştı.

20.10.2012Ekonomi
Zara’nın patronu Buffet’ı geçti

Zara’nın patronu Buffet’ı geçti

Dünyada hazır giyim anlayışına ‘hızlı moda’yı sokarak dengeleri kökünden değişteren İspanyol Zara’nın sahibi Amancio Ortega, zengilikte Amerikalı milyarder Warren Buffet’ı geride bıraktı.

8.8.2012Ekonomi
İzmirli tasarımcı devlerle rekabette

İzmirli tasarımcı devlerle rekabette

İzmir’de yetişen tasarımcı Özlem Azak Erkan, ‘Tasarımda il sınırı yok’ diyerek Karşıyaka’daki atölyesinin yanı sıra İstanbul Nişantaşı’nda da tasarım showroomu açtı.

16.7.2012Ege
Hindistanın dev alım grubu İstanbulda

Hindistan'ın dev alım grubu İstanbul'da

Dünyanın en büyük alım gruplarından Hindistan orjinli House of Pearl ve PDS Grubu'nun İstanbul merkezli Avrupa Ofisi Spring Near East Manufacturing hizmete girdi.

8.5.2012Ekonomi
Besteci sanayici, 30 günde 33 beton santralı ihraç etti

Besteci sanayici, 30 günde 33 beton santralı ihraç etti

Türkiye’nin ‘besteci sanayicisi’ olarak ünlenen ‘beton santralı’ üreticisi Mustafa Alpagut, Nisan ayında 33 adet beton santralı üretip tamamını ihraç etti. Alpagut, 2012’de yüzde 95’i ihracattan olmak üzere 45 milyon dolar ciro yapacağını söylüyor.

7.5.2012Ekonomi
İzmirli modacı devlere komşu

İzmirli modacı devlere komşu

İZMİRLİ tasarımcı Özlem Azak Erkan, Hugo Boss’ta model uzmanlığı, Zara, Bershka, River Island ve Celio gibi dünya ünlülerine tasarımlar yaptıktan sonra markası “Azaq” ile İstanbul’un yolunu tuttu.

17.9.2011Ege
Sibiryanın en büyük AVMsini Rönesans açtı

Sibirya'nın en büyük AVM'sini Rönesans açtı

Rönesans Holding'in iştiraki olan Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ile ABD'li ortağı AGP şirketi tarafından inşa edilen, Rusya'nın üçüncü büyük şehri, Sibirya'nın da gözde yerleşim alanı Novosibirsk kentinde yaklaşık 150 bin metrekarelik alanı sahip, “Aura” isimli Alışveriş Merkezinin (AVM) resmi açılışı yapıldı.

18.4.2011Ekonomi
Inditex karını açıkladı

Inditex karını açıkladı

Aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 77 ülkede mağazaları bulunan, Zara, Bershka, Massimo Dutti, Pull&Bear, Stradivarius, Oysho, Uterque gibi firmaları bünyesinde bulunduran İspanyol tekstil devi İnditex, 2010 yılında 1 milyar 732 milyon avroluk kar elde etti.

23.3.2011Ekonomi
Londra Moda Haftası’nda ‘kapanış defilesi’ne çıktı, ünlü markalara fren koydu

Londra Moda Haftası’nda ‘kapanış defilesi’ne çıktı, ünlü markalara fren koydu

Orka Grup’un gençlere yönelik markası Tween, Londra Moda Haftası’nın kapanış defilesini gerçekleştirdi. Orka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçoğlu, “Bu, İngiltere pazarında 5 yıllık yoğun çalışmanın ürünü. İngiltere’den önemli satın almacılar defileyi izledi. Zara, Massimo Duti’nin sahibi Inditex izlemek istedi, davetiye vermedik” dedi.

26.2.2011Ekonomi
Barselona’nın mağazalarında indirim iki ay, outletlerinde yıl boyu

Barselona’nın mağazalarında indirim iki ay, outletlerinde yıl boyu

İspanya dünya modasında gün geçtikçe ön plana çıkıyor. Ayakkabıda, tekstil ürünlerinde birbiri ardına yeni markalar giriyor piyasaya. Barselona’da bu markaların tümünü, kendi mağazalarıyla bulmak mümkün. İndirim dönemi şubat ve ağustos olmasına karşın, şehrin yakınlarındaki alışveriş köylerinde yıl boyunca ünlü markalar indirimli satılıyor. Barselona’nın ünlü antikacılar çarşısında, bit pazarlarında koleksiyonerleri sayısız sürpriz bekliyor. Alışverişte hızını alamayanlar vergisiz cennet Andora’da alıyor soluğu.

19.12.2010Seyahat
hjkhjkhjk

hjkhjkhjk

6.9.2010Advertorial
Londra’da önce plan yapın sonra alışverişe çıkın

Londra’da önce plan yapın sonra alışverişe çıkın

100 yıllık mağazalar da var, 1876’dan beri kurulan pazarlar da... Bir tasarım müzesine benzeyen bazı butikler mutlaka görülmeli. Her ne kadar Londra ve alışveriş deyince akla gelen ilk yer Oxford Street olsa da, Harrods ve Harvey Nichols gibi klasikleri gezmeden dönülemese de, Londra’da alışveriş detaylarıyla planlanması gereken ciddi bir iş. İşte karşınızda çok katlı mağazalarından, görülmesi gereken butiklere ve Camden Town, Portobello Road gibi pazarlara uzanan bir Londra’da alışveriş rehberi.

5.9.2010Kelebek
Redevcodan Ankaraya 150 milyon euroluk yatırım

Redevco'dan Ankara'ya 150 milyon euroluk yatırım

Hollanda merkezli COFRA Holding bünyesinde bulunan, dünya çapında 7,2 milyar avroluk gayrimenkulün sahibi Redevco'nun Türkiye'deki ilk yatırımı olan Ankara'daki Gordion Alışveriş Merkezi (AVM), açılış için gün sayıyor.

28.5.2009Ekonomi
Wal-Mart ve Zara’yla yarıştı, ’eli boş’ dönse de mutlu oldu

Wal-Mart ve Zara’yla yarıştı, ’eli boş’ dönse de mutlu oldu

Koton, Dünya Perakende Ödülleri 2009’da iki dalda birden finalde yarıştı. Koton’un sahibi Yılmaz Yılmaz, ödül alamasalar bile dünyanın en büyük şirketlerinden Wal-Mart; Zara’nın bağlı olduğu Inditex ve Gucci, Yves Saint Laurent’in çatı şirketi PPR ile aynı kategoride yarışmanın başarı olduğunu vurguladı.

10.5.2009Ekonomi
İstanbul sokaklarından stil ikonları

İstanbul sokaklarından stil ikonları

Kimi göğsünün üzerinde kocaman bir örümcekle geziyor, kimi rugan ayakkabılarından asla vazgeçmiyor. Kimi tespihi kolye niyetine boynunda taşıyor, kimi erkek olmasına rağmen kadın kıyafetleri giyiyor. Nedenini sorduğunuzda. "Moda eşcinseldir" diye cevaplıyor. Onlar hiç de sıradan olmayan sıradan insanlar. Birçoğu daha üniversite öğrencisi.

28.11.2008Kelebek
Kadınlar için giyinir, erkekler için soyunurum

Kadınlar için giyinir, erkekler için soyunurum

Gazeteci Ayşe Arman, Hürriyet Look'a moda, stil, alışveriş, giyinmek ve soyunmak üzerine konuştu.

24.10.2008Kelebek
Burada her anneyi mutlu edecek bir şey mutlaka bulunur

Burada her anneyi mutlu edecek bir şey mutlaka bulunur

Alışveriş için son günler, Anneler Günü kapıya dayandı ve sizin hálá bir planınız yok. Onun için hangi hediyeyi seçeceksiniz, 11 Mayıs’ı nasıl geçireceksiniz, birlikte neler yapacaksınız? Hiç telaşlanmayın. 343 mağazası, tiyatro ve sinema salonları, eğlence merkezi ile hizmet veren İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin kapısından girdiğiniz an, aklınızda hiçbir soru kalmayacak.

8.5.2008Kelebek
Bakırköy’ün yeni çekim merkezini iki ayda 4 milyon kişi gezdi

Bakırköy’ün yeni çekim merkezini iki ayda 4 milyon kişi gezdi

İstanbul’un Bakırköy bölgesinde iki ay önce açılan Capacity Alışveriş Merkezi, birçok markanın o bölgede açılan ilk mağazasını içinde barındırıyor. Bunların arasında Midpoint, House Cafe gibi kafe ve lokantalar, Gap, Camper gibi giysi, ayakkabı ve aksesuvar markaları bulunuyor. Bu nedenle yeni alışveriş merkezi çok ilgi görüyor.

31.1.2008Kelebek
Mersin ve Eskişehir’e yeni alışveriş merkezi

Mersin ve Eskişehir’e yeni alışveriş merkezi

İstanbul’un her yeri alışveriş merkezi olduktan sonra, şirketlerin yeni gözdesi Anadolu şehirleri. Şu anda pek çok şehirde alışveriş merkezi inşaatları sürüyor. Bunlardan ikisi birkaç gün içinde hizmete girecek: Eskişehir Espark ve Forum Mersin. Akdeniz’in en büyük alışveriş merkezi sloganıyla 66 bin metrekare arsa üzerine kurulu Forum Mersin 29 Ekim’de, 44 bin metrekare kiralanabilir alana sahip Espark ise 31 Ekim’de açılıyor. Bu alışveriş merkezlerinde yüzlerce moda, yiyecek içecek ve sağlık markası var.

25.10.2007Kelebek
Caddesi, meydanı, pazar yeriyle kent gibi alışveriş merkezi

Caddesi, meydanı, pazar yeriyle kent gibi alışveriş merkezi

İstanbul’da Kanyon’un ardından çok iddialı bir alışveriş merkezi daha hizmete giriyor. İstinye’deki İstinyePark 21 Eylül’de kapılarını açıyor. Doğuş ve Orjin Grup ortaklığıyla yaklaşık 270 milyon dolara yapılan İstinyePark yeni bir sosyal yaşam merkezi olacak. 270 bin metrekarelik alanda 300 mağaza, 40 cafe ve restoran ve 12 salonu ile AFM Sinemaları yer alacak. Açık-kapalı havuzları, büyük bir SPA’sı bulunan Hillside City Club da burada hizmet verecek. Hafta sonlarında günde 70 bin kişinin gelmesi bekleniyor.

13.9.2007Kelebek
Dünyanın en zengin tezgahtarı

Dünyanın en zengin tezgahtarı

İspanyol Zara’nın da çatı şirketi olan moda devi Inditex’in varisi Marta Ortega dünyanın sekizinci büyük servetini devralmadan önce tezgahtarlık yapacak.

22.5.2007Kelebek

Yazar Sonuçları

Ve Zara sinemalarda!

Yanlış okumadınız. Zara sinemaya girdi. Dünyanın en önemli hızlı moda gruplarından Zara, Zorlu Alışveriş Merkezi’nde mağaza açmak isteyince ilginç bir çözüm bulundu. Sinemanın bir katının kapatılmasına karar verildi. Zara, Zorlu’da büyük bir alana kavuştu ama sinemaların kapasitesi de yarı yarıya azaldı.

4.11.2017

Hedefi fabrika müdürlüğüydü şimdi ise fabrikaları var

İSKENDERUNLU fakir bir ailenin çocuğudur. 1,5 yaşındayken babası vefat eder. Hem aile bütçesine katkı hem de okul harçlığı için berberde çalışır.

21.11.2015

Sınıfı geçen ve sınıfta kalan markalar

Greenpeace, 2011 yılının temmuz ayında Modayı Detoksla (Detox My Fashion) kampanyasını başlattı. Ve geçtiğimiz 3,5 yılda tekstil sektörünün tedarik zincirlerinde ve ürünlerinde kullandığı zehirli kimyasallar hakkında çok sayıda ürün ve su analizleri yapıldı, raporlar yayımlandı.

26.3.2015

Hırsız vaaaar!

Bana “Sevgili Habitus, şu hayatta en çok neden korkarsın” diye sorsanız, “Bir mağazadan çıkarken durduk yere alarmın ötmesi ve ‘vayyy kleptoman!’ bakışlarıyla karşılaşmak” konusunu listemin ilk sıralarına rahatlıkla yerleştiririm.

22.12.2009

Ben Beren’ciyim!

BEN hâlâ Beren Saat’in tarafındayım.

15.12.2009

Sortie’de ÖSS partisi

Boğaz’ın en gözde eğlence kulüplerinden Sortie, geçtiğimiz hafta sonu ÖSS partisine ev sahipliği yaptı.

15.6.2009

Bu modeller ağır işçi

Pek çok genç kızın hayallerini süslese de bu fotomodelliğin ağır işçilik olduğunu Pirelli 2009 takviminin çekimlerinde bir kez daha anladım.

23.11.2008

Mahallemizin alışveriş merkezi

Yeni bir alışveriş merkezim var. Merkezin kendisi de yeni, geçen ağustosta açıldı: Historia.

6.11.2008

İstanbul’un en yeni alışveriş merkezi

İstanbul’un en yeni alışveriş merkezi Palladium, 25 Eylül’de açıldı. Böylece şehirdeki alışveriş merkezlerinin sayısı yanlış saymadıysam 66 oldu.

9.10.2008

Kentin orta yerinde ayrı bir mahalle

Forum alışveriş merkezlerinin ikincisi, 1 ay kadar önce Mersin’de açıldı. Daha önce açılan Forum Bornova, İzmir’de büyük canlılık yaratmış, alışveriş merkezi ilgiden dolayı açılış kapanış saatlerini esnetmek zorunda kalmıştı.

6.12.2007