MENÜ

Baraj

Baraj ile ilgili tüm haberleri, son dakika Baraj haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Baraj haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 15.076 Baraj haberi bulunmuştur.

Baraj Haberleri

Tüm ekipler seferber... Saat verildi ve uyarı yapıldı

Tüm ekipler seferber... Saat verildi ve uyarı yapıldı

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde 12 gün önce Munzur Çayı'na düşerek kaybolan Engin Eroğlu'nun bulunması için ekiplerce başlatılan çalışmalar devam ederken, yarın çaya HES'ten su bırakılması planlanıyor.

26.06.2019Gündem
Bakan Pakdemirli: Aktaş Barajı 15 bin 800 dekar araziyi suyla buluşturacak

Bakan Pakdemirli: Aktaş Barajı 15 bin 800 dekar araziyi suyla buluşturacak

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Aktaş Barajı, 15 bin 800 dekar verimli tarım arazisini modern sulamayla buluşturacak ve bölge üreticisine yaklaşık 14 milyon lira daha fazla kazanç sağlayacak" açıklamasında bulundu.

26.06.2019Ekonomi
Doğa harikası Kaplancık Kanyonu ziyaretçilerini bekliyor

Doğa harikası Kaplancık Kanyonu ziyaretçilerini bekliyor

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde Altınkaya Baraj Gölü havzasında bulunan Kaplancık Kanyonu, ziyaretçilerini bekliyor.

26.06.2019Seyahat
Gürcistanda protestolar sonucu seçim sistemi değişti

Gürcistan'da protestolar sonucu seçim sistemi değişti

Gürcistan hükümeti, Rus bir milletvekilinin başkent Tiflis'te düzenlenen 26. Ortodoks Parlamentolar Arası Genel Asamblesi toplantısına katılmasına tepki olarak 4 gün önce başlayan gösterilerde protestocuların taleplerinden biri olan parlamento seçim sisteminde değişiklik yapılmasını kabul etti.

24.06.2019Dünya
Doktora öğrencilerine burs başvurusu şartları neler

Doktora öğrencilerine burs başvurusu şartları neler?

3 bin 700 öğrenciye YÖK ile TÜBİTAK işbirliği ile beraber çifte burs imkanı sunuldu. Konuya dair açıklama yapan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, burs başvurusu ile ilgili detayları anlattı. Peki, doktora öğrencilerine burs başvurusu şartları neler? İşte, 3 bin 700 öğrenci bursu başvurusu ile ilgili detaylar.

20.06.2019Gündem
Çifte doktora için başvurular başladı

Çifte doktora için başvurular başladı

YÖK ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında yaklaşık 3 bin 700 öğrenciye sağlanacak ‘çifte burs’ imkânından yararlanmak isteyenlerin başvuruları alınmaya başlandı. Başvurular 12 Temmuz’a kadar devam edecek.

20.06.2019Eğitim
2018 TYT puanı bu yıl nasıl kullanılacak

2018 TYT puanı bu yıl nasıl kullanılacak?

ÖSYM, 2018 TYT’de 200 ve üzerinde alınan sınav puanının, 2019 YKS’de nasıl kullanılacağını duyurdu. Buna göre, 2018 TYT sınav puanı 200 ve üzeri olan adayların, sınavdaki başarı sıraları dikkate alınarak belirlenen yüzdelik dilim değerleri, 2019 TYT’deki yüzdelik dilim değerlerine göre hesaplanan puana dönüştürülecek. Bu puan, nihai sınav puanı olarak kabul edilecek.

20.06.2019Eğitim
YKSye giren adaylara 200 puan bilgilendirmesi

YKS'ye giren adaylara 200 puan bilgilendirmesi!

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi'nden (ÖSYM) 2018-TYT’de 200 ve üzeri sınav puanı olan adayların, 2019-YKS’de bu puanlarının nasıl kullanılacağına ilişkin olarak adayları ve kamuoyunu bilgilendirme amacıyla açıklama yapıldı. İşte, o açıklama...

20.06.2019Gündem
Bakan Varanktan çifte burs müjdesi: 4 bin 500 TL ödenecek

Bakan Varank'tan çifte burs müjdesi: 4 bin 500 TL ödenecek

TÜBİTAK ile YÖK arasında imzalanan iş birliği protokolü, meyvelerini vermeye başladı. YÖK’ten burs alan doktora öğrencilerine bir destek de TÜBİTAK’tan geldi. YÖK’ün 2 bin 250 TL burs verdiği öğrencilere, TÜBİTAK da aynı oranda destek olacak. Böylece başarılı öğrenciler, aylık 4 bin 500 TL bursa kavuşacak.

20.06.2019Ekonomi
Yüzer platformda eşsiz göl manzarası

Yüzer platformda eşsiz göl manzarası

Burdur'daki Karacaören-2 Baraj Gölü, Antalya'ya tatile giden birçok yabancı turistin uğramadan geçmediği yerler arasında.

19.06.2019Seyahat
Türkiye, ağaçlandırmada dünya üçüncüsü

Türkiye, ağaçlandırmada dünya üçüncüsü

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, dünyada son yıllarda orman alanlarında azalma görüldüğünü belirterek, "Türkiye son 10 yılda yaptığı ağaçlandırma ile orman varlığını artıran ülkeler arasında üst sıralarda yer almıştır." dedi.

19.06.2019Seyahat
Samsunda acı olay

Samsun'da acı olay

SAMSUN'da, dün annesi ile 3 çocuğunu indirdiği otomobili Derbent Barajı'na sürerek intihar eden Osman T.'nin (44) cenazesi, toprağa verildi.

18.06.2019Gündem
Yakınlarını indirip aracı baraj gölüne sürdü

Yakınlarını indirip aracı baraj gölüne sürdü

Samsun'un Bafra ilçesinde, psikolojik tedavi gören Osman T. (44), annesi ile 3 çocuğunu indirdiği otomobili Derbent Barajı'na sürdü.Osman T.'nin (44) cansız bedenine ulaşıldı.

17.06.2019Haber
Ailesini indirdi, ölüme sürdü

Ailesini indirdi, ölüme sürdü

Samsun'un Bafra ilçesinde, psikolojik tedavi gören Osman T. (44), annesi ile 3 çocuğunu indirdiği otomobili Derbent Barajı'na sürdü.Osman T.'nin (44) cansız bedenine ulaşıldı.

17.06.2019Gündem
O soru iptal edildi YKS soruları ve cevapları yayımlandı

O soru iptal edildi! YKS soruları ve cevapları yayımlandı

Sınavın sona ermesinin ardından merakla beklenen YKS soruları ve cevapları için duyuru, ÖSYM'nin resmi internet sitesinden yapıldı. Matematik alanında 7. sorunun iptal edildiğini açıklayan ÖSYM, sınavın puanlamasının buna göre yapılacağını açıladı. İşte, kolayca görüntüleyebileceğiniz YKS soruları ve cevapları ile birlikte ÖSYM'nin yaptığı açıklamalar

16.06.2019Gündem
Baraj puanı kaç Tercih yapabilmek için kaç puan almak gerekiyor

Baraj puanı kaç? Tercih yapabilmek için kaç puan almak gerekiyor?

Üniversite sınavına giren adayların aklında pek çok soru işareti var, baraj puanı da bunlardan biri. Tercih hakkı için almaları gereken puanı merak eden üniversite adayları internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, baraj puanı kaç? Tercih yapabilmek için kaç puan almak gerekiyor?

16.06.2019Gündem
Hasankeyfsiz bekleyiş Yağışlar ömrünü 15 gün daha uzattı

'Hasankeyf'siz bekleyiş! Yağışlar ömrünü 15 gün daha uzattı

Son birkaç haftadır Hasankeyf’i sular altında bırakacak barajın su tutmaya başlayıp başlamadığı konuşuluyor. Gittik, yerinde inceledik. İyi haber: Henüz su tutmaya başlamadı. Kötü haberse sadece günler kalmış olması. Birkaç ay içinde de 50 yıllık tartışma son bulacak ve Hasankeyf tamamen sular altında kalacak.

16.06.2019Hürriyet Pazar
Müzik festivalinde kaybolan genci arama çalışmaları 6ncı gününde

Müzik festivalinde kaybolan genci arama çalışmaları 6'ncı gününde

Antalya'nın Manavgat ilçesinde bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Metacore Uluslararası Müzik Festivali'nin son gününde kaybolan Yıldırım Selim Özersinci'yi (29) arama çalışmaları 6'ncı günde de sürüyor.

15.06.2019Gündem
Bakan Pakdemirli açıkladı: Yüzde 40 arttırdık, dünya üçüncüsüyüz

Bakan Pakdemirli açıkladı: Yüzde 40 arttırdık, dünya üçüncüsüyüz

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Dünyada orman alanlarındaki azalma geçtiğimiz 10 yıl içinde yıllık ortalama 5,2 milyon hektar olurken, Türkiye son 10 yılda yaptığı ağaçlandırma, erozyon kontrolü ve rehabilitasyon çalışmaları ile orman varlığını artıran ülkeler arasında üst sıralarda yer almıştır. Türkiye, son 30 yılda orman alanını yüzde 6, orman servetini ise yüzde 40 artırmayı başarmıştır. Ülkemiz dünyada en fazla ağaçlandırma yapan Çin ve Hindistan’dan sonra üçüncü sırada yer almaktadır. 1970'li yıllarda Türkiye'de erozyonla taşınan toprak miktarı yılda 500 milyon tonken bu rakam 2018 itibarıyla 154 milyon tona indirilmiştir" açıklamasında bulundu.

15.06.2019Ekonomi
YKS soru ve cevapları ne zaman açıklanacak YKS puan hesaplaması nasıl olacak

YKS soru ve cevapları ne zaman açıklanacak? YKS puan hesaplaması nasıl olacak?

Üniversiteye geçiş için düzenlenen YKS'nin ilk oturumu olan TYT bugün tamamlandı. Sınav sonrası netlerini merak eden adayların, YKS soru ve cevaplarına çevrildi. Üniversite hayali kuranlar, internet üzerinden YKS puan hesaplaması nasıl olacak? sorusuna yanıt arıyor. Peki, soru ve cevapları ne zaman açıklanacak? YKS puan hesaplaması nasıl olacak? İşte, o konu ile ilgili bilgiler.

15.06.2019Gündem
Manavgata festivale gelip kaybolan genç 5 gündür aranıyor

Manavgat'a festivale gelip kaybolan genç 5 gündür aranıyor

Antalya'nın Manavgat ilçesinde bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Metacore Uluslararası Müzik Festivali'nin son günü kaybolan Yıldırım Selim Özersinci'yi (29) arama çalışmaları 5'inci gününde devam ediyor.

14.06.2019Gündem
7nci kez taşınacak Yusufeli yeni yerleşim projesinde sona gelindi

7'nci kez taşınacak Yusufeli yeni yerleşim projesinde sona gelindi

Artvin'in Yusufeli ilçesinde yapımı süren ve tamamlandığında 270 metre gövde yüksekliği ile Türkiye'nin en yüksek, dünyanın ise en yüksek çift eğrilikli kemer beton köprü kategorisinde 3'üncü en yüksek barajı olacak olan Yusufeli Barajı, ilçe merkezi ve 4 köyü sular altında bırakacak. 150 yıllık tarihinde 6 kez yeri değiştirilen ve 7'nci kez taşınmaya hazırlanan Yusufeli’nde yeni yerleşim yeri inşaatında sona yaklaşılıyor. 69 yıllık ilçe yerleşim yerine veda etmeye hazırlanan vatandaşlar, hazırlıklarına başladı.

14.06.2019Gündem
Avrupa standardında Vanda üretiliyor Çevre illere gönderiliyor

Avrupa standardında Van'da üretiliyor! Çevre illere gönderiliyor

Van’ın sulama ihtiyacını sağlayan Sarımemet ve Zernek barajlarında ağ kafes sistemiyle yapılan alabalık üretimi, bölgenin ekonomisine büyük katkı sağlıyor.

14.06.2019Ekonomi
2019 MSÜ tercih sonuçları açıklandı MSÜ tercih sonuçları nasıl öğrenilir

2019 MSÜ tercih sonuçları açıklandı! MSÜ tercih sonuçları nasıl öğrenilir?

ÖSYM tarafından düzenlenen Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) tarih sonuçları 14 Haziran 2019 tarihinde açıklandı. Sonuçların açıklanması ile öğrenciler 24 Haziran-26 Temmuz tarihleri arasında ikinci aşama olan değerlendirmeye tabi olacaklar. Peki, MSÜ tercih sonuçları nasıl öğrenilir? İşte, MSÜ tercih sonucu sorgulama sayfası ve tercih sürecinden sonra yaşanacak aşamalar.

14.06.2019Gündem
Bakan Pakdemirli: Bu yıl içme suyu problemi yaşanmayacak

Bakan Pakdemirli: Bu yıl içme suyu problemi yaşanmayacak

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli "Geçen yıl 11 Haziran itibarıyla ülkede bulunan bütün barajların doluluk oranı yüzde 52,3 iken, bu yıl 11 Haziran'da bu oran yüzde 76,1'e ulaştı. Bu yıl ülkemizde içme suyu problemi yaşanmayacak" dedi.

13.06.2019Ekonomi
Bu yıl içme suyu problemi yaşanmayacak

"Bu yıl içme suyu problemi yaşanmayacak"

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Geçen yıl 11 Haziran itibarıyla ülkede bulunan bütün barajların doluluk oranı yüzde 52,3 iken, bu yıl 11 Haziran'da bu oran yüzde 76,1'e ulaştı. Bu yıl ülkemizde içme suyu problemi yaşanmayacak" açıklamasında bulundu.

12.06.2019Ekonomi
Hindistanda kuraklık felaketi: Sıcaklık 50 °Cyi aştı, çiftçiler intihar ediyor

Hindistan'da kuraklık felaketi: Sıcaklık 50 °C'yi aştı, çiftçiler intihar ediyor

Hindistan'da 50,8 dereceye sıcaklıkların yol açtığı kuraklık nedeniyle yüzlerce köy boşaltıldı. Ülke son birkaç haftadır rekor sıcaklıklarla baş etmeye çalışıyor.

12.06.2019Dünya
Festival için Manavgata gelen ve kaybolan genç aranıyor

Festival için Manavgat'a gelen ve kaybolan genç aranıyor

Antalya'nın Manavgat ilçesinde bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Metacore Uluslararası Müzik Festivali'ne katılan ve önceki gün kaybolan Yıldırım Selim Özersinci'yi (29) arama çalışmaları sürüyor.

12.06.2019Gündem
Vanda üretiliyor 5 kente gönderiliyor

Van'da üretiliyor! 5 kente gönderiliyor

VAN’da sulama ihtiyacını karşılayan barajlar, alabalık üreticilerine de büyük imkan sunuyor. Zernek Baraj Gölü’nde ’ağ kafes’ sistemiyle Avrupa standartlarında alabalık üreticiliği yapan tesis sahipleri, aldıkları verimden memnun olduklarını söyledi. Yılda bin ton alabalık üreten tesis sahipleri, balıkları Van ve çevresinde bulunan 5 kente gönderiyor.

11.06.2019Ekonomi
Vanda üretiliyor 5 kente gönderiliyor

Van'da üretiliyor! 5 kente gönderiliyor

VAN’da sulama ihtiyacını karşılayan barajlar, alabalık üreticilerine de büyük imkan sunuyor. Zernek Baraj Gölü’nde ’ağ kafes’ sistemiyle Avrupa standartlarında alabalık üreticiliği yapan tesis sahipleri, aldıkları verimden memnun olduklarını söyledi. Yılda bin ton alabalık üreten tesis sahipleri, balıkları Van ve çevresinde bulunan 5 kente gönderiyor.

11.06.2019Haber
Bin yıllık tarihe ışık tutan manastır zamana direniyor

Bin yıllık tarihe ışık tutan manastır zamana direniyor

Elazığ'ın Baskil ilçesinde, Mar Ahron Manastırı tarihe ışık tutuyor.

10.06.2019 Seyahat
Silvan Tüneli verimli toprakları suyla buluşturacak

Silvan Tüneli verimli toprakları suyla buluşturacak

Atatürk Barajı'ndan sonra ikinci büyük sulama yatırımı olan Silvan Barajı'nda birikecek suyu bereketli ovalara ulaştıracak Silvan Tüneli'nin yapımına başlandı.

10.06.2019Ekonomi
O eski halinden eser yok şimdi…

O eski halinden eser yok şimdi…

5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde Atatürk’ün Türkiye’nin doğal güzelliklerini tanıtmak için 1936’da çektirdiği ve dünya basınına dağıttığı fotoğraflar sosyal medyada yer aldı.. Biz de sosyal medyada paylaşılan bu karelerin şimdiki hallerinin peşine düştük. İşte 83 yıl sonra aynı yerlerden manzaralar...

İntihar girişiminden 5.5 saat sonra vazgeçti

İntihar girişiminden 5.5 saat sonra vazgeçti

ADANA'da eczacı nişanlısı tarafından terk edildiğini ileri süren makine mühendisi Eda Arıkan (32), elinde cam parçası ve kimyasal madde karışımlı suyla Seyhan Baraj Gölü'ne girerek intihar girişiminde bulundu. Kahramanmaraş'taki eski nişanlısının yanına gelmesini isteyen Arıkan, polisin 5.5 saatlik çabası sonucu intihar girişiminden vazgeçti.

6.06.2019Haber
Nişanlısından ayrılan mühendis gölde intihar girişiminde bulundu

Nişanlısından ayrılan mühendis gölde intihar girişiminde bulundu

Adana’da yaklaşık 1,5 ay önce eczacı nişanlısıyla ayrıldıktan sonra psikolojisinin bozulduğu öne sürülen makine mühendisi genç kız, Seyhan Baraj Gölü'ne girip boğazına cam parçası dayayarak intihar girişiminde bulundu.

6.06.2019Gündem
Gölün içinde dehşet anları 5 buçuk saat sürdü…

Gölün içinde dehşet anları! 5 buçuk saat sürdü…

Adana’da yaklaşık 1,5 ay önce eczacı nişanlısıyla ayrıldıktan sonra psikolojisinin bozulduğu öne sürülen makine mühendisi genç kız, Seyhan Baraj Gölü'ne girip boğazına cam parçası dayayarak intihar girişiminde bulundu. Polis ve annesinin çabasıyla genç kız tam 5,5 saat gölde kaldıktan sonra ikna edilebildi.

6.06.2019Gündem
Serinlemek için girdiği baraj gölünde boğuldu

Serinlemek için girdiği baraj gölünde boğuldu

KAYSERİ'de, Suriye uyruklu Naim Elhatip (14), serinlemek için girdiği Sarımsaklı Baraj Gölü'nde boğuldu. Baba Ali Elhatip, cansız bedeni gölden çıkarılan oğlunun kıyafetlerini teslim alırken, gözyaşı döktü.

5.06.2019Haber
Yıkıldılar... Oğlunun eşyalarını gözyaşları içinde aldı

Yıkıldılar... Oğlunun eşyalarını gözyaşları içinde aldı

KAYSERİ'de, Suriye uyruklu Naim Elhatip (14), serinlemek için girdiği Sarımsaklı Baraj Gölü'nde boğuldu. Baba Ali Elhatip, cansız bedeni gölden çıkarılan oğlunun kıyafetlerini teslim alırken, gözyaşı döktü.

5.06.2019Gündem
Yıkıldılar... Oğlunun eşyalarını gözyaşları içinde aldı

Yıkıldılar... Oğlunun eşyalarını gözyaşları içinde aldı

KAYSERİ'de, Suriye uyruklu Naim Elhatip (14), serinlemek için girdiği Sarımsaklı Baraj Gölü'nde boğuldu. Baba Ali Elhatip, cansız bedeni gölden çıkarılan oğlunun kıyafetlerini teslim alırken, gözyaşı döktü.

5.06.2019Gündem
Dev HESlerin ekonomiye katkısı 400 milyar lirayı aştı

Dev HES'lerin ekonomiye katkısı 400 milyar lirayı aştı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli "Dış ticaret dengesi açısından elektrik ihtiyacının yerli kaynaklardan sağlanması önemli. Bu doğrultuda sahip olduğumuz potansiyeli devreye almak için yatırımlarımız sürüyor" dedi.

5.06.2019Ekonomi
Atatürk Barajında doluluk rekor seviyede Son 7 yılın en yükseği...

Atatürk Barajı'nda doluluk rekor seviyede! Son 7 yılın en yükseği...

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Mevlüt Aydın, dünyanın sayılı, Türkiye'nin ise en büyük barajı olan Atatürk Barajı'nda doluluk oranının yüzde 95'e yaklaştığı, bu oranın son 7 yılın en yüksek seviyesi olduğunu söyledi.

4.06.2019Ekonomi
Minik Ecrini arama çalışmaları sona erdi

Minik Ecrin'i arama çalışmaları sona erdi

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde evinin önünden kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'a ait olduğu iddia edilen kafatası ile kemik parçalarının bulunduğu bölgede başlatılan arama çalışmaları sonlandırıldı. Aramalarda minik Ecrin'e ait yeni bir iz bulunamazken, soruşturmaya kemikler ile kafatasını incelemeye alan Adli Tıp Kurumu'ndan gelecek raporun yön vereceği belirtildi.

3.06.2019Gündem
Polis özel harekat alımı için Bakan Soyludan önemli açıklama

Polis özel harekat alımı için Bakan Soylu'dan önemli açıklama

Katıldığı bir canlı yayında polis özel harekat alımı ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kriterlerle ilgili bazı detayları ifade etti. Polis alımı için 32 yaş talebine de değinen Bakan Soylu, bu talep için görüşlerini belirtti. 25. Dönem polis alımı tarihi için ise bazı bilgiler paylaştı. İşte, özel harekat ve polis alımı hakkında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun açıklamaları

2.06.2019Gündem
Yargı reformunu hukukçular yorumladı: Yükselen baraj kaliteyi arttırır

Yargı reformunu hukukçular yorumladı: Yükselen baraj kaliteyi arttırır

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın duyurduğu ‘Yargı Reformu Stratejisi Belgesi’ne göre, hukuk fakültelerinin eğitim süresinin beş yıla çıkarılması planlanıyor. Ayrıca kontenjanların azaltılması, 190 bin olan başarı sırası barajının 100 bine yükseltilmesi hedefleniyor. Hukuk mesleklerine giriş sınavı da olacak. Düzenlemeleri, hukuk fakülteleri dekanlarına ve eğiticilere sorduk. Yeniliklerin olumlu olacağını söyleyen profesörler, hukuk ve adalet alanındaki kalitenin artacağı görüşünde.

2.06.2019Eğitim
Bakan Soylu: Kadın özel harekatçı alacağız

Bakan Soylu: "Kadın özel harekatçı alacağız"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Şimdi kadın özel harekat alacağız. O kardeşlerimiz de KPSS imtihanlarına girsinler, -puanlarını düşürmek- kadın özel harekatçılar için olabilir. Yani kadın özel harekat için özel bir şey olabilir. Çünkü ben sokakta görüyorum. O kadar çok istiyorlar ki, bu talep beni çok memnun ediyor." dedi.

31.05.2019Gündem
Karış karış aranıyor

Karış karış aranıyor!

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’a ait olduğu öne sürülen kafatası ve kemik parçalarının bulunduğu bölgede, arama çalışmaları sürüyor. Ecrin’in dün ayakkabısının bulunduğu dere yatağında bugün de AFAD’a bağlı 30 kişilik ekip ile askerler bölgeyi karış karış taradı.

31.05.2019Gündem
İSKİden bayram tatili öncesi Baraj ve göllere girmeyin uyarısı

İSKİ'den bayram tatili öncesi 'Baraj ve göllere girmeyin' uyarısı

İSKİ, bayram tatili öncesinde vatandaşlara "Baraj ve göllere girmeyin" uyarısı yaptı.

31.05.2019Gündem
Bici bici satıcısı benzin döküp kendini yakmaya kalkıştı

"Bici bici" satıcısı benzin döküp kendini yakmaya kalkıştı

Adana’da Seyhan Baraj Gölü kıyısına izinsiz olarak kafe kurmak isteyenlerle zabıta ekipleri arasında gerginlik yaşadı. Bici bici satıcılarından birisinin üzerine benzin döküp kendini yakmakla tehdit etmesiyle, zabıta ile bici bici satıcıları arasında arbede yaşandı.

30.05.2019Haber