MENÜ

Avrupa Güreş Şampiyonası

Avrupa Güreş Şampiyonası ile ilgili tüm haberleri, son dakika Avrupa Güreş Şampiyonası haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Avrupa Güreş Şampiyonası haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.767 Avrupa Güreş Şampiyonası haberi bulunmuştur.

Avrupa Güreş Şampiyonası Haberleri

Rıza Kayaalp’ten bir altın madalya daha

Rıza Kayaalp’ten bir altın madalya daha

Bu yıl 36. kez düzenlenen Vehbi Emre & Hamit Kaplan Grekoromen Güreş Şampiyonası yapılan final müsabakaları ile sona ererken, 130 kilogramda milli güreşçi Rıza Kayaalp, Belaruslu rakibi Kiryl Hryshchanka’yı mağlup ederek altın madalyanın sahibi oldu.

22.07.2018Diğer
Harvard’a kulaç attı: 4 yılda 1.5 milyon TL’lik burs

Harvard’a kulaç attı: 4 yılda 1.5 milyon TL’lik burs

2017 Avrupa Gençler Yüzme Şampiyonası’nda erkekler 50 metre kelebekte altın madalya kazanan Ümit Can Güreş, Harvard Üniversitesi’nden lisans eğitimi için yıllık yaklaşık 80 bin dolarlık burs kazandı. Ekonomi okumak isteyen Güreş, Harvard takımıyla yüzme yarışmalarına da katılmaya hazırlanıyor.

19.07.2018Eğitim
Ali gürbüz kimdir kaç yaşında

Ali gürbüz kimdir kaç yaşında?

Ali Gürbüz, Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde gösterdiği mücadelelerle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Daha önce 3 kez başpehlivanlık ünvanını elde eden Ali Gürbüz, eski başpehlivanlardan Recep Gürbüz'ün de oğludur. Peki, Ali Gürbüz kimdir kaç yaşında? İşte, merak edilen pehlivan hakkında bazı detaylar

15.07.2018Spor Arena
Genç Kız Milli Güreş Takımının Yalova kampı

Genç Kız Milli Güreş Takımı'nın Yalova kampı

Milli Takım Teknik Direktörü Murat Gençtürk: "4-7 Temmuz tarihlerinde İstanbul'da Uluslararası Şampiyonlar Turnuvası yapılacak. O turnuvaya Yalova'da hazırlanıyoruz"

19.06.2018Diğer
Minik güreşçilerden 14 madalya

Minik güreşçilerden 14 madalya

Macaristan'da düzenlenen Avrupa Minikler Güreş Şampiyonası'nda milli sporcular 14 madalya elde etti

18.06.2018Diğer
Yıldız milli güreşçilerin gözü dünya şampiyonluğunda

Yıldız milli güreşçilerin gözü dünya şampiyonluğunda

Yıldız Milli Serbest Güreş Takımı'nın sporcularından Hamza Alaca ve Muhammet Çavuş, 2-8 Temmuz'da Hırvatistan'da düzenlenecek Dünya Şampiyonası'ndan altın madalyayla dönmeyi hedefliyor. Milli güreşçi Hamza Alaca: "Hedefim gelecekte olimpiyat madalyasını kazanmak. Avrupa, dünya ve olimpiyat şampiyonu olmak istiyorum"

15.06.2018Diğer
Yıldız milli güreşçilerin Bolu kampı

Yıldız milli güreşçilerin Bolu kampı

Yıldız Milli Serbest Güreş Takımı Antrenörü Turan Ceylan: "Avrupa Şampiyonası'nda güzel bir sonuç aldık. Aynı başarıyı Dünya Şampiyonası'nda da göstermek istiyoruz"

9.06.2018Diğer
Millilerden tam 18 madalya

Millilerden tam 18 madalya!

Bu yıl Rusya’da düzenlenecek olan Avrupa güreş şampiyonasına hazırlanan milli güreşçiler Bulgaristan’da düzenlenen Dan Kolov-Nikola Petrov turnuvasından 18 madalya ile dönerek büyük bir başarıya imza attı.

25.03.2018Futbol

Yazar Sonuçları

Biraz spordan bahsedelim mi?

2011’de Şahika Ercümen Avusturya’da buz altında, üstelik bayanlar rekorunu değil, bir erkek sporcuya ait 108 metrelik rekoru da kırıp 110 metreye dalarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

24.04.2018

Tatsız tuzsuz bir Avrupa şampiyonası

Olimpiyatlarda Güreş ile beraber en başarılı olduğumuz branştı, özellikle düşük kilolarda bir ekol olma yolunda ilerliyorduk.

28.03.2018