MENÜ

Ashlee Vance

Ashlee Vance ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ashlee Vance haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6 Ashlee Vance haberi bulunmuştur.

Ashlee Vance Haberleri

Yapay zeka bu kez de sesinizi birebir kopyalamaya başladı

Yapay zeka bu kez de sesinizi birebir kopyalamaya başladı!

Yapay zeka insan zekasını taklit etmekten henüz uzak olabilir, ancak sesinizi taklit etmekten o kadar uzak değil. Yapay zeka firması Lyrebird, "dünyanın en gerçekçi yapay seslerini oluşturmak için" harekete geçti.

16.07.2018Teknoloji
Musk’ın kitabında dikkat çeken ‘Çanakkale’ ayrıntısı

Musk’ın kitabında dikkat çeken ‘Çanakkale’ ayrıntısı

Anıtkabir'e yaptığı ziyaretin fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan ve kısa süre içinde yüz binlerce beğeni alan Elon Musk'ın Çanakkale Zaferi hakkında kapsamlı bilgi sahibi olduğu ortaya çıktı.

9.11.2017Gündem
28 bin dolar borç aldı, zirveye çıktı

28 bin dolar borç aldı, zirveye çıktı!

46 yaşındaki Güney Afrika doğumlu iş adamı Elon Musk, bugün Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Kanada ve ABD vatandaşı iş adamı Musk, teknoloji ve uzay alanına yaptığı yatırımlarla tanınıyor.

8.11.2017Dünya
Space Xin sahibi Elon Musk kimdir, kaç yaşındadır

Space X'in sahibi Elon Musk kimdir, kaç yaşındadır?

Elon Musk kimdir sorusunun cevabı, Musk'ın gerçekleştirdiği Türkiye ziyareti ile birlikte daha çok aranır hale geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir görüşme yapan Elon Musk'ın Türkiye ziyareti vatandaşları heyecanlandırdı. Peki Elon Musk kimdir, kaç yaşındadır? Tesla ile tanıdığımız Elon Musk'ın başka hangi başarılı projeleri var? İşte Musk'ın hayatı ve dikkat çeken detaylar

8.11.2017Gündem
Oyun masasındaki ilginç detay

Oyun masasındaki ilginç detay!

1907 Fenerbahçe espor’un yıldızı Berke ‘Thaldrin’ Demir antrenmandan arta kalan zamanlarını  Ashlee Vance’ın kaleme aldığı Elon Musk kitabını okuyarak değerlendiriyor.

29.03.2017eSpor

Yazar Sonuçları

Geleceğin teknolojistlerine yatırım

Sosyal becerileri az olduğundan okuldaki çetelerin hedefi haline gelen, içine kapalı, babasıyla sorunlar yaşayan küçük bir çocuktu. Kendini ünlü liderlerin ve bilim adamlarının biyografilerine, fizik kitaplarına ve bilim ve teknoloji müzelerine vermişti. 

20.11.2017