MENÜ

Antalya Gezisi

Antalya Gezisi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Antalya Gezisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 597 Antalya Gezisi haberi bulunmuştur.

Antalya Gezisi Haberleri

Antalya Emniyet Müdür Yardımcısı intihar etti

Antalya Emniyet Müdür Yardımcısı intihar etti

Antalya Emniyet Müdür Yardımcısı 48 yaşındaki Ergin İşler, lojmanda beylik tabancasıyla intihar etti.

4.11.2013Gündem
Antalyada medyada kadın sempozyumu

Antalya'da medyada kadın sempozyumu

BAŞBAKANLIK Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) tarafından düzenlenen ’Uluslararası Kadın ve Medya Sempozyumu’ Antalya’da başladı.

4.04.2012Gündem
‘Bakan Akdağ ‘Az ye’ dememiş, ‘Az yiyelim’ demiş

‘Bakan Akdağ ‘Az ye’ dememiş, ‘Az yiyelim’ demiş

SAĞLIK Bakanı Recep Akdağ, bir süre önce gerçekleştirdiği Antalya gezisi sırasında hastane ziyaretinde bir vatandaşla yaşadığı diyaloğun, medyada amacından saptırılıp, çarpıtılarak siyasi bir malzeme olarak kullanılmaya çalışıldığı öne sürüldü. Bakan Akdağ’ın hastaya ‘az ye’ ifadesi yerine ‘Az yiyelim, az yersek olur’ dediği belirtildi.

26.10.2010Gündem
Arınçtan CHPye Kürt açılımı göndermesi

Arınç'tan CHP'ye Kürt açılımı göndermesi

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, “Demokratik Açılım” projesine herkesin omuz vermesi ve destek olması gerektiğini belirterek, “CHP'nin, MHP'nin başlangıçtaki olumsuz tavırlarının ilelebet sürmeyeceğine inanıyorum. Çünkü toplumsal talebin dışında kalamaz hiç bir siyasi parti” dedi.

20.08.2009Gündem
Baykalın olaylı Antalya gezisi

Baykal'ın olaylı Antalya gezisi

Baykal dün kızının arabasıyla çıktığı Antalya turunda trafik kurallarını alt üst etti.

21.06.2009Gündem
Gündemde seçim yok

Gündemde seçim yok

Adalet Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, "Birileri arzu ediyor, gönlünden böyle geçiyor diye Türkiye'de seçim yapılmaz" dedi.

13.06.2005Gündem
Gündemde seçim yok

Gündemde seçim yok

12.06.2005Gündem
Trafik Müdürü gitti

Trafik Müdürü gitti

20.05.2000Gündem
AGİTin ardından

AGİT'in ardından

20.11.1999Gündem
Atatürkü anlıyorum

Atatürk'ü anlıyorum

18.11.1999Gündem
İrana PKK resti

İran'a PKK resti

12.08.1999Gündem
Down sendromlu çocuklar araçlarla tur attı

Down sendromlu çocuklar araçlarla tur attı

'Kromozom Saymayan Dostlar' temasıyla düzenlenen etkinlikte, down sendromlu çocuklar resim ve balonlarla süslenmiş vosvoslarla gezdi.

21.03.2019Eğitim
Mansur Yavaş açıkladı... Kaybedersem...

Mansur Yavaş açıkladı... Kaybedersem...

CNN TÜRK ekranlarında Buket Aydın'ın sunduğu '40'a, CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş konuk oldu.

6.02.2019Gündem
Gençler moral depoladı

Gençler moral depoladı

16.11.2018Antalya
Okullar açılmadan çocukla seyahat edilecek yerler Üstelik hepsi Türkiyede...

Okullar açılmadan çocukla seyahat edilecek yerler! Üstelik hepsi Türkiye'de...

Yaz tatili ve bayram tatilleri derken, 17 Eylül’de okullar açılıyor. Çocuklu aileler bundan böyle en yakın Sömestre dönemi için tatil hayalleri kurabilecekler. Henüz tatil yapmamış olan veya okullar açılmadan son bir kez daha bir yerlere kaçsak mı diye düşünenler için güzel bir liste hazırladık. İşte okullar açılmadan önce çocuğunuzla yapabileceğiniz en keyifli seyahat rotaları, üstelik hepsi Türkiye'de...

11.09.2018Seyahat
Karadeniz turu için yola çıkan kafile kabusu yaşadı

Karadeniz turu için yola çıkan kafile kabusu yaşadı

GÜMÜŞHANE’de arızalanan tur otobüsü, rampada başka bir araçtan akü takviyesi yapılırken iddiaya göre el freninin boşalması sonucu hareket etti. İçerisinde kimsenin olmadığı otobüs, bu sırada arızanın giderilmesini bekleyen yolculardan Mualla Amca'yı (64) ezdi. Mualla Amca, olay yerinde yaşamını yitirdi.

22.08.2018Gündem

Yazar Sonuçları

'Hadi gel, halka gidelim' diyene nasıl rest çekilir?

ÖNCE “görüyorum restini” edasıyla şu denir:

19.10.2016

Özel sektöre ‘sukuk’ finansmanı

2012 yılında “sukuk” diye bilinen faizsiz borçlanma aracını daha sık duyacağız.

13.02.2012

Düğün Maça Kızı’nda

Gümüşsuyu’ndaki Topaz Restaurant, Reina’daki Blue Topaz ve Nişantaşı’ndaki Lipsi’nin sahibi Kaya Mehmet Demirer, ikinci kez nikâh masasına oturmaya hazırlanıyor.

1.07.2009

Çipura

TBMM Çevre Araştırma Komisyonu heyeti, balık çiftliklerini incelemek için Bodrum’a gitmiş, "kirlilik olmadığını" tespit edip, Ankara’ya dönmüş... Bu arada, incelemesi yapılan balık çiftliği, sayın milletvekillerini taşıyan Meclis otobüsünün bagajına 125 kilo çipura yerleştirmiş...

11.11.2008

’O mermer plakaları ağabeyim astı’

ASPENDOS Antik Tiyatrosu’na asılan, Atatürk’ün sözlerini içeren mermer plaka ile ilgili birkaç e-posta daha aldım. Bunların bazılarını yine sizlerle paylaşmak istiyorum. Özellikle yazının başında; mermer plakanın, kim tarafından yaptırıldığını açıklayan e-postayı okuyacaksınız.

4.10.2006

Buenos Aires G-20 zirvesi ve önemi

Bu hafta sonu Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te G-20 Zirvesi toplanacak. Uluslararası toplumun dikkatlerinin bu Zirve nedeniyle şimdiden Buenos Aires’e çevrildiği izleniyor.

29.11.2018

Ara Güler’e saygı

Fotoğrafın efsane ismi Ara Güler’in ölümünün ardından yayımlanan bazı biyografilerde “tam adının Aram Güleryan olduğu” öne sürülüyordu. Hürriyet’in internet sitesinde yer alan iki haberde de bu iddiaya yer verilmişti.

28.10.2018