"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük burç yorumları

KOÇ 21 Mart-19 Nisan

Bir süre için kimseye planlarınız-dan söz etmemenizde fayda var. Zira, asıl amaçlarınızı belli etmeden ve diğer kişiler işlerinize karışmaya başlamadan önce hazırlık yapmanız gerekiyor.

BOĞA 20 Nisan-20 Mayıs

Ailenizle yapacağınız eğlenceli planlar veya sohbetler, aşk hayatınıza olumlu yansıyabilir. Ya da aşk hayatınız özel yaşamınızı veya genel anlamda ilişkilerinizi iyileştirebilir.

İKİZLER 21 Mayıs-21 Haziran

Durumunuzu doğru değerlendirmeli, ne yapacağınıza karar vermelisiniz. Doğru yönde ilerlenmesi için değişiklik yapılması gerekebilir. Özel yaşamınızdaki konular, işle ilgili tartışmalar üzerinde de etkili olabilir.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Yeteneklerinizi kendi yararınız için kullanmalısınız. Alışılmadık şeyler deneyerek ilgi çekebilir, hatta bazı hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizden farklı kültürlerden kişiler yeni başlangıçlara vesile olabilir.

ASLAN 23 Temmuz-22 Ağustos

İşleri yoluna koymanın veya daha iyi hale getirmenin yöntemlerini arayabileceğiniz günler. Bir değişiklik kaçınılmaz ama doğru nedenlerle ve doğru zamanda olmasında fayda var.

BAŞAK 23 Ağustos-22 Eylül

Paranızı korumalısınız. Gerçekleşmesi zor iyimser tablolarla sizi yanıltmaya çalışan kişiler olabilir. İhtiyacı olan kişiler için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz, ancak maddi açıdan kendinizi korumanız gerekiyor.

TERAZİ 23 Eylül-22 Ekim

Eğlenceye zaman ayırmadan önce, görevlerinizi yerine getirdiğinizden emin olmanız gerekiyor. Eski tanıdıklar duygularınızdan faydalanmaya ya da başarmak için çaba gösterdiğiniz şeyleri bozmaya çalışabilir.

AKREP 23 Ekim-21 Kasım

Hayatınızda veya ilişkinizde olumlu gelişmelere yardım edecek değişiklikler yapabilirsiniz. Bağlayıcı sözler söz konusu olabilir. Hayallerinizin peşinden gidebilir veya ilham verici seyahatlere çıkabilirsiniz.

YAY 22 Kasım-21 Aralık

Değişiklikten korkmayın, yolunuzda devam etmeniz gerekiyor. Yeni yerler keşfetmeli veya evinizde konforu artıracak değişiklikler yapmalısınız. Tutamayacağınız maddi sözler verebilirsiniz, dikkat!

OĞLAK 22 Aralık-19 Ocak

Önemli bir ilişkinizi güçlendirebilmek için gereğinden fazla para harcayabilirsiniz. Kayıp yaşamamak için sahip olduğunuz şeyleri ve paranızı korumanız gerekiyor. Duygusal konular planlarınızı engellememeli.

KOVA 20 Ocak-18 Şubat

Ne yapmanız gerektiğini çok iyi bildiğiniz bir konuda zor bir durum uzlaşma koşullarını gündeme getirebilir. Kendinizi ifade etmekten çekinmemeli, planlarınızı yürürlüğe koymalısınız.

BALIK 19 Şubat- 20 Mart

Aileniz, arkadaşlarınız veya yapmaktan keyif aldığınız işler güne renk getirebilir. Başarınıza katkısı olabileceğini düşündüğünüz kişilerle fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var ve bazı sözler verilebilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI