"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Bırakalım yanılsınlar

Yanlışlarını, eksiklerini veya belli konularda düzeltilmesi gereken yerleri göstermeye çalıştığımız kişilerin bizi anlamalarının zor olabileceği birkaç günün içindeyiz.

Ellerinde tuttukları beyaz şeyin tuz değil, şeker olduğunu anlatmaya çalışırken, siyah ve karabiber olduğu şeklinde kendinden emin yanıtlar alırsanız beni hatırlayın!
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Günlük Burç Yorumları

KOÇ
Yapmak istediklerinizi gerçekleştirme konusunda koyduğunuz takvimin gerisinde kalmanız size huzursuzluk verebilir.

BOĞA
Belli plan, hayal ya da projelerinizin kafanızdaki gibi geliştiğinin farkına varabileceğiniz bir gün.

İKİZLER
Siz önce hayal edin gerisi gelecektir. Bugünlerde gelişen olaylar kadere inanmanızı sağlayabilir.

YENGEÇ
Yapıcı eleştirileriniz karşı tarafın endişelerini ya da huzursuzluğunu artırabilir. Öneri ve tavsiyelerinizi bu ihtimali göz önünde bulundurarak yapmanızda fayda var.

ASLAN
Çok fazla kontrolünüz olmayan konularda daha sakin olmanız ve pasif kalmanız yararınıza olabilir.

BAŞAK
Biraz da daha pasif ve çekimser olmayı denemeniz gereken bir gün. Tarafsız ya da ilgisiz kalarak olan biteni seyretmeniz katılımda bulunmaktan daha huzur verici olabilir.

TERAZİ
Yararlı bağlantılarınızı canlandırmanın zamanı geldi. Belki de yardım veya destek istemekten çekinmeniz uzun zamandır sizi belli konularda yavaşlatmış olabilir.

AKREP
Çevrenizdekileri yönetmeyi başarabilirseniz istek ve dilekleriniz gerçek olabilir. Ancak, yönetme konusunda çekimser kalmanız durumunda dileklerinizin gerçekleşme olasılıkları azalacaktır.

YAY
Belli kişiler belli pozisyonlarını değiştirmemekte kararlı olabilir veya belli bir pozisyon alabilirler. Bu da planların değişmesi hatta bozulması anlamına gelebilir.

OĞLAK
Bazı kişiler beklediğiniz desteği vermiyor olabilirler. Daha farklı ifadelerle şansınızı yeniden deneyebilirsiniz.

KOVA
Bam telinize basmak isteyen kişilere yolu açmamalısınız. Çıtayı yükseltmenin veya rekabeti artırmanın günü olmayabilir.

BALIK
Sınır koymak istediğiniz konular olabilir. Bu durumda kural dışına çıkmamalı veya birkaç örnek üzerinden hareket etmelisiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI