"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Aslan burcunun diğer burçlarla ilişkileri

ASLAN VE BAŞAK
Dominant Aslan ile geri planda kalmakta bir mahsur görmeyen Başak, bir şekilde ilişkilerini yürütebilirler. Fakat Aslan’ın aşırı harcamalara, eğlence yaşamına ve sosyal hayata merakı, Başak’ın eleştirilerinin gerçek bir silah halini almasına neden olur. Ayrıca Başak’ın ilk bakıştaki tepkisizliği ve soğuk tavrı, Aslan’ın aşkta beklediği sıcak, samimi ve açık cevapları bulamamasına nedendir.
Entelektüel alanda iyi anlaşan ve birbirini takdir edebilen bu ikilinin uzun süreli bir beraberlik oluşturabilmek için çok çaba harcaması gereklidir. Zodyak’ta arka arkaya yer alan burçlar olan Başak ve Aslan aslında birbirlerinden çok şey öğrenebilirler.
Kararlı bir karaktere sahip olan Aslan ile, amaçlarına ulaşmak için çabalamaktan geri durmayan Başak’ın ortak bir amaçla bir araya gelmesi, ilişkinin uzun süreli olmasında önemli rol oynar. Başak, Toprak elementinden olmasına rağmen, cinselliğe çok düşkün değildir.
Aslan’ın sıcak ve cinsellik çağrıştıran yaklaşımlarına soğuk cevaplar alması, onurunun kırılmasına ve hevesinin kaçmasına neden olabilir.
Yarın diğer burçlarla devam edeceğiz...
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI