GeriSeyahat CNR Avrasya Boat Show için geri sayım başladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi
CNR Avrasya Boat Show için geri sayım başladı

CNR Avrasya Boat Show için geri sayım başladı

Denizcilik sektörü ve deniz tutkunlarının heyecanla beklediği CNR Avrasya Boat Show, 13 Şubat’ta kapılarını açıyor! Karada gerçekleştirilen dünyanın ikinci en büyük fuarı CNR Avrasya Boat Show, yalnızca uluslararası yatırımcılar için değil, Türk deniz severler için de cazibe merkezi olacak.

Deniz tutkunlarının her yıl merakla beklediği “9. CNR Avrasya Boat Show-Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı” 13-21 Şubat 2016 tarihleri arasında düzenlenecek. Türk denizcilik sektörünü, yatırımcıları, tasarımcıları ve deniz meraklılarını ilk kez 2007 yılında, 5 bin metrekare alanda buluşturan CNR Avrasya Boat Show, 9 yılın ardından 2016 yılında 85 bin metrekare gibi rekor bir hacimle kapılarını açıyor.

MİLYON DOLARLIK YATLARIN LANSMANLARI İLK DEFA TÜRKİYE'DE

CNR Avrasya Boat Show’da milyonlarca Euro değerinde, 5 ila 25 metre uzunluğunda tekneler, motorlu yatlar, yelkenliler, sürat tekneleri, botlar, jetskiler ve göz alıcı megayatlar göz kamaştıracak. Yatçılık ve denizcilik sektörünün öncüsü 1.000’in üzerinde markanın katılımı ile düzenlenen fuarda, milyon dolar değerinde yatların dünya ve Türkiye lansmanları ilk kez CNR Avrasya Boat Show’da gerçekleşecek. Absolute Navetta 52, Galeon 500 Fly ve Numarine 60 FLY’nin dünya lansmanları; yenilenmiş dış tasarımı ile Numarine 78 FLY ve Sealine C330’unda Türkiye lansmanı, yapılacak tekneler arasında yer alıyorlar.

ZİYARETÇİ SAYISI BEKLENENİN ÜSTÜNDE

CNR Avrasya Boat Show’a, aralarında Fransa, İngiltere, Yunanistan, İspanya, Libya, Rusya, Almanya, Tunus, Bulgaristan, Polonya’nın da bulunduğu 40’ı aşkın ülkeden profesyonel ziyaretçi bekleniyor. Özellikle Ortadoğu, Körfez ve Kuzey Afrika ülkelerinin fuara yoğun ilgi göstermesi, bu yıl toplam ziyaretçi sayısı hedefini beklentilerin ötesine taşıyor. 2015 CNR Avrasya Boat Show, yerli ve yabancı 82 bin 328 kişi tarafından gezilmişti. Bu yıl ise yerli ve yabancı ziyaretçi sayısında yüzde 30 oranında bir artış hedefleniyor.

CNR Avrasya Boat Show için geri sayım başladı

Fuarda sergilenecek suda fren, geri vites özelliği taşıyan jetskilere ve tam yol gaz sisteminde dahi son derece titreşimsiz ve sessiz tasarlanmış motorlu teknelere, ziyaretçilerin ilgisinin yoğun olması bekleniyor.

DÜNYACA ÜNLÜ YAT MARKALARI GÖZE ÇARPIYOR

Milyonlarca Avro değerinde tekne ve yatların sergileneceği CNR Avrasya Boat Show’un katılımcı markaları arasında; Alfabeta, Anadolu Motor, Burla Makina, Concept Marine, Deniz Yatçılık, Depar Motor, Gena Yatçılık, Karina Yatçılık, Mercury, Sirena Marine, Suzuki, Tezmarin, Top Leisure, Trio, Tur Marin, Marina Deniz Araçları isimleri göze çarpıyor.

CNR Avrasya Boat Show’da yalnızca tekne, yat, yelkenler değil; amatör balıkçılığı özendirici malzemeler, deniz tekstil ürünleri, dalgıç malzemeleri, römorklar, tekne boya malzemeleri gibi sektöre ilişkin tüm aksesuar ve ekipmanlar da vitrine çıkacak. Fuara katılacak firmaların büyük bir kısmı kendi standlarında görsel şovlar, kokteyl ve özel etkinlikler düzenleyecekler.

BİRBİRİNDEN FARKLI ETKİNLİKLER SİZLERİ BEKLİYOR

CNR Avrasya Boat Show’da ilgi çekecek bir başka etkinlik ise, yat ve teknelerde ‘Pratik Deniz Yemekleri’ adlı workshop olacak. Avrasya Boat Show yalnızca uluslararası yatırımcılar için değil, Türk deniz severler için de birçok fırsatı bir arada yakalama imkânı sunacak. Profesyonel denizcinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan CNR Avrasya Boat Show, aynı zamanda denizle yeni tanışan amatör denizciler için de heyecanla keşfedilmeyi bekleyen bir tecrübe olacak.

 

yatvitrini.com Tarafından hazırlanmıştır.

False