Hızlı ve Öfkeli 10 (Fast X) çıktı mı, vizyonda mı? Hızlı ve Öfkeli 10 vizyon tarihi ve film süresi 2023!

Güncelleme Tarihi:

Hızlı ve Öfkeli 10 (Fast X) çıktı mı, vizyonda mı Hızlı ve Öfkeli 10 vizyon tarihi ve film süresi 2023
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 19, 2023 15:56

Sevilen film serisini Hızlı ve Öfkeli 10 filmi nihayet vizyona giriyor. İlk olarak 2001 yılında vizyona giren ve günümüze kadar birçok serisi bulunan Hızlı ve Öfkeli film serisi tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Hızlı ve Öfkeli 10 ne zaman vizyona girecek? sorusu da filmi sinemada seyretmek isteyen kişiler tarafından merak ediliyor. Peki, Hızlı ve Öfkeli 10 kaç saat, yaş sınırı var mı? İşte vizyon tarihi…

Haberin Devamı

Hızlı ve Öfkeli 10 filmi vizyon tarihi filmseverler tarafından merak ediliyor. Louis Leterrier yönetmenliğinde çıkacak filmin oyunu kadrosunda Vin Diesel, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris "Ludacris" Bridges, Jason Momoa, John Cena gibi isimler yer alıyor. Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan film aksiyon sahneleriyle izleyicileri etkilemeyi başarıyor. Peki, Hızlı ve Öfkeli 10 vizyona girdi mi, kaç dk?

HIZLI VE ÖFKELİ 10 VİZYONDA

Hızlı ve Öfkeli 10 (Fast X) filmi 19 Mayıs Cuma günü itibarıyla vizyona girdi. Yönetmenliğini Louis Leterrier'in üstlendiği film, intikam hırsıyla Dom Toretto'nun (Vin Diesel) yakınlarını hedef alan bir antagonistle meşhur ekibin çatışmasını gözler önüne seriyor.

Hızlı ve Öfkeli 10 filmi 300 milyon dolarlık tahmini üretim bütçesi ile şimdiye kadar yapılmış en pahalı beşinci filmdir. Çekimler Ağustos ayına kadar sürdü, Londra, Roma, Torino, Lizbon ve Los Angeles'ta gerçekleşti.

Haberin Devamı

HIZLI VE ÖFKELİ 10 KAÇ DK?

Hızlı ve Öfkeli 10 filmi uzunluğu 141 dakika olarak açıklandı.