GeriAlışveriş Yeni yılda saçlarda dönüşüm başlıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni yılda saçlarda dönüşüm başlıyor!

Yeni yılda saçlarda dönüşüm başlıyor!

Pantene, yeni yıla güçlü ve sağlıklı görünen saçlarınızla girmeniz için tüm saç bakım ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyor. Pantene’in her saç tipine ve ihtiyacına uygun, duşta kullanılan saç bakım kremleri ile yeni yıla mucize gibi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Yılbaşı gecesine hazırlanırken, giyeceğimiz kıyafet ve makyajımız kadar saçlarımız da özen istiyor. Ancak bunun için mevsim geçişlerinde zayıflayan ve yıpranan saçlarınızı yeniden güçlendirerek gerçek potansiyelini ortaya çıkarmanız şart. Yılbaşı gecesine sayılı günler kala saçlarınızın gücünü ve sağlıklı görünümünü yeniden kazanmak için, Pantene ile saç tipinize en uygun saç bakım ürünlerini kullanarak saçınıza ihtiyacı olan tüm bakımı sağlayabilir ve göz alıcı saçlarla gece boyunca ışıltınızı yansıtabilirsiniz.

Yeni yılda saçlarda dönüşüm başlıyor

Yeni yıla girerken saçlarınızın en güzel halini ortaya çıkarmak için her şampuandan sonra duşta kullanılan saç bakım kremlerinden size en uygun olanını saçlarınızın uzunluğu boyunca uygulayarak saçlarınızda dönüşüm gerçekleştirebilirsiniz.

İnce telli ve çabuk yağlanan saçlarda dönüşüm için Pantene Köpük Krem: Köpük formuyla saç bakım kremlerinde devrim yaratan, duşta kullanılan Pantene Köpük Krem; saç bakım kremi kullandığında saçlarının ağırlaştığını düşünen kadınlara, saç kremine alternatif olan ve hafif bir çözüm sunuyor. Köpük yapısı ile saça daha kolay ve eşit şekilde dağılan bu krem; duş sırasında şampuanlamanın ardından ıslak saça uygulanıyor. Durulandıktan sonra ağırlık ve yağlanma hissi bırakmadan saça %100 bakım sağlıyor!

Yeni yılda saçlarda dönüşüm başlıyor

Normal saçlarda dönüşüm için Pantene Saç Bakım Kremi: Pantene saç bakım kremi, saçların sağlıklı görünen en güzel halini ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. Yıpranmış, parlaklığını ve canlılığını yitirmiş saçların bütün belirtilerini anında tersine çevirmeye yardımcı olarak sağlıkla parlayan saçlar yaratan, duşta kullanılan bakım kremi; aynı zamanda saçlara dayanıklılığını geri kazandırıyor.

Yeni yılda saçlarda dönüşüm başlıyor

Yıpranmış saçlarda dönüşüm için Pantene 3 Dakikada Mucize Krem: Pantene’in, teknolojinin sağladığı en son yeniliklerle formüle ettiği yeni 3 Dakikada Mucize Krem; saça derinlemesine nüfuz ederek kökten uca bakım yaparken, aynı zamanda saçların yumuşak olmasını ve parlak görünmesini sağlıyor. Saçlardaki 3 aylık yıpranmayı sadece 3 dakikada onarmaya yardımcı olan, duşta kullanılan bu mucize saç bakım kreminin tüm ihtiyaçlarınıza hitap eden 4 çeşidi bulunuyor: Onarıcı ve Koruyucu Bakım, Saç Dökülmelerine Karşı Koruma, Doğal Sentez Güç ve Parlaklık ve Nem Terapisi.

Yeni yılda saçlarda dönüşüm başlıyor

P&G Beauty Saç Stilisti Önder Tiryaki; “Saçınızın her zaman güçlü ve sağlıklı görünmesine dikkat edin. Bunun için de saç tipinize uygun ürünü kullanmaya özen gösterin. Yeni yıla sağlıklı ve güçlü saçlarla girmek için dönüşüm geçirmenin tam vakti! 2018 yılında saçlar doğal, ama bir o kadar gösterişli olacak. Siz de Pantene’in saç bakım kremlerini kullanarak iyi baktığınız saçlarınızda yılbaşı gecesinde son trendleri rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Sonrasında ise gece boyu hayranlık dolu bakışlara hazırlıklı olun” dedi.

False