Uyku Kitabı raflardaki yerini aldı

Güncelleme Tarihi:

Uyku Kitabı raflardaki yerini aldı
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 03, 2017 11:28

Uykunun alternatifi yoktur. Ekmek ve su kadar gereklidir, hayatın devamı eksikliğinde mümkün olmaz. Uyku ihtiyacı, insani olarak tanımlanabilecek ihtiyaçların pek çoğunun önünde gelir.

Haberin Devamı

Eren Kaya, Uyku Kitabı'nı Beşer Yapım Bakım Onarım (BYBO) isimli sitesinde yayınlanan uyku eğitimi yazılarının çok ilgi görmesi üzerine yazmış. Blogun devamı olan BYBO Facebook grubunda çocukların uyku sorunları ilgili yazılar ışığında uzun süredir işleniyor.

Yazılar ve uyku hakkında sıkça sorulan sorular bu kitapta ayrıntılarıyla işlemiş. Hem anne-baba hem de çocukların sağlıklı uyuyabilmelerine yardımcı olan, oldukça özenli yazılmış bir kitap.

Uyku Kitabı'nda, uykunun evrelerinden büyüme ve gelişimle olan ilişkisine, bebek ve çocukların farklı yaş aralıklarındaki karşılaşılan uyku sorunlarından, çözüm yöntemlerine ve ortam düzenlemelerine kadar aklımıza gelebilecek pek çok konu ele alınıyor. Kitabın son bölümünde ise ebeveynlerin çocuğun “uyku eğitimi” konusunda başarı-başarısızlık hikayelerine ve deneyimlerine yer verilmiş.

Haberin Devamı

Ağaçkakan Yayınları’nın yayımladığı “Uyku Kitabı”, raflardaki yerini aldı. “Uyku Kitabı”na tüm kitabevlerinden ve Ağaçkakan Dükkan’dan ulaşabilirsiniz.

BAKMADAN GEÇME!