Ülker Hero Baby meyve suları artık cam şişede!

Güncelleme Tarihi:

Ülker Hero Baby meyve suları artık cam şişede
Oluşturulma Tarihi: Kasım 06, 2012 12:47

Meyve suları, biberona dönüşebilen cam şişelerde raflardaki yerini alıyor.

Haberin Devamı

Bebek beslenme uzmanı Ülker Hero Baby’nin şeker ilavesiz, %100 meyveden oluşan 3 meyve suyu çeşidi şimdi aynı zamanda biberona dönüşebilen sağlıklı cam şişelerde raflardaki yerini alıyor.

Ülker Hero Baby, şeker ilavesiz, katkısız ve %100 meyveden oluşan çeşitleri ile bebeklere ve çocuklara sağlıklı bir gelecek sunan meyve suyu ürünlerini yeniledi. Daha önce karton kutu ambalajda satılan Ülker Hero Baby Elma Suyu, Üzüm Havuç Suyu ve Karışık Meyve Suyu artık sağlıklı cam şişede.

Dalından koparıldığı andakı taze ve doğal haliyle…

Ülker Hero Baby’nin gelişmiş üretim teknolojisi sayesinde dalından koparıldığı andaki taze ve doğal haliyle sıkılarak şişelenen Ülker Hero Baby meyve suları içeriğindeki C vitamini ile de bebeklerin sağlıklı büyümesi ve gelişimine destek oluyor. Ülker Hero Baby meyve suları, aynı zamanda, ağzı biberon emziği ile uyumlu cam şişeleri sayesinde anında biberona dönüşebiliyor bu sayede annelere de büyük kullanım kolaylığı sağlıyor.

Haberin Devamı

Ülker Hero Baby meyve suları şişlenecek meyvelerde 530 farklı tarım ilacının analizi yapılarak bebek beslenmesine uygun kalitede olan meyvelerle üretim gerçekleştiriliyor. Dolum sırasında meyve suyunun hava ile temasının kesilmesi ve vakum ile kapanan özel kapakları sayesinde Ülker Hero Baby meyve suları uzun raf ömrü sağlıyor.

Ülker Hero Baby meyve suları bebeklere özel meyvelerle üretiliyor

Ülker Hero Baby, kontrolü altındaki 110.000 meyve ağacında yetiştirilmiş, mevsiminde toplanmış, tarım ilacı kalıntısı olmayan “bebek meyveleri” kullanıyor. Meyve suları ve kavanoz mamalarda kullanılan bebek meyveleri Ülker Hero Baby ziraat mühendisleri tarafından, toprak ve sulama kontrollerinden hasada kadar her aşamada denetleniyor.

www.herobaby.com.tr

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!