Türkçe bilen ilk dikiş makinesi!

Güncelleme Tarihi:

Türkçe bilen ilk dikiş makinesi
Oluşturulma Tarihi: Ekim 01, 2015 12:20

Singer Confidence 7470 modeli, sınıfının en iyilerinden biri olduğunu kanıtlıyor.

Haberin Devamı

Dikişin gerçek ustası ve bu alandaki birçok yeniliğin çıkış noktası Singer, Türkçe karakterlerle yazım olanağı sunan yeni dikiş makinesi modeli Confidence 7470 ile fark yarattı.

 Singer dünyanın Türkçe yazabilen ilk dikiş makinesini, hanımların beğenisine sunuyor. Tasarımlarının üzerini Türkçe ifadelerle süslemek isteyenlerin işi şimdi çok kolaylaşıyor. Singer Confidence 7470 modeli, fonksiyonel özellikleri ve pratik tasarımı ile de standartları yeniden belirliyor. 225 değişik dikiş ve dekoratif desen yapabilen model, zikzak genişliğini ayarlamanıza da imkan tanıyor. 3 adımda sınırsız uzunlukta ilik açabiliyor ve dilerseniz tek stilde yazı yazabiliyor. Hafızası sayesinde desen ve desen + harf kombinasyonu yapabilme, desenlerde ayna görüntüsü programı, desen ve harf kombinasyonlarında aradaki yanlış deseni silebilme, özel antika dikişleri yapabilme, drop & sew sistemi ile hatasız masura takma özellikleri ise Singer Confidence 7470’i farklılaştırıyor.

Yeni model; 20 harf veya desen çalışan hafıza kapasitesi, çift iğne kullanımı ile yan yana paralel dikiş dikebilmesi (Reçme Dikişi), opsiyonel ayaklarla kenar kıvırma, kordonlama, gizli fermuar dikebilme, nervür büzgü dikişi yapabilme fonksiyonu, opsiyonel iğne kullanımı ile kot (2026 kot iğnesi) penye – triko (2045 penye – jarse iğnesi dikebilme özelliği ile de sınıfının en iyilerinden biri olduğunu kanıtlıyor.

Singer’in Confidence 7470 dikiş makinesini, tüm Singer bayilerinden ve www.singer.com.tr adresinden satın alabilirsiniz.

www.singer.com.tr adresinden vereceğiniz siparişlerde dikiş makineniz, 100 TL ve üzeri alışverişinizde sağlanan ücretsiz kargo avantajıyla ve en kısa sürede size ulaşıyor.

BAKMADAN GEÇME!