“Şöyle mis gibi bir döner olsa da yesek”diyenler haydi NakiBey Döner'e

Güncelleme Tarihi:

“Şöyle mis gibi bir döner olsa da yesek”diyenler haydi NakiBey Dönere
Oluşturulma Tarihi: Kasım 08, 2019 12:49

Döner, namı dünyaya yayılmış en leziz yemeklerimizden biridir. “Şöyle mis gibi bir döner olsa da yesek” diye canımızın istediği, “Sana bir döner ısmarlayayım” diye ödüllendirildiğimiz ya da ödüllendirdiğimiz, çocukluğumuzdan beri lezzetiyle vazgeçemediğimiz dönerin yeri hem damağımızda hem de anılarımızda bambaşka.

Haberin Devamı

“Şöyle mis gibi bir döner olsa da yesek”diyenler haydi NakiBey Dönere

Siz de anılarınıza ve damağınıza nefis bir döner ziyafeti eklemek isterseniz Ataşehir’de NakiBey döneri ziyaret etmelisiniz. Yemek kültürümüzün en güzel tatları arasında yer alan bu özel lezzetin yeni durağı olan NakiBey’de et, ağzınıza attığınız anda lokum gibi erimeye başlıyor.

Nefis kokulu ve eşsiz lezzetli dönerinin yanı sıra odun ateşinde pişen tandır lavaşı, çıtır çıtır patatesi, taptaze yeşil salatasıyla müthiş bir ziyafet sofrası sizi bekliyor. Yanına bir de pilav ile bol köpüklü ayran söyleyerek keyfinizi ikiye katlayın. Kendi imalatları olan ürünlerle hazırlanan dönerin kalitesinin ilk lokmada farkına varacaksınız.

Haberin Devamı

NakiBey Döner, hızlı ve güler yüzlü servisiyle, zengin ve lezzetli sunumuyla keyifli ve doyurucu bir yemek arayanların vazgeçilmez adresi olacak. 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!