Şehirde tatil keyfi

Güncelleme Tarihi:

Şehirde tatil keyfi
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 30, 2019 17:10

Estetik ve modern dış mimariden çarpıcı iç mekan tasarımlarına kadar her şeyin özel olarak hayata geçirildiği Elite World Europe Hotel ve Elite World Asia Hotel; açık havuzları ile yazın bunaltıcı sıcaklarından kaçıp yaz tatili gibi bir gün yaşamayı vaat ediyor.

Haberin Devamı

Tüm stresinizi ve yorgunluğunuzu atmanız, güneşin ve yazın tadını çıkartmanız için şehrin en güzel manzarasına karşı konumlanmış Küçükyalı’da bulunan Elite World Asia Hotel’in açık havuzu sezon boyunca misafirlerini bekliyor. Şehrin keşmekeşinden kaçıp, eşsiz deniz ve adalar manzarası eşliğinde serinlemek ve güneşlenmek için ideal.

ŞEHRİN SICAĞINDA KEYİFLİ BİR SERİNLİK

Sıcak yaz günlerinde Basın Ekspres’te bulunan Elite World Europe Hotel; açık havuzu, geniş ve ferah dinlenme alanı ile misafirlerine hizmet veriyor. Açık havuzun etrafındaki doğal ağaç ve bitki örtüsü ile yeşille kucaklaşan mekanda ister havuz başında şezlonglarda güneşlenebilir isterseniz de havuz kenarında ödüllü şeflerinin hazırladığı özel mönülerinden deneyimleyebilirsiniz.

HAVUZ BAŞINDA “SERİNLETEN SMOOTHIE” GÜNLERİ

Hotelin şefleri tarafından hazırlanan smoothieler, yazın en sıcak günlerinde lezzet tutkunları ile buluşuyor. 31 Temmuz tarihine kadar devam edecek Smoothie Günleri’nde, portakallı smoothie, kivi detoks smoothie, yemyeşil smoothie, elmalı smoothie, tatlımsı smoothie gibi birçok farklı tadı deneme ve havuz başında içeceğinizi yudumlarken serinleme fırsatı bulacaksınız. 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!