GeriAlışveriş Sağlıklı temizlik için: Fresh’n Soft Makyaj Kiti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sağlıklı temizlik için: Fresh’n Soft Makyaj Kiti

Sağlıklı temizlik için: Fresh’n Soft Makyaj Kiti

“Sağlıklı bir temizlik” anlayışı ile sektörde varlığını sürdüren Fresh’n Soft, antibakteriyel ürünlerin yanı sıra, kadınların kişisel bakım ihtiyaçlarını dikkate alan ürünleriyle de, gündelik yaşam için pratik kullanım sağlıyor.

2017’ye geri sayım yaptığımız bugünlerde, kadınlar için kusursuz bir makyaj önem kazanıyor Kadınların gündelik hayatının vazgeçilmez parçası olan makyaj, doğru ve sağlıklı bir şekilde temizlenmediği zaman, cilt sağlığını tehdit edebilir. Bu durumun önüne geçebilmek için cilt tipine uygun temizleme ürünleri tercih edilmelidir.

Fresh’n Soft, farklı cilt tiplerine uygun ve cildin pH dengesine uyumlu makyaj temizleme ürünleri ile cildi tahriş etmeden temizler.

YENİ YILDA BAKIMLI ELLER VE SAĞLIKLI TIRNAKLAR İÇİN…

Gündelik hayatta bakımlı ve sağlıklı ellere sahip olmak önemlidir ve güzel eller için tırnakların önemi yadsınamaz. Cildimize gösterdiğimiz özeni ellerimize ve tırnaklarımıza da göstermeliyiz. Bu yüzden; özellikle kış aylarında, kuruyan tırnaklarımız için uygun ve sağlıklı ürünleri tercih etmeliyiz.

Oje çıkarılırken defalarca temizleme işlemi uygulanması, tırnakta kurumaya ve tahrişe yol açıyor. Aseton, tırnak cilalarını etkin şekilde çıkartan kimyasal bir çözücüdür. Yoğun kullanımında tırnakları olumsuz etkileyerek, daha kolay kırılabilir hale getirir ve hatta ciltte sorunlara neden olabilir. Fresh’n Soft’un aseton içermeyen ve E vitamini ile desteklenen ürünü; cildin elastikiyetini, pürüzsüzlüğünü koruyarak tırnak çevresinin kurumasını önler.

Tırnaklarınızın sağlıklı kalması için tercih edebileceğiniz asetonsuz Oje Çıkarıcı ile güzel tırnaklara sahip olmak çok daha kolay.

YÜZ ÇEVRESİNDEKİ HER BÖLGE İÇİN UYGULANABİLİR!

Pamuk dokusu, yüzün farklı bölgelerinde kullanılabilen yapısı ve inceden kalına uzanan ucuyla, makyaj sürecinde kadınların en büyük yardımcısı oluyor.

Fresh’n Soft Makyaj Düzeltme Çubuğu, %100 doğal pamuktan üretilen bir dokuya sahiptir. Bu yapısı ile göz ve dudak gibi hassas bölgeler de dâhil, yüz çevresindeki her bölgede rahatça kullanılabilir. Otomatik makinelerde el değmeden üretilen Fresh’n Soft Makyaj Düzeltme Çubuğu, kozmetik yönetmeliğince istenilen tüm testlerden başarıyla geçerek, kişisel bakımınızı güvence altına alıyor. Dermatolojik testlerle de ciltle olan uyumluluğu onaylanan Fresh’n Soft Makyaj Düzeltme Çubuğu, cildinizin sağlığından ödün vermeden makyajınızı düzeltmenizi sağlıyor. Bir paketinde yer alan 80 çubuğuyla, uzun süreli bir kullanımı için uygundur.
Fresh’n Soft Makyaj Düzeltme Çubuğu ile siz de makyajınızı pratik bir şekilde, zamandan tasarruf ederek tamamlayabilirsiniz.

MAKYAJ TEMİZLEME MENDİLLERİ

Kasvetli kış günleri ve yoğun mesai saatlerinin vermiş olduğu yorgunluk kadınların makyaj temizlemeleri ile ilgili pratik çözümlere olan ihtiyacını artıyor. Özellikle hassas ciltler dikkate alınarak üretilen Fresh’n Soft’un makyaj temizleme mendilleri, cildin pH dengesine uyumlu içeriğiyle, cildi tahriş etmeden temizler. Kuru veya karma ciltler için iki ayrı seçenek sunan Fresh’n Soft’un bütün ürünleri dermatolojik olarak test edilerek GMP’ye uygun üretim tesislerinde üretilmektedir. Alkol ve paraben içermeyen Fresh’n Soft’un makyaj temizleme mendilleri, özel formülünü jojoba yağı, zeytinyağı, papatya ve aloe vera gibi özlerle destekliyor. Böylece makyaj sonrası cildin nem dengesini korurken teninizin canlı ve ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

False