Rüzgar nerede, "Geleceğin Yıldızları" orada!

Güncelleme Tarihi:

Rüzgar nerede, Geleceğin Yıldızları orada
Oluşturulma Tarihi: Haziran 24, 2015 13:55

Alaçatı Yaz Kampı, farklı etkinlikleriyle gençlere ev sahipliği yapıyor.

Haberin Devamı

26 yıldır Türkiye’de kamp kültürünün gelişmesine katkı sağlayan Geleceğin Yıldızları, yaz tatilinde deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarmak isteyen 8- 17 yaş grubu çocuk ve gençlere, Alaçatı ve Datça’da hayat boyu unutulmayacak anıların yaşanacağı bir kamp ortamı sunuyor.

Uzun soluklu bir eğitim döneminin ardından okullar kapandı. Tüm senenin yorgunluğunu atmak isteyen çocuklar, eğlenceli bir yaz geçirmek için farklı yaz kampı programlarına katılmayı tercih ediyor.

İsteğinize göre 19 farklı kamp seçeneği!

26 yıllık kamp tecrübesiyle bugüne kadar 67 ülkeden farklı kültür ve yaştaki çocukları buluşturan Geleceğin Yıldızları, 5 - 17 yaş grubuna Uludağ, İstanbul, Alaçatı, Kuşadası, Datça, Londra ve Los Angeles’da spor, sanat, İngilizce ve doğa programlarını içeren 19 farklı kamp seçeneği ile ayrıcalıklı bir okul dışı eğitim olanağı sunuyor.

Haberin Devamı

Geleceğin Yıldızları’nın 19 farklı kamp programı arasında yer alan deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarmak isteyen çocuk ve gençler için düzenlenen Alaçatı Sörf Kampı ve Datça Yelken Kampı büyük ilgi görüyor.

Çocuklarınızın yaz tatili hem eğlenceli hem de verimli geçsin

Alaçatı Sörf Kampı, 10-17 yaş grubuna yönelik olarak 1 -28 Temmuz tarihleri arasında 1’er haftalık programlar halinde gerçekleştiriliyor. Alaçatı Sörf Kampı’nda kampçılar her seviyede küçük gruplarda uzman eğitmenlerle sörf eğitimi alıyor. Toplamda 18 saat süren eğitimlerde, rüzgar okuyabilme ve güvenli sörf eğitimleri teorik ve uygulamalı olarak anlatılıyor.

8 -17 yaş grubuna özel düzenlenen Datça Yelken Kampı ise 29 Temmuz – 13 Ağustos tarihleri arasında 1’er hafta programlar olarak sunuluyor. Ekip çalışmasının ön planda olduğu bu kampta hem yelken eğitimi alınıyor hem de Datça’nın muhteşem doğasının keyfi sürülüyor.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!