Pantene Saç Bakım Yağları ile bakımlı saçlar

Güncelleme Tarihi:

Pantene Saç Bakım Yağları ile bakımlı saçlar
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 06, 2015 10:29

Pantene Saç Bakım Yağları saçlarınızın sağlıklı ve dolgun görünmesini sağlar.

Haberin Devamı

Deniz, kum, güneş… Sonunda yazın keyfini çıkarma zamanı geldi. Peki ya saçlarınız yaza hazır mı? Yaz aylarında da saçlarınızın sağlıklı ve güzel görünmesi için şampuandan fazlasına ihtiyacınız var! İster plajda, isterseniz de yaz akşamlarına hazırlanırken Pantene Saç Bakım Yağları’ndan dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Pantene Saç Bakım Yağları ile bakımlı saçlar

Pantene Pro-V formülünü Fas’tan gelen değerli argan yağı ile bir araya getiren Pantene Argan Yağlı Elixir, yaz aylarının vazgeçilmezi! Zengin Pro-V formülüyle denizden sonra saçlarınızı besleyen Argan Yağlı Elixir, şekillendirmeden önce de saçlarınızı yıpranmalara karşı koruyor. Aynı zamanda son bir dokunuş olarak saçlara ipeksi bir yumuşaklık ve göz alıcı bir parlaklık sağlıyor.
Yaz döneminde tıpkı sizin gibi saçlarınızın da vitamine ihtiyacı var! Bunun için plaj çantanızdan Pantene Keratin Onarıcı E Vitaminli Yağ’ı ayırmayın. Bu ürünün etkili Pro-V formülü E Vitamini ile birleşerek saçı şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmalara karşı korumaya ve saça bakım yapmaya yardımcı oluyor.

Pantene Argan Yağlı Elixir ve Pantene Keratin Onarıcı E Vitaminli Yağ’ı ıslak ya da kuru saçlarınızın uçlarından ortalarına kadar uygulayın. Saçlarınızı durulamadan her zamanki gibi şekillendirin.

Haberin Devamı

Pantene Saç Bakım Yağları ile bakımlı saçlar

P&G Beauty Saç Stilisti Önder Tiryaki, “Yaz aylarında deniz, kum, güneşe maruz kalan saçların her zamankinden de daha çok bakıma ihtiyacı var. Güneşin zararlı ışınları, denizdeki kimyasallar saçların yapısını bozarak cansız ve sağlıksız görünmesine yol açıyor. Saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı yapan ve saçlarınızı şekillendirmeden önce yıpranmalara karşı koruyan Pantene Saç Bakım Yağları ile yazın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Pantene Saç Bakım Yağları’nı plajda ıslak saçınıza, yaz akşamlarına hazırlanırken de ıslak ya da kuru saçınıza uygulayabilirsiniz. Yazın da sağlıklı ve güzel görünen saçlar için bu iki ürünü tüm kadınlara öneriyorum” diyor.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!