GeriAlışveriş Pantene Pro-V mucize krem şimdi Türkiye'de!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pantene Pro-V mucize krem şimdi Türkiye'de!

Pantene Pro-V mucize krem şimdi Türkiye'de!

Pantene Pro-V 3 Dakikada Mucize Krem’i ilk siz keşfedin! Dünyada 25 milyondan fazla kadının saçlarında mucize etkisi yaratan saç bakım kremi ‘3 Dakikada Mucize Krem’ şimdi Türkiye’de…

‘3 Dakikada Mucize Krem’ saçların ihtiyacı olan tüm bakımı sağlarken, saç uçlarındaki kırılmaların ve elektriklenmenin önüne geçiyor; saçların kolayca taranmasını ve yumuşak olmasını sağlıyor. Ağustos ayı itibarıyla raflarda yerini alacak olan ‘3 Dakikada Mucize Krem’, Türkiye’deki kadınların da kısa sürede vazgeçilmezi olacak.

Pantene Pro-V mucize krem şimdi Türkiyede

Dünyanın bir numaralı saç bakım markası Pantene’in, teknolojinin sağladığı en son yeniliklerle formüle ettiği ‘3 Dakikada Mucize Krem’ saça derinlemesine nüfuz ederek kökten uca bakım yaparken, aynı zamanda saçların yumuşak olmasını ve parlak görünmesini sağlıyor. ‘Pantene Pro-V 3 Dakikada Mucize Krem’in tüm ihtiyaçlarınıza hitap eden 4 farklı çeşidi bulunuyor: Onarıcı ve Koruyucu Bakım, Saç Dökülmelerine Karşı Koruma, Doğal Sentez Güç ve Parlaklık ve Nem Terapisi.

Pantene Pro-V mucize krem şimdi Türkiyede

Pantene Bilimsel İletişim Müdürü Dr. Jeni Thomas, bu eşsiz ürünün ardındaki teknolojinin saçı nasıl dönüştürdüğünü açıklıyor: ‘Pantene Pro-V 3 Dakikada Etkili Mucizevi Krem; saç lifinde eşit olarak yayılan, onarıma ihtiyacı olan alanları belirleyen mikrorijit aktifleri hızla serbest bırakan akıllı teknolojiye sahip. Sonrasında yeni bileşenimiz, histidin, saç lifine nüfuz ediyor, oksitleyici mineralleri azaltıyor ve saçın içten dışa gücünü korumasına yardımcı oluyor. Sonuç? ‘Ağırlık’ hissi vermeyen yumuşak ve parlak saçlar.’

Pantene Marka Elçisi Selena Gomez: ‘Pantene 3 Dakikada Mucize Krem’e bayılıyorum! Her yıkamada kullanabileceğimi ve saçlarımı sadece 3 dakikada onardığını bilmek çok güzel... Yeni formülü saçlarımın yıpranmış bölgelerini güçlendiren ve onaran akıllı teknolojiye sahip. Üstelik kolayca durulandığı için saçımda kökten uca kullanabiliyorum. O benim yeni mucizem’ dedi. 

False