GeriEtkinlikler Modest Fashion Week, iki yıl sonra yeniden İstanbul’da
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Modest Fashion Week, iki yıl sonra yeniden İstanbul’da

Modest Fashion Week, iki yıl sonra yeniden İstanbul’da

Tüm dünyadan modest fashion sektörünün önde gelen isimleri "Istanbul Modest Fashion Week (IMFW)" kapsamında, 20-21 Nisan tarihlerinde Zorlu PSM’de bir araya gelecek.

Dünyaca ünlü modaevleri dahil moda sektörünün çok yakından takip ettiği ‘modest fashion’daki en son global trendler ve yenilikler, 20 – 21 Nisan 2019’da İstanbul’da podyuma çıkıyor. İlk olarak 2016 yılında İstanbul’da düzenlenen sektörün öncü etkinliği Modest Fashion Week,davetlilerini Londra (2017), Dubai (2017) ve Jakarta’nın (2018) ardından yeniden evinde ağırlayacak. Modanisa.com’un sponsorluğunda düzenlenecek İstanbul Modest Fashion Week süresince modest fashion sektörünün kalbi İstanbul’da atacak.

Modest fashion sektöründeki en önemli tasarımcılar, markalar, influencerlar ve tüketicileri bir araya getirerek küresel bir platform oluşturan İstanbul Modest Fashion Week’te ayrıca sektörün en yeni trendleri görücüye çıkacak. Bu alanda isim yapmış tasarımcıların yanı sıra, sektörde yerini almak isteyen modacılar, markalar ile modest giyim tarzını benimsemiş moda takipçileri; dünya standartlarında bir organizasyonda buluşacak ve sektördeki son gelişmeleri gözlemleyecek, konuşacak.

Üç yılın ardından ‘eve‘ dönen Modest Fashion Week’te, iki gün boyunca önde gelen Türk ve uluslararası modest fashion tasarımcılarının eserlerinin sergileneceği defileler, talk-showlar ve çeşitli organizasyonlar gerçekleştirilecek.

False