Kozmetik sektörüne Couleurs'tan yeni bir renk

Güncelleme Tarihi:

Kozmetik sektörüne Couleurstan yeni bir renk
Oluşturulma Tarihi: Nisan 06, 2015 14:45

Rutin makyaj alışkanlıklarına yeni bir alternatif...

Haberin Devamı

Türkiye’de büyük ilgi gören kozmetik sektörüne, Couleurs markasıyla yeni bir renk katıldı. Türkiye’de üretilen ve dünyanın dört bir yanında satışa sunulan Couleurs, marka ismini Fransızca’daki “renk” kelimesinden alıyor.

Bu sezon ruj, göz farı, allık ve pudra ürün grubuna odaklanan Couleurs, farklı renk seçenekleriyle günümüzün hızla değişen makyaj trendlerine kolaylıkla uyum sağlanmasını hedefliyor.

Rutin makyaj alışkanlıklarına yeni bir alternatif sunan Couleurs, gündüzden geceye günün her saatine uygun ürün seçenekleriyle “sevilen rengi yaşamaya” imkan sağlıyor. Couleurs, gelecek sezona yeni ürün gruplarını ekleyerek devam edecek.

Couleurs ürünlerine ulaşmak isteyenler, e-ticaret platformu www.qnet.com.tr adresini ziyaret ederek hızlı ve güvenli bir şekilde alışverişlerini yapabiliyor.

Haberin Devamı

Couleurs ruj

İster gündüz, ister gece… 12 farklı çeşidiyle, sevdiğiniz renk dudaklarınızda…

Tek bir dokunuşla istenilen rengi kolayca sağlayan Couleurs rujlar, tabakalaşmayan ince dokunuşlu ve kalıcı formülüyle sevdiğiniz rengi dudaklarınıza taşırken, onların ihtiyaç duydukları nemi kazanmalarına destek oluyor. Couleurs’ün zengin ruj serisinde kırmızıdan kahveye 12 farklı renk tonu sunuluyor.

Kozmetik sektörüne Couleurstan yeni bir renk


Couleurs Göz Farı:

6 farklı setiyle sevdiğiniz renk gözlerinizde…

Koyu veya füme tonlardan tatlı pudra renklerine, sofistike bej tonlarından yoğun ve canlı parti renklerine uzanan birbiriyle uyumlu 4’lü farlarıyla Couleurs göz farları sezonu 6 setle açıyor. Kolay sürülebilir, yumuşak ve kalıcı formüle sahip Couleurs göz farları, gündüz ve gece makyajında istenilen etkinin kolaylıkla elde edilmesini sağlıyor.

Kozmetik sektörüne Couleurstan yeni bir renk


Couleurs Allık:

4 renk seçeneği ile ışıldayan bir ifade…

Couleurs’ün sıcak tonlardaki pudra allıkları 4 adet renk alternatifiyle gündüz ve gece makyajına uygun farklı seçenekler sunuyor. Yüzü ve ifadeyi vurgulamanın olmazsa olmazı Couleurs allıklar, kolay uygulanabilir ve kalıcı formülüyle, günün her saatinde ciltte istenilen doğal, ışıltılı ve canlı etkiyi sağlamaya destek oluyor.

Haberin Devamı

Kozmetik sektörüne Couleurstan yeni bir renk


Couleurs Pudra:

Cildi kusursuzlaştırmak ve makyajı kalıcılaştırmak için pudranın 4 tonu…

Cilt tonunu dengeleyen, kırışıklıkların ve çizgilerin görünümünün azalmasına destek olan Couleurs Pudralar, kaşmirin yumuşaklığından ilham alınarak tasarlandı. 4 ton seçeneğiyle farklı cilt tonlarına uyum sağlayan Couleurs Pudra, kalıcı etkisiyle günü ışıltılı bir ciltte tamamlamak isteyenlerin yardımcısı olacak.

Kozmetik sektörüne Couleurstan yeni bir renk

BAKMADAN GEÇME!