Hürriyet Aile – Hero Baby 'Kavanoz Mama' Yarışması

Güncelleme Tarihi:

Hürriyet Aile – Hero Baby Kavanoz Mama Yarışması
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 25, 2018 11:02

Hürriyet Aile – Hero Baby 'Kavanoz Mama' Yarışması katılım koşulları

Haberin Devamı

1. Hero Baby anket yarışması http://www.hurriyetaile.com/advertorials/kavanoz-mamasi-alirken-en-cok-neye-dikkat-edersiniz_25938.html web sayfası üzerinden tüm kullanıcıların kullanımına açıktır ve ücretsizdir.

2. Katılımcıların uygulama sonucunda çekilişe katılıp, hediye kazabilmesi için sayfaya giriş yapması, fotoğraf yüklemesi, form alanını eksiksiz doldurması gerekmektedir.

3. Yarışma, xx/05/2018'da başlayıp xx/06/2018, Cuma günü sona erecektir.

4. Hediyelerin içeriği Hero Baby tarafından belirlenir ve içeriği değiştirilebilir. Hediye gönderimlerinde kargo ücreti alınmayacaktır.

5. Yarışmacı, yarışma boyunca paylaştığı içerikleri kendi rızasıyla paylaştığını uygulamaya katılarak kabul etmiştir.

6. Kazananlar yapılacak çekiliş sonucu belirlenecektir. Seçilen 10 kişiye Hero Baby kavanoz mama hediye edilecektir.

Haberin Devamı

7. Hediye gönderimleri Hero Baby tarafından gerçekleşecektir. Gönderim öncesi ve sonrası yaşanacak sorunlardan Hürriyet sorumlu değildir

8. http://www.hurriyetaile.com/advertorials/kavanoz-mamasi-alirken-en-cok-neye-dikkat-edersiniz_25938.html uygulamasının tasarımı ve yönetimi Hürriyet İnternet Grubuna aittir.

9. Hürriyet, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını tespit etmesi durumunda yarışmacının o ana kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve kullanıcıyı yarışmadan men etme hakkını saklı tutar. Ayrıca bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.

10. Hürriyet, bu uygulamaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden kaynaklanan sorunlardan ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

11. Kazanılan ürünün bir başkasına devri ya da ödülün karşılığının talebi mümkün değildir.

12. Katılımcılar uygulama dahilinde verdikleri kişisel bilgilerinin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ederler. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle kullanıcıya ulaşılamamasından, Hürriyet kesinlikle sorumlu tutulamaz. Kullanıcıya, kampanyanın kazananları açıklandıktan sonraki 15 gün içerisinde ulaşılamaması halinde bu kullanıcı kazananlar listesinden kaldırılır.

Haberin Devamı

13. Hürriyet kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Hürriyet'in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Hürriyet'in sorumluluğunda değildir.

14. Hürriyet yarışma tarihlerini değiştirme hakkına sahiptir.

15. Kazananların listesi Haziran ayında Hürriyet Aile advertorial İçerik sayfasında yayınlanacaktır.

16. Hürriyet ve Hero Baby çalışanları bu uygulamaya katılsalar da değerlendirmeye tabii tutulmayacaklardır.

17. Hürriyet ve Hero Baby, bu yarışmaya katılan kullanıcılara iletişim ve tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkını saklı tutar. Yarışmacılar, işbu yarışmaya katılmak ile kendilerine iletişim ve tanıtım amaçlı e-posta gönderimi yapılmasını kabul etmiş sayılır.

Haberin Devamı

18. Uygulamaya katılan herkes, bu kuralların onaylandığına dair ayrı bir işlem yapmasa bile bu şartları kabul etmiş sayılır.

19. Anket yarışması Milli Piyango İdaresi kapsam dışı izni çerçevesinde düzenlenmiştir.

20. Yarışma kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, Hürriyet ve Hero Baby sorumlu tutulamaz.

21. Hürriyet ve Hero Baby önceden belirtmeksizin kampanyayı durdurma, yarışma ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

22. İşbu yarışma içeriğinin tüm hakları münhasıran Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş’ye aittir.

23. Hero Baby anket yarışmasına katılıp, form dolduran ve sosyal medya paylaşımı yapan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!