Güneşin keyfini açık havuzda yaşayın

Güncelleme Tarihi:

Güneşin keyfini açık havuzda yaşayın
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 21, 2015 15:53

Tadında yaşamak isteyenler için çok özel seçenekler hazırlıyor.

Haberin Devamı

İstanbul’un merkezindeki özel konumu ve gün boyu güneş gören mimarisi ile göz dolduran Wyndham Grand İstanbul Levent, yazın en sıcak dönemlerini tatil tadında yaşamak isteyenler için çok özel seçenekler hazırlıyor.

Miniklere Özel Havuz

Ebeveynleri ile birlikte yazın keyfini doyasıya yaşamak isteyen minik misafirlerini de düşünen Wyndham Grand İstanbul Levent, 40 cm derinliğe sahip çocuk havuzu ile 7’den 70’e herkesin sevdikleriyle yazın keyfini çıkaracağı serin bir havuz keyfi sunuyor.

Buz Gibi İçeceklerin Keyfini Çıkarın

Açık havuzun bulunduğu bölümde yer alan Wyndham Grand İstanbul Levent Pool Bar’da özel olarak hazırlanmış buz gibi içecekler ile misafirler yaz sıcağında serinleme fırsatı yakalıyor.

Şehrin Yorgunluğunu Üzerinizden Atın

İstanbul’un merkezindeki konumu ve kolay ulaşım olanağı ile büyük dikkat çeken Wyndham Grand İstanbul Levent’e gelerek açık havuzda yüzmenin keyfini süren misafirler, hem yudumladıkları içeceklerle serinleyecek hem de şehrin yorgunluğunu üzerinden atmanın keyfini doyasıya yaşayacak.

Haberin Devamı

Güneşin keyfini açık havuzda yaşayın

*Hafta içi havuz girişi 95 TL
*Hafta sonu havuz girişi 140 TL
*3 aylık açık havuz ve Qualitasspa Üyeliği ( kapalı havuz, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness center, stüdyo seansları ) 1200 TL

Güneşin keyfini açık havuzda yaşayın

Ayrıntılı Bilgi İçin: 0 212 386 10 00

Wyndham Grand İstanbul Levent Hakkında;

Wyndham Grand İstanbul Levent, şehrin en modern iş ve alışveriş merkezlerinin yer aldığı Levent Büyükdere Caddesi üzerindeki avantajlı konumu ile iş, toplantı ve tatil amaçlı seyahat eden misafirlerin üstün beklentilerini karşılayacak alternatifler sunmaktadır. Özdilek Center bünyesinde yer alan 32 katlı Wyndham Grand İstanbul Levent, proje kapsamındaki River Plaza İş Merkezi ve ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezi ile birlikte şehrin dinamiklerine önemli katkı sağlamaktadır. Otel 1200 kişilik kapasiteye sahip 1270 m² – 54 m² arasında değişen, modern teknolojik alt yapıya sahip 22 adet salonu ve havuz başı alanıyla ulusal ve uluslararası çapta kongre, seminer, konferans, toplantı ve davet organizasyonları için ideal çözümler sunmaktadır. Wyndham Grand İstanbul Levent oteli bir Özdilek Holding yatırımıdır.

BAKMADAN GEÇME!