GeriAlışveriş En iyi yüzücüler Huggiesle!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En iyi yüzücüler Huggiesle!

En iyi yüzücüler Huggiesle!

Türkiye’nin ilk mayo bezi Huggies Little Swimmers, Dünya Olimpiyat Şampiyonu Michael Phelps ile güçlerini birleştirdi.

Huggies Little Swimmers ile mayo bebek bezini Türkiye'de ilk kez miniklerle tanıştıran güçlü marka, bu seneki kampanyası için Olimpiyat Şampiyonu ABD’li yüzücü Michael Phelps ile anlaştı.

28 Olimpik madalya ile pek çok rekorun sahibi Michael Phelps ile işbirliğinin amacı; tüm dünyadaki bebeklerin suda güvenle ve keyifli bir şekilde vakit geçirmeleri için olabilecekleri en iyi yüzücüler olmaları.

Günümüzde birçok ebeveyn çocuklarını hem fiziksel hem de sosyal olarak çok daha güçlü bireyler olarak yetiştirmeye özen gösteriyor. Özellikle bebeklik döneminden başlayan fiziksel aktivitelerden yüzme, anne babalar için son dönemlerin ilgi odağı. Çünkü yüzme, bebeklere ve okul öncesi çocuklara doğuştan sahip oldukları dalış ve su altında nefes tutma refleksini verilen komutlar sayesinde kullanmalarını öğreten, fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini destekleyen önemli bir su aktivitesi. Huggies Little Swimmers ve Michael Phelps işbirliği de ailelere bu önemi anlatmak ve bir an evvel bebeklerin suyla tanışıp yüzmeyi öğrenmesi için hayata geçirildi. Böylece, profesyonel olmasa da yüzmeyi bilmeyen çocuk kalmayacak.

En iyi yüzücüler Huggiesle

İşbirliği kapsamında Michael Phelps'in 1 yaşındaki oğlu Boomer ve eşi Nicole ile birlikte çektiği eğitici videolar sayesinde ailelere ulaşılacak. Videolar yıl boyunca hem Phelps ailesinin hem de Huggies’in sosyal medya hesaplarından yayımlanacak. Videolarda Phelps, bebekler için suda güvenli ve keyifli oyun önerileri, suyla ilk tanışmada yapılması gerekenler, onların yüzme için nasıl cesaretlendirilmesi gerektiği gibi içerikler sunacak.

'TÜM BEBEKLERİN OLABİLECEKLERİ EN İYİ YÜZÜCÜLER OLMALARINI İSTİYORUM'

Yüzmenin hem eğlenceli hem de bebeklerin gelişimine pozitif etki eden bir egzersiz olduğunu vurgulayan Phelps, Huggies ile yaptıkları işbirliğinin de bu anlamda önemli olduğunu belirtti; 'Suda ’Egzersiz’ her bebek için farklı bir anlam ifade eder. Kimi için arka bahçede hortumla koşuşturmak iken, kimi için sahilde geçirilen bir gün... Güvenli bir şekilde eğlenildiği sürece, bence her yapılan doğru! Sonuçta hayalim tüm bebeklerin olabilecekleri en iyi yüzücüler olması. Oğlum Boomer’ı henüz kelebek stilinde bir usta olarak yetiştirmiyorum ancak 2032'de 16 yaşında olacak ve isterse olimpiyatlara katılabilecek. Her çocuğun olimpiyatlara hazırlanması gerekmiyor. Ama suda güvenle durabileceği, konforlu vakit geçirebileceği, eğlenip keyifli anlar yaşayacağı şekilde temel yüzme eğitimini alması şart. Huggies ile ortaklığımız işte tam da buna hizmet edecek' dedi.

Huggies Little Swimmers, içeriğinde bulunan özel emici tanecikler sayesinde suya girdiğinde normal bebek bezleri gibi şişmiyor ve böylece bebeklere suda rahat hareket etme özgürlüğü sunuyor. Kolayca giyilebilen mayo bebek bezi, esnek kenarları ile istendiği zaman yırtılarak da çıkartılabiliyor. İki farklı beden seçeneği ile her kiloda bebeğe uyum sağlayabilen Huggies Little Swimmers, üzerinde bulunan Disney’in Dory ve Nemo karakterleri ile minik yüzücülerin suda güvenli ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlıyor. Böylelikle bebekler ve aileleri güvenle sudaki eğlencelerine odaklanabiliyorlar.

False