CH Privée, feminenliğin duyusal esansı

Güncelleme Tarihi:

CH Privée, feminenliğin duyusal esansı
Oluşturulma Tarihi: Mart 30, 2017 15:11

CH Carolina Herrera, House of Herrera'nın en son parfümü ile klasik malzemeleri en modern koku geliştirme teknikleriyle birleştiriyor.

Haberin Devamı

En yeni Carolina Herrera kokusu CH Privée, bir kadının özel anlarından, feminenlik gizeminin ve sevginin bir kutlamasından en beklenmeyen bir güç olarak ortaya çıkıyor.

Carolina Herrera Parfümleri Kreatif Direktörü Carolina Herrera de Baez şöyle diyor: "Günümüzde bazı kişisel gizliliklerin korunması zorunludur, sonuçta gizemin bir damlasından daha duyusal başka bir şey yoktur.”

CH Privée, #thisisprivee etiketi ile paylaştığı, Lily Aldridge ve Justive Joslin modelleri tarafından oluşturulan bir çiftin yer aldığı bir kampanyayla, yakınlığı övmekte ve daha fazla paylaşmanın hakim olduğu bir dönemde gizliliğin korunmasını teşvik ediyor.

Carolina Herrera de Baez ve Master Perfumer Dominique Ropion, markanın imza unsurlarını yeni bir düzeye taşıyor. Sonuç olarak ortaya çıkan yemyeşil ve esrarengiz, moda ile derin bağları olan bir kokudur. Bu parfüm, CH Carolina Herrera'nın en etkileyici yanından ilham alır, hem kullananın hem de izleyenin isteklerini karşılamak üzere tasarlanmış bir görünümden esinlenmiştir. Kırmızı elbise, yüksek topuklar ve aksesuar kombinasyonu, aynı anda baştan çıkarıcı ve büyüleyici bir ifade tarzı yaratmaktadır.

Haberin Devamı

CH Privée, feminenliğin duyusal esansı

CH Privée, nadir notaların yoğun bir birleşimidir: Vanilya Havyarının içine sarılan Osmanthus Absolute ve özünde Kırmızı Deri Akorduna bağlı orman zeminindeki Patchouli'nin dokunuşları. Sonuç, Master Perfumer Dominique Ropion tarafından CH Privée için geliştirilen özel hazırlanmış bir kreasyondur. Dominique Ropion "Lüks ile duyusallık arasındaki ikiliğin başından itibaren, kompozisyonundaki tüm bileşenlerin olağanüstü kalitesini sergileyebilecek güçlü feminen bir parfüm yaratmak istedik" diyor.

CH Privée'nin kalite ile örtülü bir gizem aurası var; bu, konvansiyonel bileşenleri, en yeni parfüm geliştirme teknikleriyle bir araya getirerek Carolina Herrera'nın özünü taşıyan büyüleyici bir parfüm üretmektir.

Haberin Devamı

“Carolina Herrera kadını parfüm ile çiçek açmıştır ve şimdi Carolina Herrera'nın zarafetini ve zamansızlığını CH Privée kadınından daha iyi temsil eden birini düşünemiyorum." Carolina Herrera de Baez.

CH Privée, en ince ayrıntısına kadar güzel bir şekilde çalınan anların gizliliğini yavaş yavaş açığa çıkartarak, Carolina Herrera'nın ruhunu beklenen şekilde hayata geçiriyor.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!