B.U MATERNITY ile anne ve bebekler göz kamaştırıyor

Güncelleme Tarihi:

B.U MATERNITY ile anne ve bebekler göz kamaştırıyor
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 21, 2019 15:38

Hamilelik, hem anne hem de baba adayları için son derece heyecanlı bir dönem… Bu süreç, doğumdan sonra yerini bambaşka bir mutluluğa bırakıyor. Tüm bu serüven boyunca kadınlar kendilerini şık, iyi ve konforlu hissetmeye ihtiyaç duyuyor. B.U Maternity, hamilelik ve doğum sonrası ürün setleri ile anne ve anne adaylarına çok özel seçenekler sunuyor.

Haberin Devamı

Anne adayları ve yeni anneler, şimdi hamilelik sırasında ve sonrasında da modayı yakalıyor. B.U Maternity hamilelik ve doğum sonrası ürün setleri, şıklığının yanı sıra üstün kalitesi ve konforu ile de beğeni kazanıyor. Alice, Bella ve Marina adlarıyla satışa sunulan 3 farklı set de her bedene ve zevke seslenmeyi başarıyor. Ürün setleri sabahlık, gecelik, bebek tulum, bebek şapka ve yastık kılıfından oluşuyor. Tüm ürünler, %100 pamuk kalitesi ile Türkiye’de üretiliyor.

B.U MATERNITY ile anne ve bebekler göz kamaştırıyor

HER BEDENE UYUM SAĞLAYAN SABAHLIKLAR…

Setlerin içinde yer alan sabahlıklar, beldeki ayarlanabilir kuşak sayesinde kolaylıkla hamile bedeninden emziren anne bedenine inebiliyor. Böylelikle hamilelik sürecinden doğuma ve doğum sonrasına kadar geniş bir beden esnekliği sağlanmış oluyor.

Haberin Devamı

KOLAY EMZİREBİLMENİZ İÇİN TASARLANAN GECELİKLER…

Setlerin en özel parçaları arasında yer alan gecelikler, içe dikilmiş ayarlanabilir yüksek bel hattı ve göze çarpmayan şekilde gizlenmiş ön bölgesi sayesinde rahatça hareket etmeyi sağlıyor ve muayene kontrolleri için kolay erişime izin veriyor. Kolay emzirebilmeniz amacıyla tasarlanan her iki omuzdaki çıt çıtlar ise bebeğinizle ten tene temas etmenize yardımcı oluyor.

B.U MATERNITY ile anne ve bebekler göz kamaştırıyor

ANNELERLE BİR ÖRNEK BEBEKLER…

Hem sabahlık hem de geceliklerle renk ve desen uyumu sağlayan bebek doğum seti, yeni annenin bebeğiyle ilk fotoğraflarında harika bir görünüm oluşturuyor. Bebeğinizin tenini tahriş edecek etiketleri olmayan yenidoğan bebek şapkası da sete dahil. Tulumun kol bölümleri, katlanarak bebeğinizin kendine zarar vermesini önleyecek bir eldiven haline geliyor. Tulumun çıt çıtsız lastikli alt bölümü, annelerin kolaylıkla bez değiştirmesine olanak tanıyor. Bu da özellikle geceleri annelerin işini oldukça kolaylaştırıyor.

ŞIKLIĞI TAMAMLAYAN YASTIK KILIFLARI…

Sabahlık, gecelik ve bebek seti ile takım oluşturan yastık kılıfları da seti tamamlıyor. Böylece fotoğraflardaki şıklığınız da bütünlenmiş oluyor. Son derece kullanışlı olmak üzere dizayn edilen yastık kılıfları, zarf şeklindeki tasarımıyla yastıkların kaymasını önlüyor.


  

  

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!