"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Temkinli olunursa ilerleme kaydedilir

Bugünlerde meydana gelen bazı olaylar bizi hazırlıksız yakalayabilir, beklemediğimiz türde gelişmeler olabilir.

Tahmin edilmesi zor ve ani gelişmeler, son dönemde üzerinde yoğunlaştığımız ve aslında çok da keyif vermeyen birtakım olayların gerçek içeriğini anlamamızı daha da zorlaştırabilir. Tam tersi, abartmamak veya aşırılıklara kaçmamak kaydıyla, bazı işlerimizi tamamlayabilir ya da bazı alanlarda (muhtemelen maddi başlıklarda) daha hızlı ilerleyebiliriz. Ancak, risk almamaya dikkat etmek gerekiyor. Yaratıcılık gerektiren işler, aşk, romantizm, hukuk, eğitim, seyahatler, alışverişler açısından ise güzel denebilecek iki-üç günlük süreçteyiz.

Koç
Bazı tavırlarınız veya çalışmalarınız nedeniyle takdir görebileceğiniz günler. Herkesin yaptıklarınızın farkında olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Boğa
Değerinizin anlaşılabileceği, yaptığınız işlerin ya da bazı hareketlerinizin dışarıdan fark edilebileceği günlerdesiniz. Tadını çıkarın...

İkizler
Bazı olayların keyifli taraflarıyla uğraşmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca şu sıralar önünüze daha keyifli projeler veya işler gelebilir.

Yengeç
Maddi ya da manevi anlamda büyümenize, ilerlemenize yardım edecek tecrübeler yaşayabileceğiniz günlerdesiniz. Fırsatları değerlendirin.

Aslan
Heyecan verici gelişmelere açık günlerdesiniz. Değişik şeyler deneyebilir, değişik yerlere gidebilirsiniz. Rutinin dışına çıkıyorsunuz.

Başak
Ruhsal, maddi veya gayrimenkullerinizi ilgilendiren konularda yaratıcı fikirlerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu fikirleri göz ardı etmeyin.

Terazi
Yeniden düzenlenmesi, düzeltilmesi gereken bir yerler, giderilmesi gereken kırgınlıklar varsa, bu tür olaylarla ilgilenmek için güzel günler.

Akrep
Hiç ummadığınız yerden gelen bir destek, işinize yarayabilir. Dolayısıyla, bu fırsatı doğru değerlendirmeli, amacınıza uygun kullanmalısınız.

Yay
Faydasını yitirmiş iş, ilişki veya işbirliklerini geride bırakmak isteyebileceğiniz günler. Bu sayede rutinin dışına çıkma şansı bulabilirsiniz.

Oğlak
Çok fazla şey vaat etmeyen iş, anlaşma veya işbirliklerinden kurtulmak isteyebilirsiniz. Daha ilginç fırsatlarla karşılaşma olasılığı yüksek.

Kova
Hedefe ulaşabilmenize, bazı problemleri çözmenize yardımı olabilecek gelişmeler yolda. Bu, biraz daha fazla çalışmanızı gerektirebilir.

Balık
Mevcut planların gözden geçirilmesini gerektirecek ani gelişmeler olabilir. Gelişmeler hoşnutsuzluk yaratsa da bu tür bir duruma ihtiyacınız olabilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI