"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Dengeleri bozmayın

Kova burcunda meydana gelecek dolunay, yenilik yapmak, türlü icatlar veya fark yaratma olanağı sağlayan enerjiler içeriyor.

Ancak akşam saatlerine doğru diğer gezegen etkileri de devrede olacağı için gerilim ve stres hissedilebilir.
Fikir farklılıklarına bağlı tartışmalar ya da kendini ifade etme ihtiyacı doğabilir.
Elektronik cihazlarla veya havayı ilgilendiren konularla ilgili ufak tefek aksilikler yaşanabilir.
Bu dolunay, sonlanma veya sonuçlanma etkilerini ön plana taşıyor.
Ülkemiz açısından, iç ve dış barışı ilgilendiren konularda elimizden gelenin çok daha fazlasını yapmamız ve dengeleri bozmamamız gereken günler.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgiyle kalın.

BURÇLAR

Koç
Arkadaşlarınızla ilişkileriniz veya sosyal çevrenizle bağlantılarınızda ufak tefek gerginlik yaşayabileceğiniz beş günlük süreçtesiniz.

Boğa
Ev, aile, iş ve kariyer arasında denge kurmakta zorlanabileceğiniz beş günlük süreçtesiniz. İki alan arasında mekik dokumanız gerekebilir.

İkizler
Seyahat, ticaret, hukuk, eğitim, bilişim veya medya başlıklarındaki işlerinizde sonuç elde edebileceğiniz beş günlük süreçtesiniz.

Yengeç
Alacak-verecek meseleleri, harcama veya ani ödemeler önümüzdeki beş gün için en önemli başlıklar olabilir. Riskli maddi girişimlerden kaçınmakta fayda var.

Aslan
Aile ilişkilerinizin zorlanabileceği, fikir çatışmalarına açık bir hafta sonundasınız. Bazı konularda sonlanmalar veya sonuçlanmalar söz konusu olabilir.

Başak
İş hayatınızı veya başkalarına verdiğiniz servisleri ilgilendiren konularda sonuç alabileceğiniz beş günlük süreçtesiniz. Bazı ilişkilerinizde hassas dengeler oluşabilir. İlişkilerinizi bozmamaya çalışın.

Terazi
Bu hafta sonu maddi başlıklı konularda işler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili ilişkileriniz veya yaratıcılık gerektiren konular beş gün boyunca ön planda. Bu alanlarda ilişkiler hassaslaşabilir, dolayısıyla daha fazla zaman ayırmanızda fayda var.

Akrep
Ailenizi veya evinizi ilgilendiren konulara daha fazla zaman ayırmanızı gerektiren beş günlük süreçtesiniz. Detaylara dikkat etmeniz gerekebilir.

Yay
Seyahatler açısından hareketli günlerdesiniz. Ancak bu hafta sonu için seyahatler esnasında yaşanabilecek aksiliklere karşı tedbir almakta fayda var.

Oğlak
Önümüzdeki beş gün boyunca maddi konular ön plana çıkabilir. Kazançlarınızı artırabilirsiniz veya elinize para geçebilir ya da tam tersi yüksek meblağlı ödemeler gündeme gelebilir.

Kova
Ortaklık ve işbirliği gerektiren işlerde sorunlar yaşanabilir. Olayları büyütmemeye ve daha olumlu yaklaşmaya çalışın. İlerleyen günlerde maddi konular, kredi, burs ya da sponsorluk görüşmeleri ön plana çıkmaya başlayacak.

Balık
Önümüzdeki beş gün içinde başladığınız işleri bitirme fırsatı bulabilirsiniz. Sonuçlanan ya da sonlanan ilişkiler ya da işler gündemde olabilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI