"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Cinsel çekim, kıskançlık ve rekabet

Sevme ve sevilme ihtiyacımızın arttığı günlerdeyiz. İlişkilerimizi renklendirebilecek programlar yapabiliriz. Aşk hayatımızda veya sosyal yaşamımızda yeni kararlarımızı devreye sokabiliriz. Bu hafta sonu, cinsel çekim, kıskançlık, rekabet hepsi bir arada!

Geceye doğru saatlerde ise gerilim ve asabiyet içeren enerjiler söz konusu. Mücadeleci ortamlara girebiliriz. Ani gelişmeler veya beklenmedik yöne ilerleyen durumlar ya da ilişkiler söz konusu olabilir.
Ay Uranüs kavuşumu ve Ay’ın Plüton’la yapacağı olumsuz görünüm akşam saatlerinden itibaren ortamı gererken, pazar gecesi 02.30 civarı Jüpiter’in şans getiren duruşu gece hayatı olan veya gecenin bu saatlerinde yatmamış olan okuyucularımıza hoş dakikalar da yaşatabilir. Manevi çalışmalar yapmak için de uygun saatlerde olacağız.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

KOÇ: Sizi endişelendiren adımları atmanız gerekebilecek günler, ama bu köşeye sıkışacağınız anlamına gelmiyor. Aşk hayatınız yenileniyor, heyecan verici ilişkiler söz konusu olabilir. Maddi durumunuzu yenilemenize yardım edebilecek bir fırsat stresi azaltabilir. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çok çalışmanın faydasını görebileceğiniz günlerdesiniz.

BOĞA: Belli grup veya organizasyonlara yardımlarınız sonucunda fırsatlar söz konusu olabilir. Sizinle aynı endişe veya ilgi alanlarını paylaşan kişilerle bir araya gelebilir ve kendinize güveninizi artıracak veya huzur bulmanızı sağlayacak işler ortaya koyabilirsiniz.


İKİZLER: Paranızı doğru alanlarda kullanmalısınız. Ortaya çıkan duygusal durumlara tepki verirken dikkatli olun. Bazı kişilerden korunmak için gerçekleri çarpıtmamalısınız. Bazı bilgileri ya da haberleri saklamakla veya başkalarının işlerine karışmakla suçlanabilirsiniz. Dürüst olmak en iyisi.

YENGEÇ: İhtiyaçlarınızdan ödün vermeden de, özel veya işle ilgili amaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Alışılmadık kişiler veya alışılmadık şeyler veya yerler ilginizi çekebilir. Maddi tüyolar verecek bazı kişiler maddi planlarınızda etkili olabilir. Romantizm veya sevgi temalı ilişkiler iyi hissetmenizi sağlayabilir.

ASLAN: Karşınıza çıkabilecek her şeye hazırlıklısınız veya kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Bonkörlüğünüzden faydalanmaya çalışan kişilere izin vermemelisiniz. Paranızı size getirisi olacak şekilde harcamalı veya değerlendirmelisiniz. Seyahatler, kurslar, satış pazarlama, bilişim, yaratıcı işler hepsinde başarılı olabileceğiniz bir süreçtesiniz.

BAŞAK: Bugünlerde, pazarlıklar esnasında, ilişkilerinizde veya maddi konularda dikkatli olmalısınız. Diğerlerinin ne yapmak istediğini doğru anlamaya çalışmanızda fayda var. Bilgi veya haber saklamanız sizi zor durumda bırakabilir. Sözlerinizin arkasında durmanız gerekiyor. Bunun dışında aklınızı kullanarak ilerleyeceğiniz zamanlardasınız.

TERAZİ: Zamanınızı ve enerjinizi iş hayatınız ve kariyeriniz için kullanmalısınız. Küçük iş planlarınızı büyütebilirsiniz. Aynı an da iki işte çalışmak daha güçlü bir gelecek kurmanıza yardım edebilir. Aşk hayatınızda veya diğer ilişkilerinizde çaba göstermeniz durumunda hoş gelişmeler söz konusu.

AKREP: Aynı an da çok fazla sayıda işle uğraşıyor olabilirsiniz. İletişim ağınızı genişletmek veya seyahat etmek için olanak sağlayan fırsatları boşa harcamamalısınız. Bugünlerde tanışacağınız kişilerle ileriki dönemde birlikte çalışabilirsiniz. Evde meydana gelebilecek alışılmadık değişiklikler rekabet içerse de, yenilikler işinize yarayabilir.

YAY: Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından hareketli ve renkli bir hafta sonundasınız! Ortaya çıkan bazı durumlar veya gerçekler karşısında duygularınızı kontrol altında tutmanızda fayda var. Kendinize veya fiziksel durumunuza odaklanmalısınız. Çevrenizi güzelleştirmek, geleceğinizi garanti altına almak veya kendinizi geliştirmek için enerji harcamanın olumlu geri dönüşleri olacaktır.

OĞLAK: Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda ikna yeteneğiniz mucizeler yaratabilir. Ani tepkiler veren, tutarsız tavırları olan veya kafası karışık kişilerden uzak durmalısınız. Bildiğiniz yoldan gitmeli ve kafanızı karıştırmadan, hangi seçimleri yaparak istediğinizi elde edecekseniz o taraftan ilerlemelisiniz. Geçmiş tecrübeleriniz iş hayatınız veya özel yaşamınızla ilgili kayıpların önüne geçebilir.

KOVA: Sınırsız sayıda yaratıcı ve yeni fikriniz var. Aralarından birisini seçip üzerine gitmeniz durumunda oldukça tatminkâr sonuçlar elde edebilirsiniz. Özel bir kişi yeteneklerinizi veya ortaya koyduklarınızı takdir edebilir ya da size bazı önerilerde bulunabilir. Maddi kazançlar söz konusu olabilir.

BALIK: Verdiğiniz sözleri tutmamanız veya sözlerinizin arkasında durmamanız sorun yaratabilir. Sorunlardan uzak kalabilmek için duygularınızı kontrol altında tutmanız gereken günlerdesiniz. Başkalarını memnun etme çabanız, farklı beklentileri olan kişilerin sizden faydalanmaya çalışması anlamına gelebilir. Aşk hayatınız kafa karışıklıklarına veya güven başlıklı konularda yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Daha fazla soru sorulması gerekiyor olabilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI