"Ayçe Bükülmeyen" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Ayçe Bükülmeyen" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Ayçe Bükülmeyen

EÇEV 20 yaşında

EÇEV 20 yaşında

‘Ege’ ve ‘Çağdaş’ kelimeleri nasıl da uyumlu, anlamlı geliyor kulağa. Bu iki güzel kelimeyi hem adında hem de yaptığı güzel çalışmalarda mükemmel bir şekilde biraraya getiren EÇEV yani Ege Çağdaş Eğitim Vakfı tam 20 yaşında. Bugüne kadar sağladığı eğitim fırsatlarıyla, 12.000’i aşkın çocuk, genç ve yetişkinin hayatına dokunan, ufkunu açan, geleceğini dönüştüren EÇEV 20.yılını, otomotiv sektörünün liderlerinden ELDOR Corporation sponsorluğunda muhteşem bir konser ile kutladı. Fazıl Say ile….

EÇEV 20 yaşında

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, İzmir’e gelmişken EÇEV’in Altındağ’da bulunan eğitim merkezini de ziyaret etti. EÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Yasemin Reşitoğlu ve öğrenciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan Fazıl Say’a ELDOR İnsan Kaynakları’ndan sorumlu Başkan Yardımcısı Okan Sezer de eşlik etti. Akşamına ise Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde Serenad Bağcan eşliğinde muhteşem bir konser verdi, Fazıl Say…. Konser öncesi konuşma yapan ELDOR Başkanı Pasquale Forte, ‘ELDOR Corporation olarak, kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle, dünyanın hayranlığını kazanan Fazıl Say’ı İzmirlilerle buluşturmak ve EÇEV’e destek olmaktan dolayı gururluyum’ derken gerçekten gururlu ve heyecanlı görünüyordu. Dikkat ederseniz, firmanın adını açık açık yazıyorum. Çünkü artık bilime, sanata, kültüre, eğitime destek olan firmalar duyulsun da diğerleri de onlardan ilham alarak destek versinler diye düşünüyorum. Ne dersiniz, haksız mıyım?

X